آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی

  به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی


استان های سراسر کانادا در سه ماهه گذشته به نو آوری و بهبود برنامه های خود ادامه دادند.

ماه های ژوئن، آگوست و سپتامبر، زمان های شلوغی برای برنامه های مختلف مهاجرت استانی کانادا بودند که به استان ها و قلمروهای شرکت کننده اجازه می داد متقاضیان مهاجرت را بر اساس مهارت های مورد نیاز و سابقه کار انتخاب و آن ها را برای اقامت دائم در کانادا معرفی کنند.

این برنامه های مهاجرتی امکان ورود متقاضیانی را فراهم می کند که امتیاز لازم برای ورود به سیستم اکسپرس انتری فدرال را ندارند، یا امتیاز آن ها در سیستم جامع رتبه بندی پایین تر از امتیاز کسانی است که در سیستم فدرال پذیرفته شده اند.

انتاریو

انتخاب یا دراو تکنولوژی انتاریو

در ماه جولای انتاریو 6 شغل مورد هدف را اعلام کرد:

-طراح و مهندس نرم افزار 2173

-برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه تعاملی 2174

-مهندسان کامپیوتر 2174

-طراح و توسعه دهند وب 2175

-تحلیل گر دیتا بیس و مدیران اجرایی دیتا 2172

-مدیران سیستم های کامپیوتری و اطلاعات 0213

برنامه مهاجرتی استانی انتاریو در اولین دراو تکنولوژی 1،623 دعوت نامه و در دراو  یکم آگوست 1،773 دعوتنامه صادر کرد.

استان انتاریو بر اساس استریم اولویت سرمایه های انسانی به دنبال نیروی کار مورد نظر خود است که هم با معیارها ی فدرال و هم استانی تطابق داشته باشد. در این برنامه نیازی به جاب آفر نیست.

ساسکاچوان

استان ساسکاچوان در 18 سپتامبر در برنامه مهاجرتی خود بازنگری کرد. این تغییر منجر به افزایش تعداد مشاغل واجد شرایط از 19 به 218 شد.

جاب آفر در ساسکاچوان تحت هیچ یک از زیر گروه ها الزامی نیست اما متقاضیان باید در میان دیگر الزامات حداقل دارای یک سال سابقه کار در یک شغل واجد شرایط که با رشته تحصیلی آن ها مرتبط است، باشند.

طبق این برنامه در دراو 25 سپتامبر، در مجموع 769 دعوتنامه صادر شد. این تغییرات انتخاب کاندیداها و جذب نیرو در بازار کار را منعطف تر می کند.

افراد دعوت شده 100 شغل را شامل می شدند، از جمله مهندسین عمران و شیمی، تکنسین های پرتودرمانی پزشکی، روانشناسان و تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی.

نوا اسکوشیا

در پایان ماه ژوئن نیز نوا اسکوشیا اعلام کرد می تواند جست و جوهای گاه به گاه و هدفمند از استخر رقابتی اکسپرس انتری را به منظور تامین نیروی کار مورد نیاز در استان انجام دهد.

آلبرتا

در استان آلبرتا نیز امتیاز ها نسبت به سیستم اکسپرس انتری فدرال کمتر است. در سه ماهه سوم سال کمترین امتیاز سیستم فدرال 457 بود در حالی که آلبرتا یک بار امتیاز 302 و بار دیگر امتیاز 303 را برای کاندیداها اعلام کرد.

منیتوبا

این استان از سیستم رتبه بندی منحصر به فرد خود استفاده می کند که متفاوت از سیستم فدرال است. این استان در سه ماه گذشته 5 دراو برگزار و در مجموع 483 دعوتنامه صادر کرد.

جزیره پرنس ادوارد

این استان در این مدت زمان 360 دعوتنامه از طریق سه دراو برای کسانی که در سیستم اکسپرس انتری بودند، صادر کرد. PEI همچنین از سیستم منحصر به فرد خود برای انتخاب کاندیداها استفاده می کند.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۸ در ۰۳:۰۰:۰۰ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۱۵۰۳ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
کاهش هزینه پارکینگ در بیمارستان های کبک

کاهش هزینه پارکینگ در بیمارستان های کبک

۲۱ آبان ۱۳۹۸ - دولت کبک به دنبال کاهش نرخ های بالای پارکینگ در بیمارستان ها و مراکز مراقبت های طولانی است. دنیل مک کین، وزیر بهداشت گفت: «با شروع بهار سال جدید، هزینه دو...
ثبت نام مدارس فرانسوی زبان مونترال برای سپتامبر 2020 آغاز شد

ثبت نام مدارس فرانسوی زبان مونترال برای سپتامبر 2020 آغاز شد

کاهش شهریه مدارس در سال تحصیلی جدید ۱۶ آبان ۱۳۹۸ -  ثبت نام مدارس فرانسه زبان مونترال برای دانش آموزان بین المللی در سال تحصیلی 2020-2021 آغاز شد.  اگر قصد دارید که فرزندتان برای سال تحصیلی آینده به کانادا بیاید، از خدمات مشاوره...
عقب نشینی دولت کبک

عقب نشینی دولت کبک

دانشجویان شاغل به تحصیل مشمول تغییرات برنامه تجربه کبکی نمی شوند ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - در پی تغییرات گسترده کبک در برنامه تجربه کبکی (PEQ)، موجی از اعتراضات دانشجویان شاغل به تحصیل در این استان در فضای مجازی به راه افتاد. دانشجویان به حق تغییرات را...
وزیر مهاجرت کبک از اقدامات جدید مهاجرتی برای پاسخگویی بهتر به نیازهای این استان خبر داد

وزیر مهاجرت کبک از اقدامات جدید مهاجرتی برای پاسخگویی بهتر به نیازهای این استان خبر داد

۸ آبان ۱۳۹۸ - سیمون جولین بارت، وزیر مهاجرت کبک، امروز از اقدامات جدیدی به منظور تقویت رقابت بین مهارت های منتخبان و نیازهای بازار کبک پرده برداشت. این اقدامات همچنین مشارکت کامل مهاجران در...
انتخاب 25 سپتامبر آریما

انتخاب 25 سپتامبر آریما

۸ آبان ۱۳۹۸ - کبک در آخرین انتخاب در سیستم آریما، برای 169 متقاضی جهت اقدام در برنامه نیروی متخصص دعوت نامه صادر کرد. از ماه جولای تا کنون، کبک 1،595 دعوت نامه برای دارندگان پروفایل...
هالووین 2019 در مونترال

هالووین 2019 در مونترال

۶ آبان ۱۳۹۸ - هالووین یک جشن سنتی مسیحی است که در کشورهای غربی در 31 اکتبر (9 آبان) برگزار می شود. بسیاری از افراد در این شب با چهره های نقاشی شده، لباس های...
افزایش قیمت مسکن در مونترال

افزایش قیمت مسکن در مونترال

۶ آبان ۱۳۹۸ - اگر خرید خانه را از سال گذشته یا قبل تر به تعویق انداخته اید حالا باید ده ها هزار دلار بیشتر برای خرید همان ملک پرداخت کنید. در صورتی که در فکر...
تغییر ساعت زمستانی کانادا از 3 نوامبر

تغییر ساعت زمستانی کانادا از 3 نوامبر

۳ آبان ۱۳۹۸ - مطابق هرسال اولین یکشنبه ماه نوامبر یعنی روز یکشنبه سوم نوامبر ساعت دو بامداد موقع تغییر ساعت زمستانه در کانادا ست و ساعت یک ساعت عقب کشیده می شود.  از آنجا که ساعت 2 بامداد...
برنامه اقامت کشور بلغارستان کلید خورد

برنامه اقامت کشور بلغارستان کلید خورد

۱ آبان ۱۳۹۸ - بنا به گزارش روابط عمومی شرکت کنپارس، خدمات دریافت اقامت کشور بلغارستان به مجموعه خدمات این شرکت اضافه شده است و در حال حاضر این شرکت آماده ارائه خدمات در این...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.