آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • موفقیت و ارزآوری مهمترین اولویت اعزام نیروی کار به خارج از کشور است

  موفقیت و ارزآوری مهمترین اولویت اعزام نیروی کار به خارج از کشور است

تهران بزرگ-ایرنا - مدیرداخلی یک کاریابی بین المللی گفت: در فرستادن نیروی کار به سرزمین های جدید تنها اعزام مطرح نیست بلکه موفق بودن این نیروها سبب ارزآوری برای کشور می شود.

حسین مختاری روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به ارزآوری مناسبی که نیروهای کار اعزامی به سرزمین های جدید می توانند داشته باشند اکنون سیاست دولت، توجه بیشتر به کاریابی های بین المللی است.

وی گفت: براساس سیاست دولت کاریابی های بین المللی اکنون خیلی فعال تر شده اند و یک انجن صنفی نیز تشکیل داده اند که خوب کار می کند.

مختاری با بیان این که یکی ازمشکلاتی که در اعزام نیروی کار وجود دارد درگیری هایی است که این نیروها در هنگام عزیمت دارند، افزود: برخی از این درگیری ها مربوط به اقامت آنان در کشور مقصد است که به همین منظور یک سری کارگاه ها آماده سازی کرده ایم تا اطلاعات لازم را به نیروهای اعزام شده در خصوص نحوه زندگی در سرزمین جدید ارائه دهند.

وی بیان کرد: در این کارگاه ها آشنایی با قوانین کشور مقصد با جزییات ارائه شده تا نیروی اعزامی کمتر دچار مشکل شود.

این فعال کاریابی گفت: نکته دیگر تصاحب یک شغل مناسب توسط نیروی کار در سرزمین جدید است که مهمترین مساله است و برای آن نشست های تخصصی با حضور متخصصان برگزار می کنیم.

مختاری از برگزاری کارگاه هایی برای رزومه نویسی خبرداد و عنوان کرد: رزومه نویسی در نحوه پیدا کردن کار در سرزمین جدید بسیار مورد توجه است و اگر نیروی کار نتواند رزومه مورد توجه ارائه کند در بدست آوردن شغل موفق نخواهد بود.

وی با بیان این مطلب که تنها فرستادن نیروی کار مطرح نیست بلکه موفق شدن این نیروها مهم است افزود: تلاش ما در برگزاری این کارگاه ها موفقیت افراد است که همسو با اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است .

مختاری بیان کرد: نیروی کار اعزامی هنگامی که توانمند از کشور خارج شوند در اسرع وقت به کار گمارده خواهند شد و درآمد کسب خواهند کرد و ارزآور می شوند.

وی کلیدی ترین کار را آشنایی با زبان خارجی عنوان کرد و گفت: بهتر است پس از یادگیری زبان خارجی در کشور، رزومه نویسی انجام شود.

آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ در ۰۶:۴۵:۰۷ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۱۱۳۷ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
خدمات پاسپورت کانادایی در دوران کرونا

خدمات پاسپورت کانادایی در دوران کرونا

۲۴ دي ۱۳۹۹ - به دنبال محدودیت های کرونا، مراکز خدمات حضوری همچنان تعطیل هستند متقاضیانی که پاسپورت آنها در تاریخ 1 فوریه 2019 به بعد منقضی شده است، می توانند ظرف مدت 2 سال از...
نحوه اسپانسرشیپ همسر برای مهاجرت به کبک

نحوه اسپانسرشیپ همسر برای مهاجرت به کبک

۲۳ دي ۱۳۹۹ - شهروندان کانادایی یا مقیمان دائم می تواند شریک زندگی یا همسر خود را که مایل به مهاجرت به کبک هستند، اسپانسر کنند.   از آنجایی که کبک از نظر مهاجرت، دارای اختیارات خاص...
صدور 385 دعوتنامه در اولین انتخاب سال 2021 ساسکاچوان

صدور 385 دعوتنامه در اولین انتخاب سال 2021 ساسکاچوان

۲۳ دي ۱۳۹۹ - متقاضیان مهاجرت می توانند از طریق زیرشاخه های «اکسپرس انتری» و «مشاغل مورد نیاز» اقدام کنند. ساسکاچوان دور جدید صدور دعوتنامه ها را در تاریخ 7 ژانویه برگزار کرد. متقاضیان مهاجرت برای...
پردازش ۳۰۰۰۰ درخواست در برنامه اسپانسرشیپ

پردازش ۳۰۰۰۰ درخواست در برنامه اسپانسرشیپ

۲۳ دي ۱۳۹۹ - با جزییات برنامه  PGPدر سال  ۲۰۲۱ بیشتر آشنا شوید. کانادایی ها و ساکنین دائمی که در سال 2020، برای «برنامه اسپانسرشیپ پدر و مادران، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها» (PGP) اقدام کرده...
درخواست های مهاجرت در دوران کووید۱۹

درخواست‌های مهاجرت در دوران کووید۱۹

۲۳ دي ۱۳۹۹ - اقامت کانادا برای متقاضیان و اسپانسرهای خانواده چگونه خواهد بود؟ کانادا در حال پذیرش متقاضیان اقامت دائم می باشد. هرچند، به خاطر تاثیر همه گیری کرونا بر سیستم مهاجرت، قادر به تخمین...
اولین انتخاب مختص PNP سال 2021 اکسپرس انتری

اولین انتخاب مختص «PNP» سال 2021 اکسپرس انتری

۱۸ دي ۱۳۹۹ - انتظار می رود سال 2021 با افزایش اهداف مهاجرتی، سال درخشان تری باشد. در روز 6 ژانویه، کانادا سال جدید را با صدور دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری که دارای نامزدی استانی...
اشتغال نیروی کار خارجی در سایه کرونا

اشتغال نیروی کار خارجی در سایه کرونا

۱۷ دي ۱۳۹۹ - اجازه کار در کانادا برای این افراد چگونه خواهد بود؟   برای ورود به کانادا، نیروی کار خارجی که با اهداف ضروری می آیند، از محدودیت های سفر معاف هستند. متقاضیانی که مایل...
چه کسانی هنوز می توانند به کانادا سفر کنند

چه کسانی هنوز می‌توانند به کانادا سفر کنند

۱۵ دي ۱۳۹۹ - طبق دستور نخست وزیر کانادا، برای محافظت از کانادایی ها در برابر شیوع کووید19، بیشتر سفرهای غیرضروری به کانادا لغو شده اند و اکثر اتباع خارجی نمی توانند به کانادا سفر...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.