آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • برگزاری برنامه مهاجرتی انتخاب استان منیتوبا

  برگزاری برنامه مهاجرتی انتخاب استان منیتوبا


استان «منیتوبا» سیزدهم آگوست، بزرگ ترین انتخاب سال خود را برگزار و از 253 متقاضی دعوت کرد تا برای نامزدی استانی درخواست دهند.

گردانندگان «برنامه مهاجرتی استان منیتوبا» (MPNP)، نیروی متخصص و فارغ التحصیلان بین المللی را از طریق سه جریان مهاجرتی دعوت کرده است: «نیروی متخصص در منیتوبا»، «نیروی متخصص خارج از کشور» و «فارغ التحصیلان بین المللی».

 

این دعوت نامه ها که با عنوان «نامه مشاوره برای درخواست» (LAA) نیز شناخته می شوند، به شرح زیر توزیع شده اند:

نیروی متخصص در منیتوبا: 197 نفر

نیروی متخصص خارج از کشور:  33 نفر

جریان فارغ التحصیلان بین المللی: 23 نفر

این استان از آغاز سال 2020 تاکنون، 3086 دعوت نامه برای متقاضیان مهاجرت در این جریان ها صادر کرده است. این نود و ششمین انتخاب منیتوبا از زمان شروع این برنامه در آپریل 2014 است.

 

سیستم «ابراز علاقه مندی» (EOI) منیتوبا

افرادی که می خواهند از طریق«برنامه مهاجرتی استان منیتوبا» (MPNP) مهاجرت کنند، باید یک «ابراز علاقه مندی» (EOI) در «MPNP» ثبت کنند تا بتوانند «نامه مشاوره برای درخواست» را از طریق جریان های «نیروی متخصص در منیتوبا» و «نیروی متخصص خارج از کشور» دریافت کنند.

 

تحت سیستم منیتوبا، این متقاضیان از نظر ویژگی های سرمایه انسانی مانند دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی، میزان تحصیلات، سابقه کار، ارتباط با منیتوبا و سایر عوامل رتبه بندی می شوند.

 

حداقل امتیازهای « EOI» برای انتخاب 13 آگوست:

نیروی متخصص در منیتوبا: 485 امتیاز

نیروی متخصص خارج از کشور: 672 امتیاز

 

جریان های مهاجرتی استان منیتوبا

جریان های «نیروی متخصص خارج از کشور» و «نیروی متخصص در منیتوبا» به این استان اجازه می دهد تا نیروی متخصصی را انتخاب کند که از نیازهای بازار کار منیتوبا را برطرف می کند. افرادی که خارج از کشور هستند باید ارتباط نزدیکی با منیتوبا داشته باشند. متقاضیان می توانند از طریق داشتن روابط نزدیک با خانواده یا دوستان در استان، تجربه قبلی در منیتوبا یا ارائه دعوت نامه تحت یکی از «ابتکارهای جذب استراتژیکِ» «MPNP»، «ارتباط نزدیک با منیتوبا» را اثبات کنند.

متقاضیان جهت دارا بودن شرایط این برنامه، نیازی نیست که هنگام ارائه درخواستشان، در منیتوبا حضور فیزیکی داشته باشند. متقاضیان موفق جریان «نیروی متخصص در منیتوبا» باید معیارهای خاصی را رعایت کنند و پیشنهاد شغل تمام وقت دائمی از یک کارفرما در منیتوبا داشته باشند.

دانشجویان بین المللی که از یک موسسه آموزشی در منیتوبا فارغ التحصیل شده اند در صورت داشتن مهارت های موردتقاضا، می توانند «نامه مشاوره برای درخواست» را تحت جریان «فارغ التحصیلان بین المللی» دریافت کنند.

 

اکسپرس انتری

از میان دعوت نامه های صادر شده در انتخاب سیزده آگوست، 9دعوت نامه برای متقاضیان دارای پروفایل معتبر در «سیستم اکسپرس انتری فدرال» بودند.متقاضیانی که واجد شرایط استخر «اکسپرس انتری» هستند، بر اساس امتیاز خود در«سیستمجامع رتبه بندی» (CRS) رتبه بندیمی شوند که عوامل سرمایه انسانی از جمله سن، سابقه کار، میزان تحصیلات و دانش زبانی را برای امتیازدهی در نظر می گیرد.

 

از متقاضیان با بالاترین امتیاز دعوت می شود تا از طریق انتخاب های منظم از «استخر اکسپرس انتری» برای اقامتِ دائم کانادا درخواست دهند. به افرادی که نامزدی استانی دریافت می کنند، 600 امتیاز «CRS» مازاد داده می شود که دریافت «دعوت نامه برای درخواست» (ITA) از «اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا» را تضمین می کند.

 

به آن دسته از متقاضیان اکسپرس انتری که در انتخاب مزبور، نامزدی استانی از منیتوبا دریافت کرده اند، یک «شناسه معتبر اکسپرس انتری» و «کد اعتبارسنجی جویندگان کار» ارائه داده می شود.

 

منبع خبر: CIC News, August 14, 2020


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


يك شنبه ۲۶ امرداد ماه ۱۳۹۹ در ۰۲:۲۰:۴۱ ق.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۲۲۰ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
پذیرش بیش از 13 هزار مهاجر در ماه جولای

پذیرش بیش از 13 هزار مهاجر در ماه جولای

۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - کانادا در ماه جولای سال 2020، اقدام به پذیرش 13 هزار و 645 مهاجرِ «ساکن دائم» کرد. این رقم با توجه به اینکه ماه جولای یکی از شلوغ ترین ماه ها...
مسئولیت کارفرمایان در قبال نیروی کار خارجی

مسئولیت کارفرمایان در قبال نیروی کار خارجی

۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - اداره مهاجرت کانادا تصریح کرده است که کارفرمایان کانادایی موظف به پرداخت دستمزد به نیروی کار خارجی هستند حتی اگر آنها هنوز «شماره بیمه اجتماعی» (SIN) خود را دریافت نکرده باشند....
صدور 4200 دعوت نامه از طریق سیستم اکسپرس انتری برای متقاضیان اقامت دائم کانادا

صدور 4200 دعوت‌نامه از طریق سیستم اکسپرس انتری برای متقاضیان اقامت دائم کانادا

۱۴ شهريور ۱۳۹۹ - دولت کانادا در دوم سپتامبر،  برای 4200 متقاضی اقامت دائم کانادا از طریق «سیستم اکسپرس انتری»، دعوت نامه صادر کرد.   متقاضیان «برنامه نیروی متخصص فدرال» جزو متقاضیانی بودند که در این انتخاب...
صدور 430 دعوت نامه برای متقاضیان مهاجرت در برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا

صدور 430 دعوت‌نامه برای متقاضیان مهاجرت در برنامه انتخاب استانی بریتیش‌کلمبیا

۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - استان «بریتیش کلمبیا» در جدیدترین انتخابش در اول سپتامبر، از بیش از 430 متقاضی مهاجرت دعوت کرده است تا برای درخواست نامزدی استانی برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.   «برنامه انتخاب استانی...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.