آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • ژیان قمیشی از همه اتهامات تبریه شد

  ژیان قمیشی از همه اتهامات تبریه شد


ژیان امروز در دادگاه تبریه شد. او یکی از محبوب ترین چهره های رسانه ای کانادا بود که برنامه های موفقی را در تلویزیون و رادیوی کانادا اجرا کرده بود. آخرین برنامه موفق او که پر شنونده ترین برنامه رادیو سی بی سی بود کیو (Q) نام داشت. موضوعات مطرح شده در این برنامه بیشتر به دنیای هنر مربوط بود ولی به ابتکار ژیان گاه موضوعات سیاسی نیز در آن جای داشت به خصوص آنجا که به عالم رسانه و هنر ربطی داشت. 

ژیان زاده ایران ولی بزرگ شده لندن است و در بزرگسالی وارد کانادا شده بود ولی شیفته سرزمین پدری است و به ایرانی بودن خود مفتخر. او مردم خود را خوب می شناسد و خواست ایرانیان داخل را در فضای مه آلود خارج کاملا درک می کند و مواضع سیاسی دقیقی به نفع مردم داشت. به هر مناسبتی نام ایران را به زبان می آورد و در مناسبتهای مهم مانند نوروز با جمله ای فارسی برنامه را آغاز می کرد برنامه ای که میلیونها شنونده در چندین کشور دنیا داشت. او بود که پس از تصویب تحریمهای ظالمانه دو.لت محافظه کار کانادا به ظاهر علیه دولت ایران ولی در عمل علیه تک تک ایرانیان حتی آنانکه سالها کانادا زندگی کرده اند بود به آن اعتراض کرد. او بو.د که در پی بسته شدن حسابهای ایرانیان در بانک تی دی به طور علنی در برنامه خود به آن اعتراض کرد و اعتراضات ایرانیان را پوشش داد. 

روشن بود که در فضایی که هارپر ساخته است و قرار است جز نفرت در مورد ایران و ایرانیان پراکنده نشود وجود چهره ای محبوب ایرانی که در تلاش است چهره درست ایران و ایرانیان را نشان دهد تحمل نمی شود. او قربانی یک توطیه شد برای اینکه حذف شود. برایش اتهاماتی ردیف کردند  که کسی را یارای دفاع از او هم نباشد. اتهامات جنسی که بسیار در کانادا جدی است. همه اینها امروز نقش بر آب شد و رای قاضی عملا به طور غیر مستقیم تاییدی است بر توطیه علیه این چهره محبوب.

به یاد دارم که در زمان طرح اتهامات علیه او برای یک ماه شبکه سی بی سی و کانالهای رادیویی بسیج شده بودند تا علیه او سخن بگویند. حتی در جریان دادگاه آنجا که دیدند وکیل او بسیار قوی عمل میکند برنامه های خود را معطوف به حمله به او کردند استدلالشان این بود که این وکیل با روشی که دارد باعث می شود دیگر افراد قربانی حاضر به شکایت نشوند. استدلال خنده آوری بود. اگر موضوع ژیان نبود استدلال آنها عکس می شد و برنامه می ساختند که چرا سیستم به گونه ای است که افراد به منظور سودجویی و شهرت اتهام جنسی به چهره های محبوب می زنند.

امروز روز شکست باند رسانه ای یهودیان در کاناداست و من برای ژیان خوشحالم نه فقط برای او که برای عدالتی که می رفت در سایه یک توطیه رساننه ای کمرنگ شود. امروز بار دیگر اعتماد خود را به سیستم قضایی کانادا و قضات مستقل آن تجدید کردم که با این همه هجمه رسانه ای و احتمالا فشار افراد با نفوذ ژیان ما را قربانی نکرد.

ژیان یک دادگاه دیگر نیز دارد برای اتهامی شبیه این اتهامات که به پیش بینی کارشناسان آن دادگاه هم به خوبی و موفقیت به پایان خواهد رسید.  از این پس احتمالا در صدد دریافت خسارت از غول رسانه ای کانادا برای تخریب خود خواهد بود. برایش آرزو.ی  موفقیت دارم.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


پنج شنبه ۵ فروردين ماه ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۲:۰۷ ب.ظ - پیوند همیشگی
علی مختاری - بازدید : ۵۶۱۵ - برچسب ها:
زیان قمیشی
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها ساعت 21 00 پخش می شود

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، جمعه ها ساعت 21:00 پخش می شود

برنامه بعدی: جمعه 4 مرداد ماه 1398 ۲۶ تير ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند
موضوع سخنرانی: در کبک کار یا تحصیل می کنید؟ روش مناسب برای دریافت اقامت دایم شما چیست؟

علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند

۱۲ تير ۱۳۹۸ - اگر در کبک درس می خوانید یا مشغول کار هستید این سمینار برای شماست. سمینار Bonjpur Quebec در تاریخ ۵ جولای در دانشگاه کنکوردیا به نشانی 1455 خیابان مزونوف غربی برگزار می...
چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد

چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد؟

۶ تير ۱۳۹۸ - آنچه که امروز به نام کانادا می شناسیم، به اتفاق یک ژوییه ۱۸۶۷ بر می گردد. یکم ژوییه روز ملی کانادا؛ سالگرد تصویب قانون بریتانیایی آمریکای شمالی در این تاریخ است. قانونی...
تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد چه کردیم و چه می توان کرد
تحلیل علی مختاری در مورداتفاقات اخیر در سیستم مهاجرت کبک

تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد: چه کردیم و چه می توان کرد؟

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - خبر عجیبی بود. ساعت ۴ صبح روز یکشنبه لایحه را تصویب کردند. زمانی که همه خواب هستند و تعطیل آخر هفته است بدون خبر قبلی. نمی دانم چرا با این عجله...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465
انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری در12 ژوئن 2019

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری که صبح روز چهارشنبه 12 ژوئن 2019 انجام شد، تعداد 3350 دعوت نامه با حداقل امتیاز 465 صادر شد.  حداقل امتیاز برگزیدگان در انتخاب شماره 118 نیز...
پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در بیانه ای، اعلام داشت: «امشب با غروب خورشید، مسلمانان کانادا و تمام جهان، عید فطر را جشن خواهند گرفت. این عید نشان دهنده پایان ماه...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.