آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • استان های کانادا افزودن EE به سیستم پذیرش خود را آغاز کردند

  استان‌های کانادا افزودن EE به سیستم پذیرش خود را آغاز کردند


پس از اعلام جزییات بیشتری از سیستم جدید شناسایی متقاضیان مهاجرت به کانادا موسوم به ورود سریع EE استان‌های کانادا که بخشی از سیستم هستند به تدریج ظرفیت‌های پذیرش خود را به ان اختصاص می‌دهند.

اساس EE این است که متقاضیان مهاجرت اطلاعات شخصی و وجوه مختلف مهارتی خود را در قالب یک پروفایل آنلاین عرضه می‌کنند و بعد در داخل کانادا، کارفرماها و سازمان‌هایی که به تخصص مهاجران نیازمند هستند از بین متقاضیان کسانی را برمی‌گزینند و همین منجر به افزایش امتیاز متقاضی و ارسال دعوتنامه برای او توسط اداره مهاجرت می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با سیستم EE این مطلب را از سایت کنپارس ببینید.

بخشی از سازمان‌هایی که می‌توانند اعلام نیاز کنند، برنامه‌های مهاجرپذیری استان‌های کانادا هستند. بر همین اساس تاکنون چندین استان از جمله نوا اسکوشیا و ساسکاچوان خط پذیرش EE را فعال کرده‌اند.

نوا اسکوشیا اعلام کرده که 350 متقاضی جدید در سال 2015 در قالب این سیستم پذیرش می‌کند که با 700 پرونده باقی مانده از سال 2014 در مجموع به پذیرش 1050 نفر منجر خواهد شد. ساسکاچوان هنوز جزییات آماری در این مورد بیان نکرده اما گفته در اوایل ژانویه 2015 آن را اعلام خواهد کرد.

هر دو استان تاکید دارند که متقاضیان باید مهارت‌ها، الزامات و ضرورت‌های مورد نظر اداره مهاجرت فدرال را دارا باشند تا بتوانند از طریق این برنامه‌های استانی و سیستم EE پذیرش شوند.

لازم به یادآوری است کنپارس در حال پیش‌ثبت نام از متقاضیان است تا بلافاصله بعد از روشن شدن جزییات برنامه‌ها، اقدام حرفه‌ای در این باره را آغاز کند. سیستم EE دارای جزییات بسیاری است که در اینجا و اینجا می‌توانید با آنها بیشتر آشنا شوید. برای مشاهده پاسخ به متداول‌ترین پرسش‌های در این زمینه اینجا و اینجا را ببینید.

جزییات در مورد نوا اسکوشیا را اینجا ببینید.

جزییات در مورد ساسکاچوان را اینجا ببینید.

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۳ دي ماه ۱۳۹۳ در ۰۸:۴۵:۴۷ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۸۲۴۵ - برچسب ها:
اکسپرس انتریexpress entry
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...
آخرین مطالب سایت:
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...
تغییر ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت

تغییر ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - همراهان عزیز   به اطلاع می رساند که ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت تغییر کرده و از این پس می توانید هر جمعه ساعت ٨ شب به وقت تهران برنامه زنده پاسخ...
تمدید وضعیت اقامت برای مقیمان موقتی

تمدید وضعیت اقامت برای مقیمان موقتی

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - مقیمان موقتی که قادر به ترک کانادا نیستند، وضعیت اقامتشان تمدید می شود اتباع خارجی در کانادا که وضعیت اقامت موقت آنها رو به انقضا می باشد، می توانند اقامت خود را...
برنامه جدید تجاری برای اقامت دائم کانادا

برنامه جدید تجاری برای اقامت دائم کانادا

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - شرکت کنپارس کانادا در خدماتی تازه از طریق برنامه جدید تجاری برای اقامت دایٔم کانادا اقدام می کند. در برنامه جدید تجاری پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، مدیران شرکت ها، صاحبان مشاغل و کسب...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.