اطلاعات در مورد سیستم ورود سریع Express Entry
اطلاعات در مورد سیستم ورود سریع Express Entry در این مجموعه، اخبار، مقالات و تحلیل‌های منعکس شده بر روی مجموعه وبسایت‌ها و وبلاگ‌های شرکت مهاجرتی کنپارس مرتبط با موضوع سیستم جدید شناسایی و جذب نیروهای متخصص که از سال ۲۰۱۵ در کانادا آغاز شده و با عنوان ورود سریع EXPRESS ENTRY خوانده می‌شود گردآوری شده است. از آنجا که این سیستم در مراحل ابتدایی شکل‌گیری است و مرتبا بسته به تجربه‌های گوناگون، تحلیل‌ها و اخبار جدیدی در مورد آن منتشر می‌شود مطالب این جزوه هم به تدریج به روزرسانی خواهند شد و البته باید در نظر داشت که بخشی از مطالب به همین دلیل مشمول مرور زمان خواهند شد. عناوین مطالب منتشر شده در این جزوه در مارچ ۲۰۱۵ به قرار زیر است:

اطلاعات در مورد سیستم ورود سریع Express Entry

loading

در دست تهیه

مطلب مورد نظر شما هنوز آماده نشده است.

استان‌های کانادا افزودن EE به سیستم پذیرش خود را آغاز کردند

پس از اعلام جزییات بیشتری از سیستم جدید شناسایی متقاضیان مهاجرت به کانادا موسوم به ورود سریع EE استان‌های کانادا که بخشی از سیستم هستند به تدریج ظرفیت‌های پذیرش خود را به ان اختصاص می‌دهند.

اساس EE این است که متقاضیان مهاجرت اطلاعات شخصی و وجوه مختلف مهارتی خود را در قالب یک پروفایل آنلاین عرضه می‌کنند و بعد در داخل کانادا، کارفرماها و سازمان‌هایی که به تخصص مهاجران نیازمند هستند از بین متقاضیان کسانی را برمی‌گزینند و همین منجر به افزایش امتیاز متقاضی و ارسال دعوتنامه برای او توسط اداره مهاجرت می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با سیستم EE این مطلب را از سایت کنپارس ببینید.

بخشی از سازمان‌هایی که می‌توانند اعلام نیاز کنند، برنامه‌های مهاجرپذیری استان‌های کانادا هستند. بر همین اساس تاکنون چندین استان از جمله نوا اسکوشیا و ساسکاچوان خط پذیرش EE را فعال کرده‌اند.

نوا اسکوشیا اعلام کرده که 350 متقاضی جدید در سال 2015 در قالب این سیستم پذیرش می‌کند که با 700 پرونده باقی مانده از سال 2014 در مجموع به پذیرش 1050 نفر منجر خواهد شد. ساسکاچوان هنوز جزییات آماری در این مورد بیان نکرده اما گفته در اوایل ژانویه 2015 آن را اعلام خواهد کرد.

هر دو استان تاکید دارند که متقاضیان باید مهارت‌ها، الزامات و ضرورت‌های مورد نظر اداره مهاجرت فدرال را دارا باشند تا بتوانند از طریق این برنامه‌های استانی و سیستم EE پذیرش شوند.

لازم به یادآوری است کنپارس در حال پیش‌ثبت نام از متقاضیان است تا بلافاصله بعد از روشن شدن جزییات برنامه‌ها، اقدام حرفه‌ای در این باره را آغاز کند. سیستم EE دارای جزییات بسیاری است که در اینجا و اینجا می‌توانید با آنها بیشتر آشنا شوید. برای مشاهده پاسخ به متداول‌ترین پرسش‌های در این زمینه اینجا و اینجا را ببینید.

جزییات در مورد نوا اسکوشیا را اینجا ببینید.

جزییات در مورد ساسکاچوان را اینجا ببینید.

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.