آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • پیشنهاد شغلی از کارفرمایان به دانشجویان بین المللی انتاریو

  پیشنهاد شغلی از کارفرمایان به دانشجویان بین‌المللی انتاریو


«انتاریو» فرم های درخواست را برای دانشجویان بین المللی که به دنبال پیشنهاد شغلی برای نامزدی استانی و به تبع آن اقامت دائم هستند، برای 25 دقیقه باز کرد و بست. منابع می گویند فرم های درخواست «پیشنهاد شغلی از کارفرما» برای جریان دانشجویان بین المللی بین ساعت 10 و 10:25 صبح به وقت استاندارد شرقی باز و بسته شدند. انتاریو می گوید ثبت نام برای این جریان تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود.

 

خبر اصلی که در تاریخ هجده آگوست 2020، ساعت 19:22 به وقت گرینویچ منتشر شد:

«برنامه مهاجرتی استان انتاریو» (OINP) روز نوزدهم آگوست فرم های درخواست برای «پیشنهاد شغلی از کارفرما» را از جریان دانشجویان بین المللی پذیرش می کند. «برنامه مهاجرتی انتاریو»، درخواست ها را برای جریان های نیروی کار خارجی و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد نمی پذیرد. «OINP» هشدار می دهد که لینک ثبت نام جریان نیروی کار خارجی فعال خواهد بود اما این کار فقط برای اهداف تکنیکی و آزمایشی است. درخواست های ارسال شده از طریق این لینک از سیستم حذف می شوند.

 

«OINP» گفته است فرم های درخواست برای فارغ التحصیلان بین المللی، در ساعت های کاری بین 9 صبح و 5 بعد از ظهر به «وقت استاندارد شرقی» برای دوره ای باز خواهند بود. به محض پر کردن فرم ثبت نام، سیستم به طور خودکار بسته خواهد شد. معمولاً این دوره های باز و بسته شدن فرم ها رقابتی هستند و «OINP» انتظار هیچ تغییری را در صفحه فرم های درخواست خود در روز اجرای این برنامه ندارد.

 

«OINP» در یک بیانیه رسانه ای گفته است: «به دلیل تعداد قابل توجهی از کاربران که انتظار می رود به سیستم مراجعه کنند، ممکن است با حجم بالایی از پیام ها روبرو شوید یا در صف انتظار قرار گیرید. اگر این اتفاق برایتان افتاد، خطای فنی نیست و نیازی به تماس با برنامه ندارید.»

 

نحوه ثبت نام برای «پیشنهاد شغلی از کارفرما»: جریان دانشجویان بین المللی

«OINP» گفته است متقاضیان علاقه مند باید مستقیماً از صفحه پیشنهاد شغلی کارفرما: جریان دانشجویان بین المللی در وب سایت «OINP»، وارد پورتال الکترونیکی «OINP» شوند و بر روی دکمه «ارسال یک درخواست» کلیک کنند. «OINP» استفاده از گوشی موبایل برای وارد شدن به «سیستم پورتال الکترونیکی» را توصیه نمی کند.

 

فرم کارفرمای جدید لازم است

«فرم کارفرما»ی جدید ارائه شده در زمان دریافت درخواست قبلی، نیز برای دانشجویان بین المللی لازم است که نوزدهم آگوست ثبت نام می کنند. جدیدترین نسخه « فرم کارفرما» باید تکمیل و برای 19 آگوست 2020 یا بعد از آن تاریخ زده شود، در غیر این صورت درخواست با عنوان ناقص برگردانده می شود.

 

«OINP» می گوید «فرم کارفرما» نشان می دهد که باید ظرف شش ماه از تاریخ امضا ارسال شود، اما فرم باید دارای به روزترین اطلاعات باشد. کسانی که روز نوزدهم آگوست با موفقیت ثبت نام کنند، چهارده روز فرصت خواهند داشت تا درخواست تکمیل شده خود را ارسال کنند و می توانند از این زمان برای بارگذاری «فرم کارفرما»ی به روز شده خود استفاده کنند. بخش B «اطلاعات مربوط به انطباق با مقررات» از «فرم کارفرما» پر شده تا تطابق تجارت کارفرما با استانداردهای اشتغال استان و بهداشت و ایمنی شغلی را نشان دهد.

 

«OINP» در بیانیه رسانه ای خود گفته است: «برای جلوگیری از تأخیرهای غیرضروری در پردازش درخواست خود، اطلاعات موجود در «فرم کارفرما» را با دقت بررسی کرده و به درستی پاسخ دهید». «OINP» گفته است اگر کسی هنگام ثبت نام با مشکلات تکنیکی روبرو شد، باید مستقیماً با ontarionominee@ontario.ca تماس گرفته و مشکل را با موارد زیر گزارش کند:

 • تصویر صفحه ای (اسکرین شات) که نشانگر مُهر زمان و تاریخ است. و
 • جزئیات مربوط به چگونگی وقوع خطا.

 

از هر کسی که مهلت درخواست وی تحت تأثیر «نگهداری برنامه ریزی شده» باشد، خواسته می شود از طریق همان آدرس ایمیل با OINP تماس بگیرد. «نگهداری» از ساعت پنج بعد از ظهر به وقت شرقی 18 آگوست تا 19 آگوست برنامه ریزی شده است. این استان زمانی برای اتمام این «نگهداری برنامه ریزی شده» نمی دهد.

 

چه کسی واجد شرایط پیشنهاد شغلی از کارفرمای انتاریو: جریان دانشجویان بین المللی است؟

همان طور که از نام این برنامه پیداست، متقاضیان واجد شرایط به یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای واجد شرایط در انتاریو نیاز دارند. گرچه متقاضی لزوماً نیازی به حضور در انتاریو ندارد، اما در صورت درخواست از کانادا، باید شرایط حضورش در کانادا قانونی باشد. «OINP» درخواست ها را از افرادی که در وضعیت ضمنی قرار دارند نیز قبول می کند.

 

پیشنهاد شغلی باید برای شغلی باشد که نیاز به مهارت دارد و طبق «طبقه بندی ملی مشاغل کانادا»، نوع صفر، A یا B رده بندی شود. در کنار سایر الزامات، متقاضیان باید طی دو سال گذشته با یک مدرک تحصیلی تمام وقت واجد شرایط یا مدرک دیپلم در کانادا فارغ التحصیل شده باشند و برای گذراندن بیش از نیمی از تحصیلات خود به طور قانونی در کانادا ساکن بوده باشند. آنها همچنین باید نشان دهند که قصد اقامت در انتاریو را دارند و ارتباط خود با استان را از طریق تجربه قبلی یا روابط اجتماعی ثابت کنند.

 

منبع خبر: CIC News, August 19, 2020


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


پنج شنبه ۳۰ امرداد ماه ۱۳۹۹ در ۰۶:۵۳:۴۰ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۲۴۲ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
پذیرش بیش از 13 هزار مهاجر در ماه جولای

پذیرش بیش از 13 هزار مهاجر در ماه جولای

۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - کانادا در ماه جولای سال 2020، اقدام به پذیرش 13 هزار و 645 مهاجرِ «ساکن دائم» کرد. این رقم با توجه به اینکه ماه جولای یکی از شلوغ ترین ماه ها...
مسئولیت کارفرمایان در قبال نیروی کار خارجی

مسئولیت کارفرمایان در قبال نیروی کار خارجی

۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - اداره مهاجرت کانادا تصریح کرده است که کارفرمایان کانادایی موظف به پرداخت دستمزد به نیروی کار خارجی هستند حتی اگر آنها هنوز «شماره بیمه اجتماعی» (SIN) خود را دریافت نکرده باشند....
صدور 4200 دعوت نامه از طریق سیستم اکسپرس انتری برای متقاضیان اقامت دائم کانادا

صدور 4200 دعوت‌نامه از طریق سیستم اکسپرس انتری برای متقاضیان اقامت دائم کانادا

۱۴ شهريور ۱۳۹۹ - دولت کانادا در دوم سپتامبر،  برای 4200 متقاضی اقامت دائم کانادا از طریق «سیستم اکسپرس انتری»، دعوت نامه صادر کرد.   متقاضیان «برنامه نیروی متخصص فدرال» جزو متقاضیانی بودند که در این انتخاب...
صدور 430 دعوت نامه برای متقاضیان مهاجرت در برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا

صدور 430 دعوت‌نامه برای متقاضیان مهاجرت در برنامه انتخاب استانی بریتیش‌کلمبیا

۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - استان «بریتیش کلمبیا» در جدیدترین انتخابش در اول سپتامبر، از بیش از 430 متقاضی مهاجرت دعوت کرده است تا برای درخواست نامزدی استانی برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.   «برنامه انتخاب استانی...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.