آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • استفاده از فرصت انتخابات برای فشار به دولت کبک در تصحیح رویه اداره مهاجرت

  استفاده از فرصت انتخابات برای فشار به دولت کبک در تصحیح رویه اداره مهاجرت


همانگونه در برنامه های زنده اعلام کردم در تلاشم از فرصت انتخابات استفاده کنم و تا آنجا که ممکن است پیام افرادی را که در نتیجه رفتارهای غیر اصولی اداره مهاجرت کبک در برنامه نیروی متخصص این استان دچار سردر گمی شده اند و با تغییر مداوم جدول امتیازات و نیز عهد شکنی های این استان در پذیرش پرونده ها متضرر می شوند به گوش اداره مهاجرت و نیز رسانه ها برسانیم. 

این روزها تا انتخابات کبک زمان زیادی نمانده است و در نظر سنجی ها لیبرالها در رده دوم قرار گرفته اند هر چند روشن نیست که تا روز انتخابات چه اتفاقی می افتد ولی کارشناسان انتظار دارند یک دولت اقلیت بر سر کار آید اینکه این دولت اقلیت لیبرال به رهبری فیلیپ کوییار نخست وزیر فعلی خواهد بود و یا از حزب اتحاد برای آینده کبک  CAQ به رهبری فرانسوا لگو هنوز روشن نیست. آنچه روشن است اینکه این روزها لیبرالها نگران واگذاری دولت به حزب نوپای کبکی هستند که در زمان ضعف حزب کبکی PQ توانسته است توجه فرانسه زبانها را به خود جلب کند.

دولت اقلیت چه لیبرال باشد و چه CAQ برای این روزهای کبک شاید بهترین انتخاب باشد از این جهت که دولت حاکم نیازمند جلب نظر احزاب دیگر برای جلو بردن طرحهای خود است و از آن سو با توسل به حزب رقیب شهروندان توان بیشتری برای مذاکره با دولت حاکم و طرح خواسته های خود دارند.

حزب CAQ اگر چه سیاستهای مهاجرتی غیر عادی اعلام کرده است که نشان از عدم اطلاع رییس و اعضای اصلی این حزب از سیستم مهاجرت دارد اما در تلاش است از هر حربه ای برای رای بیشتر با جلب توجه مهاجرین استفاده کند. ضعف اطلاعاتی فرانسوا لگو در مورد سیستم مهاجرتی کبک و کانادا باعث شد که در مناظره قبلی بین روسای احزاب فیلیپ کوییار رییس حزب لیبرال و نخست وزیر فعلی دست بالا را داشته باشد و برای لگو این ماجرا بسیار گران آمد.

ما نیز به هیچوجه سیاستهای غلط اعلام شده حزب CAQ را نمی پسندیم و آنرا ناشی از عدم اطلاع دقیق تیم آنها از سیستم مهاجرت می دانیم اما سیاستهای در جریان حزب لیبرال را نیز ناقض حقوق اولیه بسیاری از متقاضیان می دانیم. بر آنم که اگر مسوولین حزب رقیب منبع اطلاعات قوی در مورد وضعیت سازمان مهاجرت در دو سطح فدرال و کبک داشتند قطعا می توانستند انتقادات درست و به جایی به دولت فدرال وارد کنند. 

از سوی دیگر هر گونه فشار به لیبرالها در این فضای انتخاباتی را مناسب برای شنیده شدن می دانیم.

با استدلالهای بالا با کاندیدای ستاره حزب CAQ آقای پیر فیتزگیبون Pierre Fitzgibbon که در حال حاضر معاون فعلی بانک ناسیونال کانادا ست ارتباط برقرار کردیم و ملاقاتی با وی داشتیم. بعد از فرانسوا لگو این فرد مهمترین چهره این حزب است و در صورت موفقیت آنها در انتخابات وی به عنوان وزیر دارایی در دولت کبک مشغول خواهد شد.

علاوه بر آن با دستیار آقای فرانسو لگو سر کار خانم جوآن لاپوان Joanne Lapointe نشست مفصلی داشتیم.

در این ملاقاتها تلاش کردم مشکلات عمده سیستم مهاجرت کبک را برای این حزب توضیح دهم و اینکه ضعفهای واقعی در سیستم فعلی کجاست. ارایه گزارش مفصلی از مشکلات متقاضیان نیز بخشی از این توضیحات بود. 

بر اساس اطلاع این موارد به اطلاع آقای لگو رسیده شده و باید دید تاثیر این اطلاعات در مناظره بعدی آنها چه خواهد بود.

  


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۷ شهريور ماه ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۹:۴۲ ق.ظ - پیوند همیشگی
علی مختاری - بازدید : ۹۴۱ - برچسب ها:
caq liberal party حزب لیبرال
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
روز ۳ اکتبر تعداد ۳۹۰۰ نفر در اکسپرس انتری فدرال دعوتنامه گرفتند

روز ۳ اکتبر تعداد ۳۹۰۰ نفر در اکسپرس انتری فدرال دعوتنامه گرفتند

آخرین امتیاز ۴۴۵ بوده است ۱۲ مهر ۱۳۹۷ -   در انتخاب شماره 101 اکسپرس انتری که صبح امروز جهارشنبه ۳ اکتبر 2018 انجام شد، تعداد 3900 دعوت نامه با حداقل امتیاز ۴۴۵ صادر شد.  در انتخاب سری ۱۰۰ تعداد ۴۰۰ دعوتنامه برای برنامه...
کبک بالاخره سیستم آریما ARRIMA را باز کرد

کبک بالاخره سیستم آریما ARRIMA را باز کرد

۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - پس از مدتها انتظار سیستم ARRIMA یا همان سیستم ابراز علاقمندی که به عنوان سیستم اکسپرس انتری کبک هم از آن یاد می شود، باز شد. به این ترتیب کبک پرونده های...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 440
افزایش تعداد دعوت نامه ها در انتخاب 5 سپتامبر 2018

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 440

۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - در انتخاب شماره 99 اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه 5 سپتامبر 2018 انجام شد، تعداد 3900 دعوت نامه با حداقل امتیاز 440 صادر شد.  در 6 دور انتخاب های قبلی تعداد دعوت نامه...
فهرست مشاغل مورد نیاز استان ساسکچوان تغییر کرد
22 آگوست 2018

فهرست مشاغل مورد نیاز استان ساسکچوان تغییر کرد

۱ شهريور ۱۳۹۷ - اداره مهاجرت استان ساسکچوان ساعاتی پیش در 22 آگوست 2018 فهرست مشاغل مورد نیاز خود را تغییر داد.  متاسفانه بر اساس این تغییر، مشاغل زیر از فهرست حذف شدند و کد شغلی جدیدی به...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 440
22 آگوست 2018

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 440

۱ شهريور ۱۳۹۷ - در انتخاب شماره 98 اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه 22 اوت 2018 انجام شد، تعداد 3750 دعوت نامه با حداقل امتیاز 440 صادر شد.   در انتخاب شماره 97 اکسپرس انتری نیز همین تعداد دعوت نامه...
برنامه خوداشتغالی استان کبک متقاضی می پذیرد

برنامه خوداشتغالی استان کبک متقاضی می پذیرد

۱ شهريور ۱۳۹۷ - استان کبک، سه برنامه تجاری دارد که درباره برنامه سرمایه گذاری این استان و شرایط جدید این برنامه مهاجرتی، و همچنین برنامه کارآقرینی پیش ازاین سخن گفته ایم، حال در این...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.