پرستاری در کانادا

loading

در دست تهیه

مطلب مورد نظر شما هنوز آماده نشده است.

درباره مجموعه جزوات آن-لاین

 شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس از آغاز فعالیت، موفقیت مهاجران در سرزمین جدید را شعار و هدف خود قرار داده و در این مدت نیز تلاش کرده تا در همین مسیر باقی بماند. به همین دلیل کنپارس با بهره‌گیری از آخرین امکانات موجود خدمات ویژه‌ای را در اختیار موکلین خود و سایر علاقه‌مندان قرار داده و از این نظر یکی از پیشگامان این عرصه، نه تنها در ایران بلکه در میان شرکت‌های خدمات مهاجرتی در جهان بوده است. یکی از این فعالیت‌ها، آماده‌سازی مجموعه جزواتی است که تا این لحظه در سه گروه کلی و برای نیازهای متنوع تازه‌واردان به کانادا طراحی شده و آماده‌سازی تعدادی از آنها هم آغاز گشته است.

 
این جزوات بر اساس بررسی‌ها و مطالعاتی که هدف آن بر شناسایی نقاط ضعف ایرانیان مهاجر در مواجهه با جامعه جدید متمرکز بوده، با استفاده از مجموعه مکتوبات و مستندات موجود و با بهره‌گیری از تجارب کسانی که این مسیر را پیش‌تر طی کرده‌اند، می‌کوشند تا با زبانی که برای یک ایرانی نا آشنا با جامعه جدید قابل فهم باشد، راه و روش موثر و کارا در حوزه‌های مختلف زندگی روزمره، اشتغال و تحصیل را تشریح کنند. امید داریم که با استفاده از دیدگاه‌های شما و با رفع ضعف‌های احتمالی هر روز بر غنای این مجموعه افزوده شود.
 
این مجموعه مرتباً به‌روز خواهند شد تا همواره آخرین اطلاعات و موثق‌ترین منابع را به مخاطبان عرضه دارند. از آنجا که برای ارائه آنها از سیستم کتاب‌های آن-لاین بهره گرفته می‌شود، این به‌روزرسانی در اسرع وقت و با اضافه کردن سایر امکانات صوتی و تصویری موجود در فضای وب (تا جایی‌که با امکاناتی که  دراختیار متوسط جامعه موکلین کنپارس قرار دارد، هماهنگی داشته باشد) انجام شده و لذا این مجموعه اطلاعاتی هیچ‌گاه کهنه نخواهد شد. از آنجا که دسترسی به اطلاعات جدید عرضه شده روی سایت نیازمند داشتن عضویت ویژه و استفاده از شناسه و کلمه عبور است توصیه می‌کنیم در تجدید عضویت خویش و حفظ و حراست از این مشخصات کوشا باشید.
 
آماده‌سازی این مجموعه با سرمایه‌، علاقه و توجه کنپارس و همکاران این موسسه مقدور شده است لذا از شما تقاضا دارم با رعایت حقوق قانونی مولفین در عدم تکثیر غیر مجاز اطلاعات این جزوات و کمک به کنپارس در پیمودن این مسیر، آینده شکوفاتری را برای خود و کسانی که بعد از شما از این امکانات اطلاعاتی بهره خواهند برد فراهم کنید و تداوم این مسیر و برنامه‌هایی از این دست را بیمه نمایید.
 
این جزوه دومین جزوه تولید شده توسط گروه نویسندگان (بعد از جزوه «آمادگی برای مصاحبه ویزای مهاجرت به کانادا») کنپارس و اولین جزوه از مجموعه جزوات آشنایی با بازار کار کانادا است. جا دارد همین‌جا از تمامی خانواده کنپارس که در تولید و عرضه این مجموعه کوشا بودند، از نویسندگان آن که مجموعه‌ای مفید را برای مخاطبان آماده کردند، از تیم فنی کنپارس که کار دشوار آماده‌سازی مقالات برای عرضه در فضای وب را برعهده داشتند، از کارشناسان کنپارس که عوامل مختلف درگیر را با نیازهای مخاطبان آشنا کردند و از همه متخصصانی که اطلاعات و آگاهی‌های خود را در اختیار ما قرار دادند تشکر کنیم. و در پایان از همه شما که با پیشنهادات، انتقادات و پرسش‌های ارزشمند خود ما را در پیمودن مسیر صحیح راهنمایی می‌کنید بسیار سپاس‌گذاریم.
 
دکتر علی مختاری
مدیر و موسس شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس
ایپریل ۲۰۱۰

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.