آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی

  به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی


استان های سراسر کانادا در سه ماهه گذشته به نو آوری و بهبود برنامه های خود ادامه دادند.

ماه های ژوئن، آگوست و سپتامبر، زمان های شلوغی برای برنامه های مختلف مهاجرت استانی کانادا بودند که به استان ها و قلمروهای شرکت کننده اجازه می داد متقاضیان مهاجرت را بر اساس مهارت های مورد نیاز و سابقه کار انتخاب و آن ها را برای اقامت دائم در کانادا معرفی کنند.

این برنامه های مهاجرتی امکان ورود متقاضیانی را فراهم می کند که امتیاز لازم برای ورود به سیستم اکسپرس انتری فدرال را ندارند، یا امتیاز آن ها در سیستم جامع رتبه بندی پایین تر از امتیاز کسانی است که در سیستم فدرال پذیرفته شده اند.

انتاریو

انتخاب یا دراو تکنولوژی انتاریو

در ماه جولای انتاریو 6 شغل مورد هدف را اعلام کرد:

-طراح و مهندس نرم افزار 2173

-برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه تعاملی 2174

-مهندسان کامپیوتر 2174

-طراح و توسعه دهند وب 2175

-تحلیل گر دیتا بیس و مدیران اجرایی دیتا 2172

-مدیران سیستم های کامپیوتری و اطلاعات 0213

برنامه مهاجرتی استانی انتاریو در اولین دراو تکنولوژی 1،623 دعوت نامه و در دراو  یکم آگوست 1،773 دعوتنامه صادر کرد.

استان انتاریو بر اساس استریم اولویت سرمایه های انسانی به دنبال نیروی کار مورد نظر خود است که هم با معیارها ی فدرال و هم استانی تطابق داشته باشد. در این برنامه نیازی به جاب آفر نیست.

ساسکاچوان

استان ساسکاچوان در 18 سپتامبر در برنامه مهاجرتی خود بازنگری کرد. این تغییر منجر به افزایش تعداد مشاغل واجد شرایط از 19 به 218 شد.

جاب آفر در ساسکاچوان تحت هیچ یک از زیر گروه ها الزامی نیست اما متقاضیان باید در میان دیگر الزامات حداقل دارای یک سال سابقه کار در یک شغل واجد شرایط که با رشته تحصیلی آن ها مرتبط است، باشند.

طبق این برنامه در دراو 25 سپتامبر، در مجموع 769 دعوتنامه صادر شد. این تغییرات انتخاب کاندیداها و جذب نیرو در بازار کار را منعطف تر می کند.

افراد دعوت شده 100 شغل را شامل می شدند، از جمله مهندسین عمران و شیمی، تکنسین های پرتودرمانی پزشکی، روانشناسان و تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی.

نوا اسکوشیا

در پایان ماه ژوئن نیز نوا اسکوشیا اعلام کرد می تواند جست و جوهای گاه به گاه و هدفمند از استخر رقابتی اکسپرس انتری را به منظور تامین نیروی کار مورد نیاز در استان انجام دهد.

آلبرتا

در استان آلبرتا نیز امتیاز ها نسبت به سیستم اکسپرس انتری فدرال کمتر است. در سه ماهه سوم سال کمترین امتیاز سیستم فدرال 457 بود در حالی که آلبرتا یک بار امتیاز 302 و بار دیگر امتیاز 303 را برای کاندیداها اعلام کرد.

منیتوبا

این استان از سیستم رتبه بندی منحصر به فرد خود استفاده می کند که متفاوت از سیستم فدرال است. این استان در سه ماه گذشته 5 دراو برگزار و در مجموع 483 دعوتنامه صادر کرد.

جزیره پرنس ادوارد

این استان در این مدت زمان 360 دعوتنامه از طریق سه دراو برای کسانی که در سیستم اکسپرس انتری بودند، صادر کرد. PEI همچنین از سیستم منحصر به فرد خود برای انتخاب کاندیداها استفاده می کند.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۸ در ۰۳:۰۰:۰۰ ب.ظ - پیوند همیشگی
تیم نویسندگان - بازدید : ۳۸۸ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی

به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی

۲۳ مهر ۱۳۹۸ - استان های سراسر کانادا در سه ماهه گذشته به نو آوری و بهبود برنامه های خود ادامه دادند. ماه های ژوئن، آگوست و سپتامبر، زمان های شلوغی برای برنامه های مختلف مهاجرت...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی این جمعه پخش نخواهد شد

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، این جمعه پخش نخواهد شد

برنامه بعدی: جمعه 26 مهر ماه 1398 ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
انتخاب استانی ساسکچوان

انتخاب استانی ساسکچوان

۱۷ مهر ۱۳۹۸ - این انتخاب در تاریخ 8 اکتبر 2019 انجام شد و پیرو آن تعداد 328 دعوتنامه در گروه مشاغل مورد تقاضا (Occupations In-Demand) صادر شد. حداقل امتیاز مورد نیاز در این گروه...
کمبود نیروی کار ماهر در کانادا

کمبود نیروی کار ماهر در کانادا

۱۶ مهر ۱۳۹۸ - مرکز آمار کانادا می گوید این کشور در معرض کمبود نیروی کار ماهر است. این امر باعث محدودیت در رشد کسب و کار می شود. طبق نظر سنجی بانک توسعه تجارت...
سمینار دانشجو و چالش مهاجرت

سمینار دانشجو و چالش مهاجرت

۱۰ مهر ۱۳۹۸ -   سمینار رایگان دانشجو و چالش مهاجرت   با حضور: علی مختاری مشاور رسمی مهاجرت، وکیل رسمی دادگستری در ایران   علی پاکنژاد مشاور امور مالی و بیمه   حمید نجات پژوهشگر و مدرس زبان و ادبیات فرانسه   این سمینار در تاریخ 11...
تا پنجاه سال آینده جمعیت کانادا دو برابر می شود

تا پنجاه سال آینده جمعیت کانادا دو برابر می شود

مهاجرت، دلیل اصلی افزایش جمعیت کانادا ۲ مهر ۱۳۹۸ - مرکز آمار کانادا اعلام کرد جمعیت این کشور تا 50 سال آینده دو برابر خواهد شد و این در حالی است که احتمال می رود برخی استان ها شاهد رشد جمعیت...
مدارس پرجمعیت کلگری و نگرانی والدین

مدارس پرجمعیت کلگری و نگرانی والدین

۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - امسال بیش از 2000 دانش آموز در سراسر کلگری در مدارس دولتی این شهر ثبت نام کرده اند. گفته می شود تعداد جمعیت برخی از کلاس ها 38 نفر است و این...
به ساسکاچوان خوش آمدید
با خدمات پس از ورود کنپارس

به ساسکاچوان خوش آمدید

۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساسکاچوان، استانی در غرب کانادا و تنها استان بدون مرز طبیعی این کشور است. ساسکاچوان در میان دو استان آلبرتا و منیتوبا واقع شده و از جنوب با ایالت متحده ی امریکا هم مرز...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.