اسکان در کانادا: آشنایی با مکان های مختلف اقامتی و انواع مسکن در کانادا
یادآوری: این جزوه یکی از جزوات مجموعه «۱۰۰ روز اول در کانادا» محسوب می‌شود اما مطالب آن برای همه سال‌های بعدی زندگی در کانادا می‌تواند مفید و کاربردی باشد. یکی از پرسش‌ها و دغدغه‌های جدی همه مهاجران تازه‌وارد یافتن مکان اقامتی مناسب برای اقامت کوتاه (کمتر از ۶ ماه) و سپس اقامت دائم (بیش از ۶ ماه) است. در این کتابچه به معرفی مکان‌های اقامتی در تورنتو و مونترال پرداخته‌ایم. بخشی از اطلاعات حالت مشترک داشته اما از آنجا که نویسندگان مختلفی به توصیف مکان‌ها پرداخته‌اند این بخش‌های نسبتا مشابه ادغام نشده‌اند. البته در همان مکان‌های مشابه هم می‌توان تفاوت نگاه و کاربرد در دو شهر تورنتو و مونترال را دید. عمده مطالب تورنتو به قلم آقای بسطامی و مطالب مونترال به قلم خانم تهرانی است اما از مطالب تالیف و ترجمه دیگری هم استفاده شده است. توجه داشته باشید که اگر برای خرید و فروش خانه در جستجوی اطلاعات هستید باید به جزوه مستقل دیگری در کتابخانه با عنوان «راهنمای خرید و فروش خانه در کانادا» مراجعه نمایید که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. اما اطلاعات کتابچه حاضر هم برای درک بهتر انواع مکان‌های سکونتی و تفاوت‌های آنها با یکدیگر می‌تواند مفید باشد. بسته به مورد امکان دارد مطالب این جزوه در جزوات دیگری هم بکار گرفته شوند.
loading

در دست تهیه

مطلب مورد نظر شما هنوز آماده نشده است.

اسکان در کانادا: آشنایی با مکان های مختلف اقامتی و انواع مسکن در کانادا

یادآوری: این جزوه یکی از جزوات مجموعه «۱۰۰ روز اول در کانادا» محسوب می‌شود اما مطالب آن برای همه سال‌های بعدی زندگی در کانادا می‌تواند مفید و کاربردی باشد.

یکی از پرسش‌ها و دغدغه‌های جدی همه مهاجران تازه‌وارد یافتن مکان اقامتی مناسب برای اقامت کوتاه (کمتر از ۶ ماه) و سپس اقامت دائم (بیش از ۶ ماه) است. در این کتابچه به معرفی مکان‌های اقامتی در تورنتو و مونترال پرداخته‌ایم. بخشی از اطلاعات حالت مشترک داشته اما از آنجا که نویسندگان مختلفی به توصیف مکان‌ها پرداخته‌اند این بخش‌های نسبتا مشابه ادغام نشده‌اند. البته در همان مکان‌های مشابه هم می‌توان تفاوت نگاه و کاربرد در دو شهر تورنتو و مونترال را دید.

عمده مطالب تورنتو به قلم آقای بسطامی و مطالب مونترال به قلم خانم تهرانی است اما از مطالب تالیف و ترجمه دیگری هم استفاده شده است.

توجه داشته باشید که اگر برای خرید و فروش خانه در جستجوی اطلاعات هستید باید به جزوه مستقل دیگری در کتابخانه با عنوان «راهنمای خرید و فروش خانه در کانادا» مراجعه نمایید که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. اما اطلاعات کتابچه حاضر هم برای درک بهتر انواع مکان‌های سکونتی و تفاوت‌های آنها با یکدیگر می‌تواند مفید باشد.

بسته به مورد امکان دارد مطالب این جزوه در جزوات دیگری هم بکار گرفته شوند.

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.