آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • استفاده از فرصت انتخابات برای فشار به دولت کبک در تصحیح رویه اداره مهاجرت

  استفاده از فرصت انتخابات برای فشار به دولت کبک در تصحیح رویه اداره مهاجرت


همانگونه در برنامه های زنده اعلام کردم در تلاشم از فرصت انتخابات استفاده کنم و تا آنجا که ممکن است پیام افرادی را که در نتیجه رفتارهای غیر اصولی اداره مهاجرت کبک در برنامه نیروی متخصص این استان دچار سردر گمی شده اند و با تغییر مداوم جدول امتیازات و نیز عهد شکنی های این استان در پذیرش پرونده ها متضرر می شوند به گوش اداره مهاجرت و نیز رسانه ها برسانیم. 

این روزها تا انتخابات کبک زمان زیادی نمانده است و در نظر سنجی ها لیبرالها در رده دوم قرار گرفته اند هر چند روشن نیست که تا روز انتخابات چه اتفاقی می افتد ولی کارشناسان انتظار دارند یک دولت اقلیت بر سر کار آید اینکه این دولت اقلیت لیبرال به رهبری فیلیپ کوییار نخست وزیر فعلی خواهد بود و یا از حزب اتحاد برای آینده کبک  CAQ به رهبری فرانسوا لگو هنوز روشن نیست. آنچه روشن است اینکه این روزها لیبرالها نگران واگذاری دولت به حزب نوپای کبکی هستند که در زمان ضعف حزب کبکی PQ توانسته است توجه فرانسه زبانها را به خود جلب کند.

دولت اقلیت چه لیبرال باشد و چه CAQ برای این روزهای کبک شاید بهترین انتخاب باشد از این جهت که دولت حاکم نیازمند جلب نظر احزاب دیگر برای جلو بردن طرحهای خود است و از آن سو با توسل به حزب رقیب شهروندان توان بیشتری برای مذاکره با دولت حاکم و طرح خواسته های خود دارند.

حزب CAQ اگر چه سیاستهای مهاجرتی غیر عادی اعلام کرده است که نشان از عدم اطلاع رییس و اعضای اصلی این حزب از سیستم مهاجرت دارد اما در تلاش است از هر حربه ای برای رای بیشتر با جلب توجه مهاجرین استفاده کند. ضعف اطلاعاتی فرانسوا لگو در مورد سیستم مهاجرتی کبک و کانادا باعث شد که در مناظره قبلی بین روسای احزاب فیلیپ کوییار رییس حزب لیبرال و نخست وزیر فعلی دست بالا را داشته باشد و برای لگو این ماجرا بسیار گران آمد.

ما نیز به هیچوجه سیاستهای غلط اعلام شده حزب CAQ را نمی پسندیم و آنرا ناشی از عدم اطلاع دقیق تیم آنها از سیستم مهاجرت می دانیم اما سیاستهای در جریان حزب لیبرال را نیز ناقض حقوق اولیه بسیاری از متقاضیان می دانیم. بر آنم که اگر مسوولین حزب رقیب منبع اطلاعات قوی در مورد وضعیت سازمان مهاجرت در دو سطح فدرال و کبک داشتند قطعا می توانستند انتقادات درست و به جایی به دولت فدرال وارد کنند. 

از سوی دیگر هر گونه فشار به لیبرالها در این فضای انتخاباتی را مناسب برای شنیده شدن می دانیم.

با استدلالهای بالا با کاندیدای ستاره حزب CAQ آقای پیر فیتزگیبون Pierre Fitzgibbon که در حال حاضر معاون فعلی بانک ناسیونال کانادا ست ارتباط برقرار کردیم و ملاقاتی با وی داشتیم. بعد از فرانسوا لگو این فرد مهمترین چهره این حزب است و در صورت موفقیت آنها در انتخابات وی به عنوان وزیر دارایی در دولت کبک مشغول خواهد شد.

علاوه بر آن با دستیار آقای فرانسو لگو سر کار خانم جوآن لاپوان Joanne Lapointe نشست مفصلی داشتیم.

در این ملاقاتها تلاش کردم مشکلات عمده سیستم مهاجرت کبک را برای این حزب توضیح دهم و اینکه ضعفهای واقعی در سیستم فعلی کجاست. ارایه گزارش مفصلی از مشکلات متقاضیان نیز بخشی از این توضیحات بود. 

بر اساس اطلاع این موارد به اطلاع آقای لگو رسیده شده و باید دید تاثیر این اطلاعات در مناظره بعدی آنها چه خواهد بود.

  


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۷ شهريور ماه ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۹:۴۲ ق.ظ - پیوند همیشگی
علی مختاری - بازدید : ۱۰۸۹ - برچسب ها:
caq liberal party حزب لیبرال
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
ویزای تحصیلی من رد شده است چاره چیست

ویزای تحصیلی من رد شده است، چاره چیست؟

۲۱ آذر ۱۳۹۷ - بعد از اینکه نامه پذیرش از مدرسه، کالج یا دانشگاه را دریافت کردید، برای گواهی  پذیرش استان کبک یا همان CAQ اقدام می کنید و گمان می کنید که کار تمام...
مهاجرت برای ازدواج یا ازدواج برای مهاجرت

مهاجرت برای ازدواج یا ازدواج برای مهاجرت؟

تخفیف ویژه کنپارس از اول تا 15 دسامبر 2018 ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - بر اساس قانون مهاجرت کانادا، یکی از سه روش اصلی مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق روابط خانوادگی با افراد شهروند یا مقیم کاناداست. تعداد زیادی از متقاضیان سالانه از طریق...
حذف سیستم قرعه کشی برای اسپانسرشیپی پدر و مادر
تخفیف ویژه کنپارس تا 15 دسامبر 2018

حذف سیستم قرعه کشی برای اسپانسرشیپی پدر و مادر

۱۴ آذر ۱۳۹۷ - بر اساس ماده 12 قانون مهاجرت کانادا، یکی از سه روش اصلی مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق روابط خانوادگی با افراد شهروند یا مقیم کاناداست. در این صورت، کسی که...
آیا با ویزای تحصیلی می توانم در کانادا کار کنم
مهاجرت به کانادا از طریق دریافت ویزای تحصیلی

آیا با ویزای تحصیلی می توانم در کانادا کار کنم؟

۱۵ آبان ۱۳۹۷ - یکی از راحت ترین و سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا، دریافت ویزای تحصیلی است. صدها هزار دانشجو و دانش آموز سالانه برای تحصیل به کانادا می آیند. آمار نشان می...
برنامه جدید دولت کانادا برای پذیرش مهاجر در سال های 2019 تا 2021
مهاجرت، ستون اصلی اقتصاد کانادا ست

برنامه جدید دولت کانادا برای پذیرش مهاجر در سال های 2019 تا 2021

۱۰ آبان ۱۳۹۷ - احمد حسین، وزیر مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا روز چهارشنبه 31 اکتبر 2018،  برنامه جدید این کشور برای پذیرش مهاجر در سال های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ را اعلام کرد. وزیر مهاجرت و...
تغییر ساعت زمستانی کانادا از 4 نوامبر

تغییر ساعت زمستانی کانادا از 4 نوامبر

۹ آبان ۱۳۹۷ - مطابق هرسال اولین یکشنبه ماه نوامبر یعنی روز یکشنبه چهارم نوامبر ساعت دو بامداد موقع تغییر ساعت زمستانه در کانادا ست و ساعت یک ساعت عقب کشیده می شود.  از آنجا که...
برخی مطالب ماهنامه پرنیان

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.