آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • ساسکاچوان از 858 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد

  ساسکاچوان از 858 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد


ساسکاچوان طی شش هفته ی گذشته 4704 دعوت نامه صادر کرده است.

استان ساسکاچوان در ماه اکتبر به پذیرش دیگری برای متقاضیان اکسپرس اینتری و زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز پایان داد.

استان ساسکچوان ماه اکتبر را با دوره انتخابی بزرگ دیگری به پایان رساند. در این دوره انتخاب، متقاضیان مهاجرت برنامه نیروی متخصص در دو زیر مجموعه اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز، دعوتنامه دریافت کردند.

585 دعوت نامه صادر شده در 31 اکتبر، مانند دعوت نامه های صادر شده طی شش هفته اخیر، از میان برنامه هایی بوده است که متقاضی برای اقدام در آنها نیاز به پیشنهاد کاری یا سابقه کاری کانادایی نداشته است.

زیر مجموعه ی اکسپرس انتری برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان SINP)) به سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است که pool متقاضیان را در سه دسته ی اصلی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی مدیریت می کند.

زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز برای آن دسته از متقاضیان مهاجرت که در سیستم اکسپرس انتری پروفایل ندارند، باز است.

برگزاری 11 دوره انتخابی و صدور بیش از 4700 دعوتنامه از 25 سپتامبر

برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان (SINP) از 25 سپتامبر شش دوره انتخابی را از طریق زیر مجموعه اکسپرس اینتری و پنج دوره هم برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز برگزار کرده است.

طی این 11 دوره، در مجموع 4704 دعوت نامه به منظور درخواست پذیرش استانی برای متقاضیان در هر دو زیر مجموعه صادر شده است.

این پذیرش از رویکرد جدید SINP برای مشاغلی که در دو زیر مجموعه واجد شرایط هستند، پیروی می کند. هر دو مورد علاوه شرایط دیگر، نیازمند حداقل یک سال سابقه کار در مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان هستند و می بایست این سابقه کاری با رشته تحصیلی متقاضی مطابقت داشته باشد.

در اواسط ماه سپتامبر، SINP  لیست مشاغل محدود مورد نیاز را به لیستی از مشاغل محروم تغییر داد که به طور قابل توجهی تعداد مشاغل واجد شرایط از 19 به بیش از 200 افزایش یافت.

پذیرش 31 اکتبر دعوت نامه هایی را برای متقاضیان در 58 شغل اعم از متخصصان منابع انسانی، تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی، تحلیلگران پایگاه داده وکنترل کننده داده ها، تکنسین ها و طراحان، مهندسین مکانیک هواپیما و بازرسان هواپیما صادر کرد.

یا ثبت ابراز علاقمندی Expression of Interest

به منظور دریافت پذیرش استانی ساسکاچوان از طریق هر یک از زیر مجموعه ها، متقاضیان باید ابراز علاقمندی یا  (EOI)خود را در سیستم برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان ثبت کنند.

داوطلبان واجد شرایط برای هر دو زیر گروه امتیازی را براساس جدول امتیازبندی و با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، تجربه کار ماهر، مهارت در زبان های انگلیسی یا فرانسوی و داشتن ارتباط خویشاوندی با استان ساسکاچوان از مجموع 100 امتیاز به دست می آورند.

از طریق پذیرش های متوالی که توسط SINP انجام می شود، برای متقاضیان دارای بالاترین امتیاز دعوت نامه هایی جهت پذیرش صادر شده است.

کلیه ی متقاضیان اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز با امتیاز 69 به بالا در پذیرش 31 اکتبر دعوتنامه دریافت کرده اند.

برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان برای متقاضیان واجد شرایطی که حداقل دارای 68 امتیاز، 10 سال سابقه کار و دانش زبان انگلیسی یا فرانسه حداقل در سطح CLB 7 داشتند نیز دعوتنامه صادر کرد.

متقاضیان اکسپرس انتری که دعوتنامه استانی ساسکچوان را دریافت می کنند، در سیستم امتیاز بندی جامع اکسپرس انتری نیز 600 امتیاز به دست می آورند و بدین ترتیب برای ارائه درخواست اقامت دائم استان انتخاب خواهند شد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


يك شنبه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۸ در ۰۲:۳۷:۱۸ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۲۵۶۹ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
برنامه مهاجرتی کشاورزی صنایع غذایی

برنامه مهاجرتی کشاورزی- صنایع غذایی

۵ اسفند ۱۳۹۸ - برنامه مهاجرتی کشاورزی- صنایع غذایی که بطور خاص صنایع فرآوری گوشت، تولیدات گلخانه ای مثل قارچ و صنایع دام پروری مورد هدف دارد، برنامه ای است که در جهت کمک...
جدیدترین انتخاب استان پرنس ادوارد آیلند

جدیدترین انتخاب استان پرنس ادوارد آیلند

۵ اسفند ۱۳۹۸ - متقاضیان سه گروه مهاجرتی برنامه انتخابی استان پرنس ادوارد آیلند، یک گام به اقامت دائم کانادا نزدیک تر شدند. در تاریخ 20 فوریه، استان پرنس ادوارد آیلند، 153 دعوتنامه برای متقاضیان در...
جدیدترین انتخاب استان کبک

جدیدترین انتخاب استان کبک

۵ اسفند ۱۳۹۸ -  در تاریخ 16 ژانویه وزارت مهاجرت استان کبک، 23 دعوتنامه تحت برنامه نیروی متخصص صادر کرد. این انتخاب از طریق پرتال آریما انجام شد.  از جولای 2019 تا کنون کبک برای 2،085...
انتخاب اخیر برنامه استانی انتاریو

انتخاب اخیر برنامه استانی انتاریو

13 فوریه 2020 ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - طی انتخاب اخیر در این هفته، استان انتاریو از طریق مسیر مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی متصل به سیستم اکسپرس انتری 10 شغل را مورد هدف قرار داد. در انتخاب 13 فوریه...
صدور 646 دعوتنامه از طریق انتخاب استان ساسکاچوان

صدور 646 دعوتنامه از طریق انتخاب استان ساسکاچوان

13 فوریه 2020 ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - در تاریخ 13 فوریه، استان ساسکاچوان برای متقاضیان اقامت دائم خود، 646 دعوتنامه صادر کرد. متقاضیان برای اینکه انتخاب شوند، می بایست در سیستم اعلام علاقه مندی(EOI) برنامه انتخابی استان ساسکاچوان ثبت...
جدیدترین انتخاب استان منیتوبا

جدیدترین انتخاب استان منیتوبا

13 فوریه 2020 ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - در تاریخ 13 فوریه استان منیتوبا 242 دعوت نامه برای متقاضیان اقامت دائم از طریق برنامه مهاجرتی استانی صادر کرد. دعوت نامه ها در سه گروه به شرح زیر صادر شد: نیروی متخصص...
صدور 3500 دعوتنامه در سیستم اکسپرس انتری

صدور 3500 دعوتنامه در سیستم اکسپرس انتری

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - در تاریخ 5 فوریه، 3500 دعوتنامه برای متقاضیان اقامت دائم کانادا صادر شد. حداقل امتیاز لازم در سیستم امتیاز بندی جامع 472 بود. سیستم اکسپرس انتری استخر متقاضیان را برای سه گروه...
جدیدترین انتخاب استان منیتوبا

جدیدترین انتخاب استان منیتوبا

30 ژانویه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - در تاریخ 30 ژانویه استان منیتوبا 181 دعوتنامه (LAA) جهت تقاضا تحت برنامه انتخاب این استان صادر کرد. دعوتنامه ها برای هر سه برنامه مهاجرتی استان منیتوبا(MPNP)  صادر شد. 124 دعوتنامه در...
80 راه برای رسیدن به کانادا

80 راه برای رسیدن به کانادا

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - در سال 2020 کانادا میزبان 200,000 مهاجر در گروه اقتصادی خواهد بود، در این راستا این کشور بیش از 80 برنامه مهاجرتی در گروه اقتصادی را عملیاتی می کند که این...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.