آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • ثبت پرونده های کبک بخت آزمایی یا قبول پرونده مهاجرتی

  ثبت پرونده های کبک: بخت آزمایی یا قبول پرونده مهاجرتی


سرانجام پس از بیش یک سال بالا و پایین شدن سیستم آنلاین ثبت پرونده های کبک در روز ۱۳ جون ۲۰۱۶ تعداد ۵۰۰۰ پرونده از مجموع ۴۰ هزار درخواست موجود در سیستم ثبت شد. 

سیستم آنلاین نسبت به آنچه پیش از این در ماه فوریه ۲۰۱۶ معرفی شده بود و البته ناکارآمدی آن آبرو ریزی بزرگی برای اداره مهاجرت کبک در پی داشت، تغییراتی کرده بود که این تغییرات تا روز موعود ثبت برای همه روشن نبود. همین ابهامات ثبت پرونده های کبک را به یک بخت آزمایی و یا لاتاری کامل تبدیل کرد.

در این سیستم بخت آزمایی کبک نمی توان انتظار داشت که همه پرونده های یک مجموعه هر چند قوی، به ثبت برسد و قطعا با توجه به فرصت یک در برابر هشت باید در هر هشت نفر متقاضی هفت نفر بدون اینکه فرصت ثبت داشته باشد صحنه را تا دور بعد ترک می کرد.

این روزها البته صحبت زیاد است و هر کسی در مورد اینکه باید این می شد یا آن می شد تا همه پرونده های یک مجموعه به ثبت می رسید سخنوری می کند ولی اینها همه حکایت آن است که

معما چو حل گشت آسان شود!

عده ای را هم استدلال بر این است که چون عده ای خود توانسته اند پرونده خود را در منزل خود در ایران ثبت کنند، پس فلان مجموعه حتما کوتاهی کرده است که نتوانسته همه را ثبت کند و البته نمی دانند که دهها هزار تن دیگر هم از منزل نتوانسته اند ثبت کنند و صدایشان به گوش ایشان نرسیده است.

از این دست سخنان زیاد شنیده می شود ولی عملا محمل منطقی ندارند و در مواردی کاملا احساسی است. نه کسی که پرونده اش ثبت شده می تواند مدعی شود که در آن مجموعه مهاجرتی ثبت کننده، وضعیت خاص داشته و نظر خاصی بر ثبت وی بوده است و نه آنکه ثبت نشده می تواند صحبت از کوتاهی کند. چرا؟

ساده است چون که سیستم ثبت پرونده های کبک در روز ۱۳ جون ۲۰۱۶ بخت آزمایی کامل بود.

چرا بر این کلمه بخت آزمایی اصرار دارم؟

قرار بر این بود که سیستم آنلاین راس ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت مونترآل باز شود طبیعی بود که تعداد زیادی منتظر بودند و نرم افزارهای متعددی هم از اینجا و آنجا آماده بود که راس ساعت شروع کنند و خود را در صف انتظار اتاق مجازی قرار دهند. اما سیستم آنلاین کبک در دو دقیقه اول یعنی بین ۸:۳۰ تا ۸:۳۲ برگ جدیدی رو کرد. این اقدام  از نظر اصول اخلاقی کار درستی بود و فرصت برابر برای همه ایجاد کرد. 

این کار منطقی و عادلانه چه بود و چه زمانی از آن مطلع شدیم؟

سیستم کبک برای اینکه فرصت مساوی به همه بدهد و نیز امتیاز ثبت ماشینی را کم اهمیت کند (به این معنی که به نرم افزارهایی که قرار بود به جای انسانها کار ثبت را بکنند فرصت بیشتر از افراد عادی داده نشود) آنگونه که انتظار می رفت عمل نکرد.

به طور عادی انتظار از یک سیتم انلاین که قرار است به افراد نوبت بدهد، این است که اگر قرار است ساعت معینی شروع کند، افراد به ترتیب ارسال درخواست به سیستم که در حقیقت همان کلیک کردن روی دگمه مربوطه در سایت است در نوبت قرار گیرند یعنی به همان ترتیبی که ریکویست و یا درخواست به سیستم می رسد نوبت فرد تعیین شود. به این ترتیب بسیار مهم است که فرد در ثانیه اول درخواست را بفرستد و قطعا کسی که در ثانیه دوم کلیک کرده بعد از درخواستهای ثانیه اول قرار می گیرد.

برنامه ثبت پرونده های نیرو یمتخصص کبک در روز ۱۳ جون اینگونه عمل نکرد.  سیستم بعد از ۸:۳۰ صبح برای دو دقیقه فقط درخواستها را دریافت کرد ولی نوبت ندارد به تصور من تعداد درخواسنهای رسیده  در دو دقیقه اول بالغ بر ۳۵۰۰۰ درخواست بوده است. این تعداد درخواست  پس از دو دقیقه  اول همه با هم در شرایط مساوی وارد اتاق انتظار شدند و طبیعی است که  به صورت اتفاقی پشت سر هم قرار گرفتند. به این ترتیب  عملا فرقی نداشت شما در ثانیه اول درخواست ارسال کرده باشید یا در ثانیه صدو بیستم.

آنها که درگیر بودند متوجه این توقف دو دقیقه ای شدند و اینکه بعد از دو دقیقه عملا نوبت افراد روشن شد. به عنوان مثال در مجموعه ما که همه درخواستها به صورت همزمان از تعداد زیادی کامپیوتر مستقل ارسال شد و همه در ثانیه اول به سیستم آنلاین رسیده است نوبتهایی از ۱۳ تا ۳۲۰۰۰ داده شد. 

با توجه به آنچه گفتم عملا سیستم ثبت آنلاین پرونده های کبک تبدیل شد به یک بخت آزمایی بزرگ. از این جهت تفاوتی بین آنکه در خانه خود کلیک کرده بود و ای بسا در ثانیه شصتم با دهها ابر کامپیوتری که در ثانیه اول تلاش کردند در موقعیت مساوی قرار گرفت. 

این کار منطقی و درست بود هر چند همانطور که گفتم کاملا غیر قابل پیش بینی و حدس و گمان. 

در مجموعه کنپارس ما همه جوانب را سنجیده بودیم و سیستم ما کاملا با توجه به داده های موجود آماده بود و همین آمادگی هم البته به ما اجازه داد بیش از نیمی از افراد را ثبت کنیم ولی این تغییر ناگهانی سیستم برای دادن فرصت مساوی به همه  متقاضیان اگر چه منطقی و هوشمندانه بود ولی ما را از ثبت صد در صدی پرونده ها واگذاشت.

در برنامه ثبت بعدی که به گمان من در آینده نزدیک  اتفاق خواهد افتاد متناسب با همین واقعیتها سیاستی را در کنپارس دنبال خواهیم کرد که حرکتهای ناگهانی سیستم کبک و نیز فاکتورهای غیر قابل کنترل نتواند بر روند ثبت موکلین ما تاثیر بگذارد و یا دست کم این تاثیر حداقلی باشد. این که چه خواهیم کرد قطعا با آن دوستانی که پرونده آنها از ثبت باز مانده است در میان گذاشته خواهد شد.

اینکه  چرا معتقدم سیستم به زودی ثبت دوباره ای خواهد داشت به سه دلیل است:

۱- سیستم آنلاین کبک هنوز ایراد فراوان دارد یکی از مهمترین آنها این است که امکان شمارش امتیاز افراد را ندارد بر خلاف سیستم EE هر کسی می تواند پروفایل باز کند و چه بسا متقاضی اساسا امتیاز برای قبولی نداشته باشد این فرد عملا یک پروفایل دارد و یک نوبت ثبت و ظرفیت هم می سوزاند کبک به زودی با این واقعیت روبرو خواهد شد که ۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت با پرونده های بد پر شده است و تغییراتی در این زمینه دست کم در تعیین سقف قبول پرونده خواهد داشت

۲- موضوع پرداخت ظرف سی روز هم موضوع مهمی است بسیاری از افراد این امکان را ندارند و یا به هر دلیلی این فرصت را از دست خواهند داد و ظرفیتها باز می ماند

۳- عده ای از افرادی که ثبت می شوند و هزینه را هم می دهند باز در مرحله ارسال مدارک به موقع ارسال نمی کنند و پرونده از رسیدگی باز می ماند و این هم دست کم ۲۰ درصد از پرونده های ثبت شده را شامل خواهد شد.

موکلین ما منتظر اعلام سیاست ثبت پرونده ها در برنامه ثبت بعدی باشند. هر گونه خبر در این زمینه را از وب سایتهای ما پیگیر باشید. 

 

همه پرونده های کنپارس در ثبت نام روز ۱۶ آگوست ۲۰۱۶ بدون استثنا ثبت شدند

 

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۱ تير ماه ۱۳۹۵ در ۰۹:۳۷:۰۴ ب.ظ - پیوند همیشگی
علی مختاری - بازدید : ۱۷۸۸۶ - برچسب ها:
نیروی متخصص کبکmon projetمون پروژه

دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید امین بدری پور
  سه شتبه ۱ تير ۱۳۹۵

  من روزهای اول از عدم ثبت پرونده ام در کنپارس بسیار نا امید و عصبی بودم. اما با توضیحاتی که شما برایم ارسال کردید و جویا شدن شرایط ثبت به طور دقیق از اینترنت؛ مقدار زیادی از آن بار منفی را کم کرد.
  اما باز خواهش می کنم اگر موفق به گرفتن مثلا 10 نوبت از 5000 نوبت موجود شدید آنرا به 10 پرونده اولتان اختصاص دهید. و در ضمن برنامه ای هم برای ارائه اطلاعات به صورت سریع به موکلین طراحی کنید تا آنها استرس کمتری در آن زمان داشته باشند.
  مطمئنم ما مجموعه موکلین کارمندان و وکلای کنپارس در کنار یکدیگر می توانیم بهترین نتیجه را در ثبت و به نتیجه رسیدن پرونده ها رقم بزنیم

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علیرضا عباسی دینه کبودی
  سه شتبه ۱ تير ۱۳۹۵
  متن عالی (بجز پاراگراف آخر که شاید خیلی ضعیف بود!)

  متن عالی و برای من که موکل شرکت کنپارس هستم مفید بود و لطفا بیشتر اطلاعات و پستهای مفید قرار دهید.
  امیدوارم در دور جدید ثبتنام ابتدا پرونده های جامانده از 13 ژوئن نظیر پرونده خود من ثبت شود ... انصافا شرکت مهاجرتی کنپارس در ایران بهترین مجموعه است و من هم مثل بسیاری دوستان دیگر با تحقیق و صحبت با موکلین موفق ایشان پرونده خود را با آسودگی خاطر به این مجموعه سپرده ام
  موفق و سربلند باشید
  علیرضا عباسی

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   سه شتبه ۱ تير ۱۳۹۵

   لطف دارید
   متن را اصلاح کردم ایرادات زیادی داشت

   • به این دیدگاه پاسخ دهید علیرضا عباسی دینه کبودی
    چهار شنبه ۲ تير ۱۳۹۵
    کنپارس بهترین است

    من کاملا از اینکه با مجموعه کنپارس آشنا شدم خوشحالم و خیالم راحته.. ممنونم از لطف جناب عالی

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مصطفی
  چهار شنبه ۲ تير ۱۳۹۵

  به سوال دارم.من فوق دیپلم تاسیسات حرارتی و برودتی دارم و حدودا ۱۴ سال سابقه در زمینه تعمیرات کولر گازی و سیستمهای برودتی و همچنین سرپرست فنی و مدیر فنی در شرکتهایی مثل سام سرویس و گلدیران دارم.همینطور مدرکهای بین المللی مدیریت و تعمیر کولر و expert engineerو tttدارم.مشکلی که دارم زبان هست.میخواستم ببینم اول باید مدرک زبان بگیرم و بعد اقدام کنم یا همزمان با اقدام میتونم زبان بخونم.در ضمن چه زبانی ؟ انگلیسی یا فرانسه؟در ضمن دو کتاب هم نوشتم و در آکادمی سامسونگ هم تدریس میکنم.

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   چهار شنبه ۲ تير ۱۳۹۵

   شما لطف کنید فرم ارزیابی را در همین وب سایت تکمیل کنید تا امتیازات شما بررسی شود
   بعد از آن این امکان هست تا در زمینه سوال شما پاسخ مشخص ارایه کرد

 • به این دیدگاه پاسخ دهید سجاد مقیمی
  چهار شنبه ۲ تير ۱۳۹۵

  با سلام.خدمت دوستان عزیز.بلید عرض کنم که دیشب در راستای نظرات دیگران بنده هم اعلام کردم که با نظر بقیه موافقم و با توجه به اینکه در یکسال گذشته با توجه به تکمیل بودن پرونده ام در دو نوبت ثبت نام پرونده های کبک، این مهم برای ما اتفاق نیوفتاده است لکن امیدوارم در نوبت بعدی که در آینده نزدیک وعده داده شده این اتفاق برای ما نیز بیوفتد.
  ضمنا رعایت انصاف از طرف کنپارس در ثبت پرونده به ترتیب اولویت را کمک موثری در این زمینه میدانم و اینکه شفاف سازی هر چه بیشتر با موکلینی که پرونده شان ثبت نشده است کمک شایانی به برطرف شدن شبهات مینمایم.
  متاسفانه این امر برای ما اتفاق نیوفتاده است و امیدوارم آقای دکتر رسیدگی نمایند.
  با تشکر
  سجاد مقیمی

 • به این دیدگاه پاسخ دهید نويد وفايي
  چهار شنبه ۲ تير ۱۳۹۵
  نويد

  با سلام و احترام
  متاسفانه يا خوشبختانه براي دور بعد خيلي از متقاضيان راهي که ديگر الان اکثريت متقاضيان آنرا مي دانند طي خواهند کرد: براي هر پرونده گرفتن نوبت از سايت کبک با چندين سيستم مختلف. دوستي مي گفت براي دور بعد تصميم دارد تمام سيستمها و لپ تاپهاي اقوام و آشنايان و دوستان خود را براي ارسال پرونده خود آماده کند. براي اين کار فقط براي ارسال يک پرونده 20 الي 30 نوبت خواهد گرفت و هر کس نوبت زودتري داشت آنرا ارسال کند. براي هماهنگي هم که تلگرام و برنامه هاي مختلف هست. ارسال پرونده هم که خيلي کار آسانيست فقط وارد شدن و کليک بر روي دکمه ارسال را مي خواهد.
  از زمان باز شدن اکانت سازي که روز بيست ژوئن بود، سايت کبک هم فوق العاده شلوغ شده. خدا مي داند براي دور بعد چند صد هزار نفر مي خواهند پرونده خود را ارسال کنند. بهتر است دولت کبک در اين روند تجديد نظر جدي کند.

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Mari
  چهار شنبه ۲ تير ۱۳۹۵

  ممنون از توضیحات شما، مسلما ما با توصیه دوستان و آشنایان به شما اعتماد کردیم و ازین اطمینان هم راضی هستیم. ولی هنوز نگرانی های زیادی برای ما وجود داره چون بیشتر از یکسال منتظر بودیم و همچنان هم پرونده ما سابمیت نشده و امیدواریم که شما حتما این کارو برای ما انجام بدین.
  آیا زمان مجدد بازشدن سایت مشخص شده یا خبر؟ کاناپه زمانی باید منتظر باشیم؟
  ممنون

 • به این دیدگاه پاسخ دهید امیر
  پنج شنبه ۳ تير ۱۳۹۵

  با سلام. آیا سابقه کاری در زمان گذشته در شرکتهای وزارت دفاع مشکلی در پذیرش کبک ایجاد میکنه؟ من هشت سال پیش کارمند یه شرکت وزارت دفاع بودم. با تشکر

 • به این دیدگاه پاسخ دهید اميد
  سه شتبه ۱۵ تير ۱۳۹۵

  با عرض سلام خدمت شما
  آيا زبان فرانسه براي رشته هاي 16 امتيازي(علوم كامپيوتر) اجباري است؟
  آيا IELTS 5.5 كفايت مي كند؟
  با تشكر

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   پنج شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۵

   نمره زبان بسته به دیگکر امتیازات شماست باید همه امتیازات بررسی شود بعد رو.شن می شود
   برای بررسی امتیازات مراجعه کنید به دفتر ما در تهران

 • به این دیدگاه پاسخ دهید behnam ganji
  شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۵

  من خودم در منزل موفق به ثبت نام شدم و دقیقا این دو دقیقه که شما فرمودید رو به چشم دیدم البته فکر کنم اگر راس 8:32 تلاش می کردیم نسبت به 8:30 رتبه بهتری کسب میکردیم در آخر هم من از Browserی که حدود 8:33 وارد صف شدم ثبت نام کردم چون رتبه بهتری بهم داد
  در مورد ایراداتی که گفتید هم موافقم ولی فکر کنم در این مرحله 6000 نفر ثبت نام شدن تا او مشکلات رو پوشش بدهند چون شماره ثبت نام من که در لحظات آخر به ثبت رسید 5880 بود.
  راستی فکر میکنید کل پروسه مهاجرت از این روش حدودا چقدر طول بکشه؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید اميد
  سه شتبه ۲۹ تير ۱۳۹۵

  يا سلام
  كساني موفق به سابميت شده اند.پس از پرداخت انلاين چه زماني بايد پرونده ها را به صورت كاغدي ارسال كنند.
  آيا خود كبك اعلام مي كند؟
  تشكر

 • به این دیدگاه پاسخ دهید ندا
  شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۵
  ارسال مدارک پرونده های جدید

  با سلام
  آقای مختاری عزیز آیا هیچگونه خبر یا اطلاعی از زمان ارسال مدارک 13جون 2016 در دسترس نیست؟اگر نه، آیا کسی هست در خود اداره مهاجرت از همکاران یا دوستانتان که ازشون سوال بفرمایید؟
  با سپاس./

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   پنج شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۵

   هنوز برای کسی نامه ارسال مدارک نیامده است. پرونده های کاغذی سری قبل از آنها هم هنوز بررسی نشده است

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Saees Esmaeili
  دو شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵

  جناب آقای دکتر مختاری عزیز
  با سلام و خسته نباشید.
  بنده و همسرم دیروز ( 9 اکتبر 2016) به دفتر تهران شرکت کنپارس رفتیم و برای پروسه ویزای اقامت دائم کبک از طریق نیروی متخصص با کارشناسان شرکت صحبت کردیم. خوشبختانه از 57 امتیاز مورد نیاز ما 60 امتیاز بدون نیاز به مدرک زبان داشتیم. فقط بعد از دریافت مشاوره چیزی که به شدت ذهن ما رو مشغول کرد روند 100% شانسی و به قول شما بخت آزمایی در ثبت آنلاین پرونده ها در این پروسه هستش. سوالی که دارم اینه که آیا اگر ما الان با شرکت کنپارس قرارداد ببندیم و پروسه رو استارت بزنیم ، برای April 2017 ، آیا قرار هست این سیستم بخت آزمایی قدری رنگ و بوی جدی تر به خودش بگیره و تغییری در اون حاصل بشه و یا اینکه ما برای رفتن به کبک از طریق نیروی متخصص 100% باید منتظر شانسمون باشیم؟ و اینکه آیا در 2017 ریسک ثبت نشدن پرونده ها در شرکت کنپارس برای ما چقدره و پیشنهادتون برای ما چی
  هستش؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵

   دوست عزیز
   این مطلب پیش از آخرین دور ثبت پرونده ها در ماه آگوست ۲۰۱۶ نوشته شده است. بله شانس و اقبال در ابنجا فاکتور مهمی است اما اقبال با ما یار بوده است و ما موفق شدیم همه پرونده های خود را در ماه آگوست بدون استثنا ثبت کنیم بنابراین در صورت داشتن قرارداد با کنپارس چندان هم موضوع به بخت و اقبال موکول نمی شود

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد چه کردیم و چه می توان کرد
تحلیل علی مختاری در مورداتفاقات اخیر در سیستم مهاجرت کبک

تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد: چه کردیم و چه می توان کرد؟

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - خبر عجیبی بود. ساعت ۴ صبح روز یکشنبه لایحه را تصویب کردند. زمانی که همه خواب هستند و تعطیل آخر هفته است بدون خبر قبلی. نمی دانم چرا با این عجله...
آیا پرونده های کبک در سیستم مون پروژه به آریما منتقل خواهند شد

آیا پرونده های کبک در سیستم مون پروژه به آریما منتقل خواهند شد؟

گزارشی از جلسه نمایندگان ICCRC با وزارت مهاجرت کبک ۲۸ امرداد ۱۳۹۷ - هیاتی از شاخه کبک انجمن مشاورین مهاجرتی کانادا روز چهارشنبه 8 آگوست 2018 به دیدار مذیر برنامه مهاجرتی نیروی متخصص کبک رفتند و در خصوص تغییرات جدید برنامه مهاجرت به استان...
اعتراض ایرانیان ساکن کانادا نسبت به تاخیر در روند بررسی پرونده های مهاجرتی

اعتراض ایرانیان ساکن کانادا نسبت به تاخیر در روند بررسی پرونده های مهاجرتی

چهارشنبه 15 آگوست 2018 ساعت 10 تا 12 مقابل دفتر نخست وزیر کانادا در مونترال ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ - گروهی از ایرانیان ساکن در مونترال در اعتراض به تاخیر در روند بررسی پرونده های مهاجرتی ایرانیان کانادا صبح روز چهارشنبه پانزدهم آگوست 2018 در مقابل دفتر نخست وزیر کانادا تجمع خواهند...
همراهی کنپارس با موکلین در شرایط سخت

همراهی کنپارس با موکلین در شرایط سخت

۱۳ امرداد ۱۳۹۷ - این روزها شرایط اسان نیست. نرخ ارز وضعیت روشنی ندارد و پروژه مهاجرت برای برخی از متقاضیان در حال تبدیل شدن به یک رویاست. کنپارس اما در این شرایط سخت نیز...
فهرست جدید رشته های مورد نیاز برنامه نیروی متخصص کبک اعلام شد
اعلام شده در دوم آگوست 2018

فهرست جدید رشته های مورد نیاز برنامه نیروی متخصص کبک اعلام شد

۱۲ امرداد ۱۳۹۷ - وزارت مهاجرت استان کبک صبح روز پنج شنبه 2 آگوست 2018 تغییرات جدیدی را در برنامه نیروی متخصص این استان اعمال کرد.  براساس تغییرات جدید، فهرست رشته های مورد نیاز برنامه نیروی متخصص...
تغییرات جدید در برنامه های مهاجرتی کبک از دوم آگوست اجرایی می شوند
خبر فوری برای متقاضیان برنامه نیروی متخصص کبک

تغییرات جدید در برنامه های مهاجرتی کبک از دوم آگوست اجرایی می شوند

۲۷ تير ۱۳۹۷ - اگرچه وزارت مهاجرت استان کبک، روز پنج شنبه 29 مارس 2018 اعلام کرده بود که تعداد 5000 پرونده ظرفیت سال کاری 2017-2018 تا تاریخ 15 اوت 2018 پذیرش خواهد کرد، اما دقایقی...
به روز رسانی زمان بندی بررسی پرونده های کاغذی کبک

به روز رسانی زمان بندی بررسی پرونده های کاغذی کبک

۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - بر اساس آخرین به روز رسانی سایت اداره مهاجرت استان کبک، در حال حاضر پرونده های اکتبر 2013 (برنامه نیروی متخصص) در حال بررسی اولیه هستند. لازم به یادآوری ست که اداره مهاجرت استان کبک،...
ثبت اشتباهی پرونده های نیروی متخصص کبک شوخی ناخواسته اشتباه فردی یا سیستمی

ثبت اشتباهی پرونده های نیروی متخصص کبک: شوخی ناخواسته، اشتباه فردی یا سیستمی؟

80 هزار متقاضی در سالن انتظار مجازی سیستم مون پروژه ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ژورنال مونترال دیروز بعد از ظهر 3 آوریل 2018، در خصوص اطلاعیه اداره مهاجرت کبک مبنی بر غیرقابل قبول بودن ثبت های اول آوریل 2018 نوشت: این یک شوخی ناخواسته یا همان...
آخرین مطالب سایت:
سمینار دانشجو و چالش مهاجرت
مزیت استان کبک به سایر استان های کانادا چیست؟

سمینار دانشجو و چالش مهاجرت

۲۶ مهر ۱۳۹۸ - در راستای دغدغه دانشجویان برای دریافت اقامت دائم کانادا و پرسش های بسیاری که همواره در این زمینه مطرح است، کنپارس اقدام به برگزاری سمیناری در دانشگاه کنکوردیا با عنوان "دانشجو...
دور جدید انتخاب اکسپرس انتری با انتخاب کارگران ماهر با حداقل امتیاز 357

دور جدید انتخاب اکسپرس انتری با انتخاب کارگران ماهر با حداقل امتیاز 357

دومین انتخاب اکسپرس انتری در برنامه کارگران ماهر در سال 2019 ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - در دور جدید انتخاب در 16 اکتبر 2019، دولت کانادا از 500 متقاضی اکسپرس انتری در برنامه کارگران ماهر با حداقل امتیاز 357 دعوت کرده است تا برای اقامت دائم کانادا...
 چگونه یک رزومه شغلی موفق بنویسیم
چهارمین جلد از مجموعه کتاب های " راهنمای کاربردی موفقیت" منتشر شد

"چگونه یک رزومه شغلی موفق بنویسیم؟"

۲۵ مهر ۱۳۹۸ - کتاب "چگونه یک رزومه شغلی موفق بنویسیم؟" چهارمین جلد از مجموعه کتاب های "چگونه" است که توسط انتشارات سرزمین من و با همکاری کاریابی بین المللی سرزمین نیکان و شرکت کنپارس...
به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی

به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی

۲۳ مهر ۱۳۹۸ - استان های سراسر کانادا در سه ماهه گذشته به نو آوری و بهبود برنامه های خود ادامه دادند. ماه های ژوئن، آگوست و سپتامبر، زمان های شلوغی برای برنامه های مختلف مهاجرت...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی این جمعه پخش نخواهد شد

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، این جمعه پخش نخواهد شد

برنامه بعدی: جمعه 26 مهر ماه 1398 ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
انتخاب استانی ساسکچوان

انتخاب استانی ساسکچوان

۱۷ مهر ۱۳۹۸ - این انتخاب در تاریخ 8 اکتبر 2019 انجام شد و پیرو آن تعداد 328 دعوتنامه در گروه مشاغل مورد تقاضا (Occupations In-Demand) صادر شد. حداقل امتیاز مورد نیاز در این گروه...
کمبود نیروی کار ماهر در کانادا

کمبود نیروی کار ماهر در کانادا

۱۶ مهر ۱۳۹۸ - مرکز آمار کانادا می گوید این کشور در معرض کمبود نیروی کار ماهر است. این امر باعث محدودیت در رشد کسب و کار می شود. طبق نظر سنجی بانک توسعه تجارت...
سمینار دانشجو و چالش مهاجرت

سمینار دانشجو و چالش مهاجرت

۱۰ مهر ۱۳۹۸ -   سمینار رایگان دانشجو و چالش مهاجرت   با حضور: علی مختاری مشاور رسمی مهاجرت، وکیل رسمی دادگستری در ایران   علی پاکنژاد مشاور امور مالی و بیمه   حمید نجات پژوهشگر و مدرس زبان و ادبیات فرانسه   این سمینار در تاریخ 11...
تا پنجاه سال آینده جمعیت کانادا دو برابر می شود

تا پنجاه سال آینده جمعیت کانادا دو برابر می شود

مهاجرت، دلیل اصلی افزایش جمعیت کانادا ۲ مهر ۱۳۹۸ - مرکز آمار کانادا اعلام کرد جمعیت این کشور تا 50 سال آینده دو برابر خواهد شد و این در حالی است که احتمال می رود برخی استان ها شاهد رشد جمعیت...
مدارس پرجمعیت کلگری و نگرانی والدین

مدارس پرجمعیت کلگری و نگرانی والدین

۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - امسال بیش از 2000 دانش آموز در سراسر کلگری در مدارس دولتی این شهر ثبت نام کرده اند. گفته می شود تعداد جمعیت برخی از کلاس ها 38 نفر است و این...
به ساسکاچوان خوش آمدید
با خدمات پس از ورود کنپارس

به ساسکاچوان خوش آمدید

۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساسکاچوان، استانی در غرب کانادا و تنها استان بدون مرز طبیعی این کشور است. ساسکاچوان در میان دو استان آلبرتا و منیتوبا واقع شده و از جنوب با ایالت متحده ی امریکا هم مرز...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.