آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • تعویق برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها

  تعویق برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها


امسال، دولت فدرال پذیرش یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرتی خود یعنی اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ، را به تعویق انداخته است. از طریق این برنامه، شهروندان و ساکنین دائمی کانادا می توانند والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود را برای اقامت در کانادا حمایت کنند.

برنامه اسپانسرشیپ والدین و مادربزرگ ها و پدربزرگ ها معمولاً در ژانویه پذیرای درخواست ها است، اما طبق برنامه ریزی در ژانویه سال 2020 این پذیرش انجام نمی شود.

براساس اعلام وزارت مهاجرت، دولت برای راه اندازی یک فرآیند پذیرش جدید به زمان بیشتری نیاز دارد.

این اتفاق تازه ترین تلاش دولت لیبرال برای تجدید نظر در این برنامه بسیار محبوب است که این امکان را فراهم می آورد که تقریباً 20 هزار نفر در گروه والدین و مادربزرگ و پدربزرگ ها هر ساله در قالب اتحاد خانواده در کانادا پذیرش شوند.

ابتدا درخواست ها بر اساس اولویت ارائه درخواست به صورت حضوری پذیرفته می شد (هرکس زودتر اقدام می کرد، زودتر درخواستش مورد بررسی قرار می گرفت)، اما با مشاهده تخلفات صورت گرفته در این زمینه، این سیستم لغو شد.

دولت سپس به سیستم قرعه کشی روی آورد که به دلیل تصادفی بودن بسیار زیاد انتخاب ها، مورد انتقاد قرار گرفت. آن ها باز هم به سیستم اولویت ارائه خدمات به افراد بر اساس زمان ارائه درخواست بازگشتند، اما این بار به صورت آنلاین که نتیجه این شد: در سال 2019 همه نوبت ها ظرف چند دقیقه پر شدند.

دولت قول داد که یک بار دیگر روند درخواست را تجدید نظر کند، اما به نظر نمی رسد که راه حلی برای بازگشایی مجدد این برنامه در ژانویه پیدا کند.

مارکو مندچینو، وزیر جدید مهاجرت در تاریخ 20 دسامبر به مقامات دستور داد که برنامه های مربوط به دریافت درخواست های مذکور را به تعویق بیندازند.

وزیر قصد دارد تا 1 آوریل 2020 دستورالعمل های جدید مدیریت پذیرش را برای برنامه اسپانسرشیپ والدین و مادربزرگ ها و پدربزرگ ها صادر کند.

این وزارتخانه چند روز پیش، تاخیر اعمال شده در این برنامه را در رسانه های اجتماعی اعلام کرد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


يك شنبه ۱۵ دي ماه ۱۳۹۸ در ۰۶:۲۲:۴۸ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۷۳۲ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
انتخاب شماره 159 اکسپرس انتری

انتخاب شماره 159 اکسپرس انتری

۱۷ امرداد ۱۳۹۹ - کانادا دومین انتخاب «سیستم اکسپرس انتری» را به فاصله دو روز برگزار کرد. در مجموع 250 متقاضی برنامه «نیروی کار ماهر فدرال» (FSTP)، «دعوت نامه برای درخواست» (ITA) برای اقامت دائم دریافت...
اجازۀ کار به دانشجویان آنلاین

اجازۀ کار به دانشجویان آنلاین

۱۶ امرداد ۱۳۹۹ - اداره مهاجرت کانادا از این پس، مدت زمانی را که دانشجویان بین المللی به صورت آنلاین در خارج از کانادا تحصیل می کنند، به عنوان بخشی از «مجوز کار پس...
انتخاب شماره 158 اکسپرس انتری

انتخاب شماره 158 اکسپرس انتری

۱۶ امرداد ۱۳۹۹ - «اداره مهاجرت کانادا»، انتخاب دیگری را برگزار و از متقاضیان دعوت کرده است برای اقامت دائم درخواست بدهند. این انتخاب،  شامل تمامی برنامه های مهاجرتی «سیستم اکسپرس انتری» می شود. اداره مهاجرت...
برگزاری انتخاب برنامه مهاجرت استانی منیتوبا

برگزاری انتخاب برنامه مهاجرت استانی منیتوبا

۱۲ امرداد ۱۳۹۹ - استان «منیتوبا»، 31جولای، نودوپنجمین «انتخاب برنامه مهاجرت استانی» (PNP) خود را برگزار کرد. «انتخاب برنامه مهاجرت استان منیتوبا» (MPNP) در مجموع 199 «نامه مشاوره برای درخواست» (LAA) برای متقاضیان مهاجرت صادر کرد. «...
4 برنامه مهاجرتی که نیازی به اصل مدرک زبان ندارند

4 برنامه مهاجرتی که نیازی به اصل مدرک زبان ندارند

۱۲ امرداد ۱۳۹۹ - اداره مهاجرت کانادا، به جای نسخه اصلی، رونوشت های نتایج آزمون زبان را برای چهار برنامه مهاجرتی خود می پذیرد.   اداره «مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا» (IRCC) اعلام کرده است که رونوشت...
برگزاری انتخاب برنامه مهاجرتی استانی ساسکاچوان

برگزاری انتخاب برنامه مهاجرتی استانی ساسکاچوان

۹ امرداد ۱۳۹۹ - استان «ساسکاچوان» در 29 جولای یک انتخاب استانی برگزار کرد و از 502 متقاضی مهاجرت دعوت کرد برای اقامتِ دائم کانادا درخواست بدهند. «برنامه مهاجرتی انتخاب استان ساسکاچوان» (SINP) متقاضیانی از رده...
اجرایی شدن تغییرات برنامه تجربه کبکی

اجرایی شدن تغییرات برنامه تجربه کبکی

۲ امرداد ۱۳۹۹ - از امروز 22 ژوئیه، معیارهای جدیدی برای واجدان شرایط «برنامه تجربه کبکی» (PEQ) اجرا می شود که توسط دولت استانی اعلام شده است. برنامه تجربه کبکی در سال 2010 راه اندازی...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.