آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • ساسکاچوان از 858 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد

  ساسکاچوان از 858 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد


ساسکاچوان طی شش هفته ی گذشته 4704 دعوت نامه صادر کرده است.

استان ساسکاچوان در ماه اکتبر به پذیرش دیگری برای متقاضیان اکسپرس اینتری و زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز پایان داد.

استان ساسکچوان ماه اکتبر را با دوره انتخابی بزرگ دیگری به پایان رساند. در این دوره انتخاب، متقاضیان مهاجرت برنامه نیروی متخصص در دو زیر مجموعه اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز، دعوتنامه دریافت کردند.

585 دعوت نامه صادر شده در 31 اکتبر، مانند دعوت نامه های صادر شده طی شش هفته اخیر، از میان برنامه هایی بوده است که متقاضی برای اقدام در آنها نیاز به پیشنهاد کاری یا سابقه کاری کانادایی نداشته است.

زیر مجموعه ی اکسپرس انتری برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان SINP)) به سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است که pool متقاضیان را در سه دسته ی اصلی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی مدیریت می کند.

زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز برای آن دسته از متقاضیان مهاجرت که در سیستم اکسپرس انتری پروفایل ندارند، باز است.

برگزاری 11 دوره انتخابی و صدور بیش از 4700 دعوتنامه از 25 سپتامبر

برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان (SINP) از 25 سپتامبر شش دوره انتخابی را از طریق زیر مجموعه اکسپرس اینتری و پنج دوره هم برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز برگزار کرده است.

طی این 11 دوره، در مجموع 4704 دعوت نامه به منظور درخواست پذیرش استانی برای متقاضیان در هر دو زیر مجموعه صادر شده است.

این پذیرش از رویکرد جدید SINP برای مشاغلی که در دو زیر مجموعه واجد شرایط هستند، پیروی می کند. هر دو مورد علاوه شرایط دیگر، نیازمند حداقل یک سال سابقه کار در مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان هستند و می بایست این سابقه کاری با رشته تحصیلی متقاضی مطابقت داشته باشد.

در اواسط ماه سپتامبر، SINP  لیست مشاغل محدود مورد نیاز را به لیستی از مشاغل محروم تغییر داد که به طور قابل توجهی تعداد مشاغل واجد شرایط از 19 به بیش از 200 افزایش یافت.

پذیرش 31 اکتبر دعوت نامه هایی را برای متقاضیان در 58 شغل اعم از متخصصان منابع انسانی، تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی، تحلیلگران پایگاه داده وکنترل کننده داده ها، تکنسین ها و طراحان، مهندسین مکانیک هواپیما و بازرسان هواپیما صادر کرد.

یا ثبت ابراز علاقمندی Expression of Interest

به منظور دریافت پذیرش استانی ساسکاچوان از طریق هر یک از زیر مجموعه ها، متقاضیان باید ابراز علاقمندی یا  (EOI)خود را در سیستم برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان ثبت کنند.

داوطلبان واجد شرایط برای هر دو زیر گروه امتیازی را براساس جدول امتیازبندی و با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، تجربه کار ماهر، مهارت در زبان های انگلیسی یا فرانسوی و داشتن ارتباط خویشاوندی با استان ساسکاچوان از مجموع 100 امتیاز به دست می آورند.

از طریق پذیرش های متوالی که توسط SINP انجام می شود، برای متقاضیان دارای بالاترین امتیاز دعوت نامه هایی جهت پذیرش صادر شده است.

کلیه ی متقاضیان اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز با امتیاز 69 به بالا در پذیرش 31 اکتبر دعوتنامه دریافت کرده اند.

برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان برای متقاضیان واجد شرایطی که حداقل دارای 68 امتیاز، 10 سال سابقه کار و دانش زبان انگلیسی یا فرانسه حداقل در سطح CLB 7 داشتند نیز دعوتنامه صادر کرد.

متقاضیان اکسپرس انتری که دعوتنامه استانی ساسکچوان را دریافت می کنند، در سیستم امتیاز بندی جامع اکسپرس انتری نیز 600 امتیاز به دست می آورند و بدین ترتیب برای ارائه درخواست اقامت دائم استان انتخاب خواهند شد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


يك شنبه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۸ در ۰۲:۳۷:۱۸ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۲۲۳۲ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
کاهش هزینه پارکینگ در بیمارستان های کبک

کاهش هزینه پارکینگ در بیمارستان های کبک

۲۱ آبان ۱۳۹۸ - دولت کبک به دنبال کاهش نرخ های بالای پارکینگ در بیمارستان ها و مراکز مراقبت های طولانی است. دنیل مک کین، وزیر بهداشت گفت: «با شروع بهار سال جدید، هزینه دو...
ثبت نام مدارس فرانسوی زبان مونترال برای سپتامبر 2020 آغاز شد

ثبت نام مدارس فرانسوی زبان مونترال برای سپتامبر 2020 آغاز شد

کاهش شهریه مدارس در سال تحصیلی جدید ۱۶ آبان ۱۳۹۸ -  ثبت نام مدارس فرانسه زبان مونترال برای دانش آموزان بین المللی در سال تحصیلی 2020-2021 آغاز شد.  اگر قصد دارید که فرزندتان برای سال تحصیلی آینده به کانادا بیاید، از خدمات مشاوره...
عقب نشینی دولت کبک

عقب نشینی دولت کبک

دانشجویان شاغل به تحصیل مشمول تغییرات برنامه تجربه کبکی نمی شوند ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - در پی تغییرات گسترده کبک در برنامه تجربه کبکی (PEQ)، موجی از اعتراضات دانشجویان شاغل به تحصیل در این استان در فضای مجازی به راه افتاد. دانشجویان به حق تغییرات را...
وزیر مهاجرت کبک از اقدامات جدید مهاجرتی برای پاسخگویی بهتر به نیازهای این استان خبر داد

وزیر مهاجرت کبک از اقدامات جدید مهاجرتی برای پاسخگویی بهتر به نیازهای این استان خبر داد

۸ آبان ۱۳۹۸ - سیمون جولین بارت، وزیر مهاجرت کبک، امروز از اقدامات جدیدی به منظور تقویت رقابت بین مهارت های منتخبان و نیازهای بازار کبک پرده برداشت. این اقدامات همچنین مشارکت کامل مهاجران در...
انتخاب 25 سپتامبر آریما

انتخاب 25 سپتامبر آریما

۸ آبان ۱۳۹۸ - کبک در آخرین انتخاب در سیستم آریما، برای 169 متقاضی جهت اقدام در برنامه نیروی متخصص دعوت نامه صادر کرد. از ماه جولای تا کنون، کبک 1،595 دعوت نامه برای دارندگان پروفایل...
هالووین 2019 در مونترال

هالووین 2019 در مونترال

۶ آبان ۱۳۹۸ - هالووین یک جشن سنتی مسیحی است که در کشورهای غربی در 31 اکتبر (9 آبان) برگزار می شود. بسیاری از افراد در این شب با چهره های نقاشی شده، لباس های...
افزایش قیمت مسکن در مونترال

افزایش قیمت مسکن در مونترال

۶ آبان ۱۳۹۸ - اگر خرید خانه را از سال گذشته یا قبل تر به تعویق انداخته اید حالا باید ده ها هزار دلار بیشتر برای خرید همان ملک پرداخت کنید. در صورتی که در فکر...
تغییر ساعت زمستانی کانادا از 3 نوامبر

تغییر ساعت زمستانی کانادا از 3 نوامبر

۳ آبان ۱۳۹۸ - مطابق هرسال اولین یکشنبه ماه نوامبر یعنی روز یکشنبه سوم نوامبر ساعت دو بامداد موقع تغییر ساعت زمستانه در کانادا ست و ساعت یک ساعت عقب کشیده می شود.  از آنجا که ساعت 2 بامداد...
برنامه اقامت کشور بلغارستان کلید خورد

برنامه اقامت کشور بلغارستان کلید خورد

۱ آبان ۱۳۹۸ - بنا به گزارش روابط عمومی شرکت کنپارس، خدمات دریافت اقامت کشور بلغارستان به مجموعه خدمات این شرکت اضافه شده است و در حال حاضر این شرکت آماده ارائه خدمات در این...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.