آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • موفقیت و ارزآوری مهمترین اولویت اعزام نیروی کار به خارج از کشور است

  موفقیت و ارزآوری مهمترین اولویت اعزام نیروی کار به خارج از کشور است

تهران بزرگ-ایرنا - مدیرداخلی یک کاریابی بین المللی گفت: در فرستادن نیروی کار به سرزمین های جدید تنها اعزام مطرح نیست بلکه موفق بودن این نیروها سبب ارزآوری برای کشور می شود.

حسین مختاری روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به ارزآوری مناسبی که نیروهای کار اعزامی به سرزمین های جدید می توانند داشته باشند اکنون سیاست دولت، توجه بیشتر به کاریابی های بین المللی است.

وی گفت: براساس سیاست دولت کاریابی های بین المللی اکنون خیلی فعال تر شده اند و یک انجن صنفی نیز تشکیل داده اند که خوب کار می کند.

مختاری با بیان این که یکی ازمشکلاتی که در اعزام نیروی کار وجود دارد درگیری هایی است که این نیروها در هنگام عزیمت دارند، افزود: برخی از این درگیری ها مربوط به اقامت آنان در کشور مقصد است که به همین منظور یک سری کارگاه ها آماده سازی کرده ایم تا اطلاعات لازم را به نیروهای اعزام شده در خصوص نحوه زندگی در سرزمین جدید ارائه دهند.

وی بیان کرد: در این کارگاه ها آشنایی با قوانین کشور مقصد با جزییات ارائه شده تا نیروی اعزامی کمتر دچار مشکل شود.

این فعال کاریابی گفت: نکته دیگر تصاحب یک شغل مناسب توسط نیروی کار در سرزمین جدید است که مهمترین مساله است و برای آن نشست های تخصصی با حضور متخصصان برگزار می کنیم.

مختاری از برگزاری کارگاه هایی برای رزومه نویسی خبرداد و عنوان کرد: رزومه نویسی در نحوه پیدا کردن کار در سرزمین جدید بسیار مورد توجه است و اگر نیروی کار نتواند رزومه مورد توجه ارائه کند در بدست آوردن شغل موفق نخواهد بود.

وی با بیان این مطلب که تنها فرستادن نیروی کار مطرح نیست بلکه موفق شدن این نیروها مهم است افزود: تلاش ما در برگزاری این کارگاه ها موفقیت افراد است که همسو با اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است .

مختاری بیان کرد: نیروی کار اعزامی هنگامی که توانمند از کشور خارج شوند در اسرع وقت به کار گمارده خواهند شد و درآمد کسب خواهند کرد و ارزآور می شوند.

وی کلیدی ترین کار را آشنایی با زبان خارجی عنوان کرد و گفت: بهتر است پس از یادگیری زبان خارجی در کشور، رزومه نویسی انجام شود.

آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ در ۰۶:۴۵:۰۷ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۱۰۳۷ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی

به روز رسانی برنامه های مهاجرت استانی

۲۳ مهر ۱۳۹۸ - استان های سراسر کانادا در سه ماهه گذشته به نو آوری و بهبود برنامه های خود ادامه دادند. ماه های ژوئن، آگوست و سپتامبر، زمان های شلوغی برای برنامه های مختلف مهاجرت...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی این جمعه پخش نخواهد شد

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، این جمعه پخش نخواهد شد

برنامه بعدی: جمعه 26 مهر ماه 1398 ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
انتخاب استانی ساسکچوان

انتخاب استانی ساسکچوان

۱۷ مهر ۱۳۹۸ - این انتخاب در تاریخ 8 اکتبر 2019 انجام شد و پیرو آن تعداد 328 دعوتنامه در گروه مشاغل مورد تقاضا (Occupations In-Demand) صادر شد. حداقل امتیاز مورد نیاز در این گروه...
کمبود نیروی کار ماهر در کانادا

کمبود نیروی کار ماهر در کانادا

۱۶ مهر ۱۳۹۸ - مرکز آمار کانادا می گوید این کشور در معرض کمبود نیروی کار ماهر است. این امر باعث محدودیت در رشد کسب و کار می شود. طبق نظر سنجی بانک توسعه تجارت...
سمینار دانشجو و چالش مهاجرت

سمینار دانشجو و چالش مهاجرت

۱۰ مهر ۱۳۹۸ -   سمینار رایگان دانشجو و چالش مهاجرت   با حضور: علی مختاری مشاور رسمی مهاجرت، وکیل رسمی دادگستری در ایران   علی پاکنژاد مشاور امور مالی و بیمه   حمید نجات پژوهشگر و مدرس زبان و ادبیات فرانسه   این سمینار در تاریخ 11...
تا پنجاه سال آینده جمعیت کانادا دو برابر می شود

تا پنجاه سال آینده جمعیت کانادا دو برابر می شود

مهاجرت، دلیل اصلی افزایش جمعیت کانادا ۲ مهر ۱۳۹۸ - مرکز آمار کانادا اعلام کرد جمعیت این کشور تا 50 سال آینده دو برابر خواهد شد و این در حالی است که احتمال می رود برخی استان ها شاهد رشد جمعیت...
مدارس پرجمعیت کلگری و نگرانی والدین

مدارس پرجمعیت کلگری و نگرانی والدین

۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - امسال بیش از 2000 دانش آموز در سراسر کلگری در مدارس دولتی این شهر ثبت نام کرده اند. گفته می شود تعداد جمعیت برخی از کلاس ها 38 نفر است و این...
به ساسکاچوان خوش آمدید
با خدمات پس از ورود کنپارس

به ساسکاچوان خوش آمدید

۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساسکاچوان، استانی در غرب کانادا و تنها استان بدون مرز طبیعی این کشور است. ساسکاچوان در میان دو استان آلبرتا و منیتوبا واقع شده و از جنوب با ایالت متحده ی امریکا هم مرز...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.