آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • دعوت از 772 متقاضی حوزه تکنولوژی در انتخاب استانی انتاریو

  دعوت از 772 متقاضی حوزه تکنولوژی در انتخاب استانی انتاریو


در جدیدترین انتخاب استانی انتاریو، متقاضیان اکسپرس انتری با تجربه کاری در یکی از شش شغل معین دعوت شدند.

انتاریو در تاریخ 15 اکتبر، انتخاب جدید خود را در حوزه تکنولوژی برگزار کرد. طی این انتخاب، متقاضیان اکسپرس انتری برای ثبت نام در انتخاب استانی دعوت شدند.

برنامه انتخاب استانی انتاریو (OINP) برگه های اعلان علاقه مندی (NOI) را برای متقاضیانی صادر کرد که شرایط پذیرفته شدن در شاخه «اولویت های سرمایه انسانی» (HCP) اکسپرس انتری را داشتند.

در مجموع، تعداد 772 NOI برای متقاضیان در انتخاب حوزه تکنولوژی ارسال شد. متقاضیان اکسپرس انتری جهت دعوت شدن به این انتخاب، علاوه بر کسب امتیاز 462 تا 470 در سیستم رتبه بندی جامع (CRS)، باید در یکی از مشاغل زیر تجربه کاری می داشتند:

 • مدیریت کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی (کد NOC 0213)
 • مهندسی کامپیوتر (کد NOC 2147)
 • تحلیل گر پایگاه داده و مدیریت داده ها (کد NOC 2172)
 • مهندسی و طراحی نرم افزار (کد NOC 2173)
 • برنامه نویسی کامپیوتر و توسعه دهنده رسانه تعاملی (کد NOC 2174)
 • طراحی و توسعه وب (کد NOC 2175)

متقاضیان جهت دعوت شدن، نیازی به دریافت پیشنهاد کاری نداشتند، اما باید حداقل به مدت یک سال در یکی از شش شغل بالا کار کرده، و در سیستم اکسپرس انتری پروفایل ایجاد کرده باشند.

افراد صاحب برگه NOI، 45 روز تقویم فرصت دارند تا درخواست خود را برای انتخاب استانی ارسال کنند.

در صورت پذیرفته شدن در انتخاب استانی انتاریو، 600 امتیاز فوق العاده به مجموع امتیاز CRS آنها در اکسپرس انتری تعلق می گیرد. با این 600 امتیاز فوق العاده، متقاضیان در انتخاب اکسپرس انتری بعدی، دعوت نامه برای تقاضا (ITA) را به صورت تضمینی دریافت می کنند.

این چهارمین انتخاب استان انتاریو در حوزه تکنولوژی در سال 2020 است. تاکنون انتخاب برگزار شده در تاریخ 29 جولای، بزرگترین انتخاب حوزه تکنولوژی در سال 2020 محسوب می شود که در آن 1,288 متقاضی اکسپرس انتری برای ثبت نام در انتخاب استانی دعوت شدند.

 

شرایط دعوت شدن به انتخاب حوزه تکنولوژی انتاریو

اولین قدم جهت مشمول شدن در انتخاب حوزه تکنولوژی انتاریو، ایجاد پروفایل در سیستم اکسپرس انتری کانادا است.

اکسپرس انتری، سیستم مدیریت تقاضای مهاجرت کانادا برای سه برنامه دسته اقتصادی فدرال است: «برنامه نیروی حرفه ای فدرال» (FSWP)، «برنامه تجارت حرفه ای فدرال» (FSTP) و «دسته تجربه کانادایی» (CEC). متقاضیان در دسته های «برنامه نیروی حرفه ای فدرال» و «دسته تجربه کانادایی» می توانند در شاخه «اولویت های سرمایه انسانی» شرکت کنند.

به متقاضیان اکسپرس انتری در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) امتیاز تعلق می گیرد. عوامل سرمایه انسانی مثل تحصیلات، تجربه کاری، سن و مهارت های زبانی در دو زبان انگلیسی و فرانسوی بر امتیاز CRS تأثیر می گذراند.

انتخاب حوزه تکنولوژی انتاریو، متقاضیان را از استخر اکسپرس انتری انتخاب کرده، و افراد واجد شرایط و متخصص در حوزه تکنولوژی را برای ثبت نام در انتخاب استانی انتاریو دعوت می کند.

پس از اتمام فرآیند مهاجرت، متقاضیان این فرصت را پیدا می کنند تا به حرفه خود در حوزه تکنولوژی در استان انتاریو مشغول شوند.

 

منبع خبر: Ontario.ca, October 2020


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
تور تکنولوژی مونترال

تور تکنولوژی مونترال

رویداد مجازی استخدام جهانی ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - آبا شما در زمینه فناوری اطلاعات، بازی های ویدیویی یا هوش مصنوعی تخصص دارید؟ آیا آماده چالش در زمینه شغلی خود هستید؟آیا رویای زندگی و کار کردن در مونترال (کانادا) را...
شرایط مهاجرت رانندگان کامیون به نیوبرانزویک

شرایط مهاجرت رانندگان کامیون به نیوبرانزویک

۲۱ مهر ۱۳۹۹ - نیوبرانزویک مسیر مهاجرتی جدیدی را برای رانندگان کامیون در شاخه نیروی متخصص در برنامه انتخاب استانی نیوبرانزویک ایجاد کرده است. به گفته استان نیوبرانزویک، شاخه جدید در پاسخ به بازخورد سهام داران...
جریمه یک میلیون دلاری برای نقض قانون قرنطینه

جریمه یک میلیون دلاری برای نقض قانون قرنطینه

معرفی اقدامات دولت کانادا برای مقابله با کرونا ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - «مارکو مندیچینو»، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا، و «بیل بلیر»، وزیر امنیت عمومی کانادا، و «پتی هایدو»، وزیر بهداشت، امروز اعلام کردند که دولت کانادا در کنار محدودیت های مرزی...
کرونا نرخ رشد جمعیت کانادا را کاهش داد

کرونا، نرخ رشد جمعیت کانادا را کاهش داد

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - همه گیری جهانی کرونا میزان مرگ و میر را در کانادا افزایش، و سطوح مهاجرتی این کشور را –به دلیل اعمال محدودیت های سفر بین المللی – کاهش داده است. به...
جزئیات اسپانسرشیپ والدین در سال 2020 اعلام شد

جزئیات اسپانسرشیپ والدین در سال 2020 اعلام شد

۱۵ مهر ۱۳۹۹ - دولت کانادا در دوران سخت کرونا به دنبال نزدیک کردن افراد خانواده در کنار یکدیگر است آقای «مارکو مندیچینو»، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا، امروز از جزئیات آغاز برنامه اسپانسرشیپ والدین...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.