آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • موفقیت و ارزآوری مهمترین اولویت اعزام نیروی کار به خارج از کشور است

  موفقیت و ارزآوری مهمترین اولویت اعزام نیروی کار به خارج از کشور است

تهران بزرگ-ایرنا - مدیرداخلی یک کاریابی بین المللی گفت: در فرستادن نیروی کار به سرزمین های جدید تنها اعزام مطرح نیست بلکه موفق بودن این نیروها سبب ارزآوری برای کشور می شود.

حسین مختاری روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به ارزآوری مناسبی که نیروهای کار اعزامی به سرزمین های جدید می توانند داشته باشند اکنون سیاست دولت، توجه بیشتر به کاریابی های بین المللی است.

وی گفت: براساس سیاست دولت کاریابی های بین المللی اکنون خیلی فعال تر شده اند و یک انجن صنفی نیز تشکیل داده اند که خوب کار می کند.

مختاری با بیان این که یکی ازمشکلاتی که در اعزام نیروی کار وجود دارد درگیری هایی است که این نیروها در هنگام عزیمت دارند، افزود: برخی از این درگیری ها مربوط به اقامت آنان در کشور مقصد است که به همین منظور یک سری کارگاه ها آماده سازی کرده ایم تا اطلاعات لازم را به نیروهای اعزام شده در خصوص نحوه زندگی در سرزمین جدید ارائه دهند.

وی بیان کرد: در این کارگاه ها آشنایی با قوانین کشور مقصد با جزییات ارائه شده تا نیروی اعزامی کمتر دچار مشکل شود.

این فعال کاریابی گفت: نکته دیگر تصاحب یک شغل مناسب توسط نیروی کار در سرزمین جدید است که مهمترین مساله است و برای آن نشست های تخصصی با حضور متخصصان برگزار می کنیم.

مختاری از برگزاری کارگاه هایی برای رزومه نویسی خبرداد و عنوان کرد: رزومه نویسی در نحوه پیدا کردن کار در سرزمین جدید بسیار مورد توجه است و اگر نیروی کار نتواند رزومه مورد توجه ارائه کند در بدست آوردن شغل موفق نخواهد بود.

وی با بیان این مطلب که تنها فرستادن نیروی کار مطرح نیست بلکه موفق شدن این نیروها مهم است افزود: تلاش ما در برگزاری این کارگاه ها موفقیت افراد است که همسو با اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است .

مختاری بیان کرد: نیروی کار اعزامی هنگامی که توانمند از کشور خارج شوند در اسرع وقت به کار گمارده خواهند شد و درآمد کسب خواهند کرد و ارزآور می شوند.

وی کلیدی ترین کار را آشنایی با زبان خارجی عنوان کرد و گفت: بهتر است پس از یادگیری زبان خارجی در کشور، رزومه نویسی انجام شود.

آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ در ۰۶:۴۵:۰۷ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۱۰۰۹ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها ساعت 21 00 پخش می شود

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، جمعه ها ساعت 21:00 پخش می شود

برنامه بعدی: جمعه 28 تیر ماه 1398 ۱۹ تير ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند
موضوع سخنرانی: در کبک کار یا تحصیل می کنید؟ روش مناسب برای دریافت اقامت دایم شما چیست؟

علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند

۱۲ تير ۱۳۹۸ - اگر در کبک درس می خوانید یا مشغول کار هستید این سمینار برای شماست. سمینار Bonjpur Quebec در تاریخ ۵ جولای در دانشگاه کنکوردیا به نشانی 1455 خیابان مزونوف غربی برگزار می...
چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد

چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد؟

۶ تير ۱۳۹۸ - آنچه که امروز به نام کانادا می شناسیم، به اتفاق یک ژوییه ۱۸۶۷ بر می گردد. یکم ژوییه روز ملی کانادا؛ سالگرد تصویب قانون بریتانیایی آمریکای شمالی در این تاریخ است. قانونی...
تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد چه کردیم و چه می توان کرد
تحلیل علی مختاری در مورداتفاقات اخیر در سیستم مهاجرت کبک

تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد: چه کردیم و چه می توان کرد؟

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - خبر عجیبی بود. ساعت ۴ صبح روز یکشنبه لایحه را تصویب کردند. زمانی که همه خواب هستند و تعطیل آخر هفته است بدون خبر قبلی. نمی دانم چرا با این عجله...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465
انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری در12 ژوئن 2019

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری که صبح روز چهارشنبه 12 ژوئن 2019 انجام شد، تعداد 3350 دعوت نامه با حداقل امتیاز 465 صادر شد.  حداقل امتیاز برگزیدگان در انتخاب شماره 118 نیز...
پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در بیانه ای، اعلام داشت: «امشب با غروب خورشید، مسلمانان کانادا و تمام جهان، عید فطر را جشن خواهند گرفت. این عید نشان دهنده پایان ماه...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.