آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.

از آنجا که با اعلام آغاز به کار «خدمات پس از ورود کنپارس»، پرسش‌های متعددی به دست ما رسیده است در اینجا به مهم‌ترین و متداول‌ترین آنها پاسخ داده‌ایم.

آیا می‌توان سرویس‌ها را به صورت مجزا تقاضا داد؟

در روش فعلی شما می‌توانید تمامی سرویس‌های یک بسته را با هم در اختیار داشته باشید و امکان دریافت سرویس به صورت مجزا نیست. البته روش دیگری به صورت ساعتی برای ارائه خدمات خاص وجود دارد که به دلیل افزایش هزینه‌ها، استفاده از آن را برای نیازهای عمومی توصیه نمی‌کنیم.

منظور از همراهی چیست؟ در یک بسته گفته‌اید مشاوره و در دیگری همراهی؟ اینها چه تفاوتی با هم دارند؟

همانطور که از واژه‌ها برمی‌آید وقتی گفته می‌شود مشاوره معنایش این است که اطلاعات درباره آن موضوع به صورت شفاهی یا مکتوب در اختیار فرد قرار می‌گیرد اما همراهی و نقل و انتقالی صورت نمی‌گیرد. مثلا اگر کسی بسته اولیه یا بیسیک را سفارش دهد و بخواهد گواهی‌نامه دریافت کند، مراحل و شرایط ثبت نام برای آزمون مربوطه از طریق مجری برنامه خدمات پس از ورود کنپارس به اطلاع‌اش خواهد رسید و آدرس نزدیک‌ترین محل برگزاری آزمون هم به وی اعلام خواهد شد اما در صورتیکه بسته تکمیلی یا اکستندد را سفارش داده باشد، علاوه بر مشاوره‌های فوق یک نفر همراه وی به مرکز مربوطه خواهد آمد و در آنجا حضور خواهد داشت تا مشکلات احتمالی را رفع کند و سپس وی را به محل اسکان بازخواهد گرداند.

من چند عنوان از بسته اولیه و چند عنوان از بسته تکمیلی را می‌خواهم، باید چه کنم؟

بستگی دارد که تعداد عناوینی که از بسته سطح بالاتر می‌خواهید چه تعداد است و چقدر می‌خواهید برای آن هزینه کنید. اگر تعداد عناوین مرتبط با مثلا بسته تکمیلی بیشتر است شاید برای شما بهتر این باشد که این بسته را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید بسته بیسیک را انتخاب کنید و پس از دریافت اطلاعات مشاوره‌ای برای سایر موارد خود شما اقدام نمایید. توجه داشته باشید که تمامی مواردی که به عنوان سرویس‌ها در این بسته‌ها برنامه‌ریزی شده از جمله نیازهای مهاجران تازه‌وارد بوده که انجام آن برای خودشان توام با هزینه مادی و فکری بوده است. اگر در این باره پرسشی دارید یا در انتخاب بسته‌ها مردد هستید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

من قبلا در کانادا لندد شده و اکثر کارهای مربوط به ورودم را انجام داده‌ و سپس به ایران بازگشته‌ام. فقط چند مورد باقی‌مانده است. کنپارس چه سرویسی می‌تواند به من بدهد؟

اگر برای نقل و انتقال از فرودگاه و اسکان نیازمند خدمات باشید، کنپارس می‌تواند در خدمت شما باشد. برای سایر موارد بستگی دارد که بخواهید بسته‌ای سفارش بدهید یا نه. ممکن است تعداد نیازهای شما به گونه‌ای باشد که منطقی باشد یکی از بسته‌های ما را سفارش بدهید.

ممکن است به اطلاعات بیشتری نیاز داشته‌ باشید که برای این کار مراجعه به مطالب سایت و کتابخانه می‌تواند به شما کمک کند. همچنین برای اجرای برخی نیازها می‌توانید از خدمات ساعتی ما استفاده کنید. در صورتیکه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس بگیرید.

آیا امکان دارد که قبل از پرواز اطلاعاتی درباره مسیر و وسایل ضروری همراه و مطالبی از این دست در اختیار ما قرار دهید تا بدون دغدغه مسافرت کنیم؟

آری، بخشی از سرویس ما ارائه اطلاعات از این نوع است که قبل از پرواز از طریق ایمیل به صورت یک بسته راهنما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین چنانچه راهنمایی‌های دیگری درباره وسایل همراه نیاز داشته باشید به اطلاع شما می‌رسد. البته برای این‌که بتوانید از این نوع خدمات بهره‌مند شوید باید حداقل بسته اولیه (بیسیک) را سفارش داده باشید.

اگر زمان حرکت ما تغییر کند و یا به پرواز نرسیم؟

هر نوع تغییری باید ۷۲ ساعت قبل از وقوع به اطلاع کنپارس و مجری برنامه در شهر مورد نظر برسد. به دلیل اختلال‌های اجرایی که حادث می‌شود تغییراتی که در کمتر از این زمان به اطلاع برسد مشمول جریمه ۲۵ درصدی خواهد شد و اگر مسافر اصلا تغییرات را اعلام نکند، کنپارس بعد از محاسبه هزینه‌های اجرایی ناشی از این اتفاق، نتیجه را به مشتری اعلام خواهد کرد. توجه داشته باشید که اگر چه اعلام تغییرات در مدت زمانی بیش از ۷۲ ساعت، مشمول جریمه نمی‌شود اما یافتن مکان جدید اسکان خصوصا اگر تاریخ جدید پرواز در فاصله زمانی کوتاهی انجام شود توام با دشواری‌هایی خواهد بود و مسافر باید آمادگی پذیرش تبعات آن را داشته باشد.

اگر در کانادا بخواهیم سطح بسته درخواستی را ارتقا یا کاهش دهیم؟

به دلیل مشکلات اجرایی که کاهش سطح بسته‌ها می‌تواند پدید آورد (مثلا به دلیل اطلاعات و خدماتی که پیش از پرواز و در بدو ورود به مسافر داده شده است) امکان این کار نیست لذا توصیه می‌شود قبل از انتخاب بسته به این موضوع بیاندیشید. در مورد ارتقا سطح بسته‌ها، این موضوع امکان‌پذیر است اما به دلیل مشکلات اداری و هماهنگی‌های لازم، ۵ درصد به رقم بسته ارتقا یافته افزوده می‌شود.

مدت زمان مشاوره بسته ما به پایان رسیده اما ما همچنان نیازمند دریافت برخی اطلاعات هستیم. چه باید بکنیم؟

پایان یافتن این مدت به معنای پایان تعهد اجرایی کنپارس و مجری برنامه مذکور در شهر محل اقامت است. به همین دلیل شما باید همانند سایر افراد از سرویس‌های دیگر کنپارس استفاده کنید. مثلا برای طرح سوالات به سایت ایمیل بزنید یا از محتوای جزوات آن-لاین و مقالات سایت استفاده کنید.

آیا میزان بار همراه مسافر محدودیتی دارد؟

هزینه انتقال از فرودگاه به محل اسکان برای حداکثر ۴ نفر و ۸ چمدان بزرگ اعلام شده است. این نقل و انتقال تنها مربوط به خود مسافر است و بارهای فریت شده را شامل نمی‌شود. چنانچه تعداد افراد بیشتر باشد یا تعداد چمدان‌ها و بسته‌های اصلی بیش از این باشد مسافر باید از پیش دقیقا اعلام کرده و مبلغی اضافه پرداخت نماید. برای همراهی در دریافت بارهای فریت شده، خدمات مجزا ارائه می شود. برای اطلاع از جزییات، با ما تماس بگیرید.

منظور از تور آشنایی با شهر چیست؟

در این برنامه، خیابان‌های اصلی و مرکز شهر محل سکونت معرفی شده و توضیحاتی درباره مراکز مهم شهر، انواع فروشگاه‌ها، محل‌های مهم برای مهاجران، استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی و نظایر اینها به اطلاع شما می‌رسد.

من می‌خواهم که تور آشنایی با شهر را به صورت گسترده‌تر داشته باشم تا با همه مناطقی که برایم مهم هستند (مراکز دانشگاهی، رفاهی، تفریحی...) اشنا شوم. در این مورد باید چه کار کنم؟

بسته کامل (full package) کنپارس طیف گسترده‌تری از همراهی‌ها و بازدیدها از جمله برای بازدید از دانشگاه یا کالج را در خود دارد که می‌تواند برای این نیاز شما اقتصادی‌تر باشد اما در صورتی‌که نیاز شما بیش از این است می‌توانید از سیستم ساعتی استفاده کنید.

یاداوری می‌کنیم که هم‌اکنون تاکسی‌های شهرهای مهم در همین ارتباط، سرویسی رسمی ارائه می‌دهند. مثلا در مونترال تاکسی‌ها ساعتی ۱۰۰ تا ۱۲۰ دلار (تغییر قیمت بر اساس کیفیت ماشین است) برای معرفی نقاط مختلف شهر به مسافران، از آنها دریافت می‌کنند. در کنپارس ما همین سرویس را به دو صورت ساعتی ۵۰ و ساعتی ۷۵ دلار ارائه می‌کنیم. تفاوت این دو در این است که در اولی فقط فضاهای بیرونی و دسترسی‌ها به فرد معرفی می‌شوند اما در دومی، این همراهی در داخل مراکز هم ادامه می‌یابد. حداقل زمان برای استفاده از این سرویس ۳ ساعت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

از کجا مطمئن باشیم که با پرداخت هزینه بسته‌ها، این سرویس‌ها را دریافت خواهیم کرد؟

افراد متقاضی برای دریافت این سرویس‌ها به صورت حضوری یا آن-لاین، قراردادی با کنپارس منعقد می‌کنند که در مفاد آن، تعهدات و وظایف طرفین به روشنی ذکر شده و قابل پیگیری است. همچنین همکاران ما در کنپارس ضمن تماس با متقاضیان، از صحت عمل مجریان برنامه‌ها اطمینان حاصل خواهند کرد.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


شنبه ۱۱ دي ماه ۱۳۸۹ در ۰۹:۰۷:۱۵ ق.ظ - پیوند همیشگی
مدیر سایت - بازدید : ۱۶۰۴۰ - برچسب ها:
canpars librarycanparscanpars-arrivalservices-newsandarticles
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط:
آشنایی با صفحات کنپارس در شبکه های اجتماعی

آشنایی با صفحات کنپارس در شبکه های اجتماعی

۱۱ اردي بهشت ۱۳۹۶ - شرکت خدمات مهاجرت کنپارس (Canpars Immigration Services Inc)؛ شرکتی است کانادایی که بر اساس مقررات دولت فدرال کانادا و نیز دولت استان کبک ثبت شده است و با مدیریت علی مختاری...
نکاتی درباره تمدید کارت اقامت دائم و دریافت شهروندی کانادا
از آخرین کتابچه‌های اضافه شده به کتابخانه مجازی کنپارس

نکاتی درباره تمدید کارت اقامت دائم و دریافت شهروندی کانادا

۱۲ اردي بهشت ۱۳۹۴ - این کتابچه در قالب دو سر فصل اصلی به مهم‌ترین نکات در مورد دریافت و تمدید کارت اقامت دائم کانادا PR Card و همچنین دریافت شهروندی این کشور Canadian Citizenship در...
انتشار کتابچه معرفی سیستم ورود سریع
تازه‌های کتابخانه مجازی کنپارس

انتشار کتابچه «معرفی سیستم ورود سریع»

۱۹ فروردين ۱۳۹۴ - در این مجموعه، اخبار، مقالات و تحلیل‌های منعکس شده بر روی مجموعه وبسایت‌ها و وبلاگ‌های شرکت مهاجرتی کنپارس مرتبط با موضوع سیستم جدید شناسایی و جذب نیروهای متخصص که از سال 2015 در کانادا آغاز شده و با عنوان ورود سریع EXPRESS...
انتشار کتابچه معرفی سیستم ورود سریع
تازه‌های کتابخانه مجازی کنپارس

انتشار کتابچه «معرفی سیستم ورود سریع»

۱۹ فروردين ۱۳۹۴ - در این مجموعه، اخبار، مقالات و تحلیل‌های منعکس شده بر روی مجموعه وبسایت‌ها و وبلاگ‌های شرکت مهاجرتی کنپارس مرتبط با موضوع سیستم جدید شناسایی و جذب نیروهای متخصص که از سال 2015 در کانادا آغاز شده و با عنوان ورود سریع EXPRESS...
انتشار کتابچه این قصه من است تجربه های ایرانی در کانادا
از مجموعه «روایت‌های مهاجرتی» در کتابخانه مجازی کنپارس

انتشار کتابچه «این قصه من است: تجربه‌های ایرانی در کانادا»

۱۶ فروردين ۱۳۹۴ - ستون «این قصه من است» یکی از خواندنی‌ترین ستون‌های نشریه پرنیان کانادا است که عمده مطالب آن توسط خانم میترا روشن، روزنامه‌نگار قدیمی ساکن شهر مونترال تهیه شده و به بیان...
انتشار کتابچه چای سرد تجربه متقاضیان کبک از آمادگی و مصاحبه
تازه‌های کتابخانه مجازی کنپارس

انتشار کتابچه «چای سرد: تجربه متقاضیان کبک از آمادگی و مصاحبه»

۱۶ فروردين ۱۳۹۴ - خانم آرزو فاطمی، همکار کنپارس در «دفتر روابط عمومی و تبلیغات کاریابی بین‌المللی کنپارس» برای شماره‌های مختلف خبرنامه داخلی پرنیان (چاپ ایران) گفتگوهایی با آن دسته از موکلین کنپارس که مرحله...
انتشار کتابچه این قصه من است تجربه های ایرانی در کانادا
از مجموعه «روایت‌های مهاجرتی» در کتابخانه مجازی کنپارس

انتشار کتابچه «این قصه من است: تجربه‌های ایرانی در کانادا»

۳ فروردين ۱۳۹۴ - ستون «این قصه من است» یکی از خواندنی‌ترین ستون‌های نشریه پرنیان کانادا است که عمده مطالب آن توسط خانم میترا روشن، روزنامه‌نگار قدیمی ساکن شهر مونترال تهیه شده و به بیان...
انتشار کتابچه چای سرد تجربه متقاضیان کبک از آمادگی و مصاحبه
تازه‌های کتابخانه مجازی کنپارس

انتشار کتابچه «چای سرد: تجربه متقاضیان کبک از آمادگی و مصاحبه»

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - خانم آرزو فاطمی، همکار کنپارس در «دفتر روابط عمومی و تبلیغات کاریابی بین‌المللی کنپارس» برای شماره‌های مختلف خبرنامه داخلی پرنیان (چاپ ایران) گفتگوهایی با آن دسته از موکلین کنپارس که مرحله...
جزوه راهنمای اشتغال به آرایشگری در کتابخانه کنپارس

جزوه راهنمای اشتغال به آرایشگری در کتابخانه کنپارس

۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - جزوه «راهنمای اشتغال در رشته آرایشگری در کانادا» هم‌اکنون در صفحه جزوات و کتابچه‌های کتابخانه مجازی کنپارس در دسترس علاقه‌مندان است. همان‌طور که پیشتر در این خبر به اطلاع شما رسید، کتابخانه...
گسترش فعالیت های کتابخانه مجازی کنپارس
از نیمه دوم خرداد ۱۳۹۳

گسترش فعالیت‌های کتابخانه مجازی کنپارس

۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - پس از مدتی وقفه، کتابخانه دیجیتالی کنپارس فعالیت‌های خود را از سر می‌گیرد. کتابخانه دیجیتالی کنپارس که از ابتدا به عنوان بخشی از برنامه‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی شرکت برای آماده‌سازی هر چه...
فرصت ویژه کنپارس برای متقاضیان برنامه نیروی متخصص فدرال
استفاده از کامل‌ترین برنامه‌های مهاجرتی و خدمات جانبی

فرصت ویژه کنپارس برای متقاضیان برنامه نیروی متخصص فدرال

۸ تير ۱۳۹۰ - یک فرصت استثنایی برای آنها که می‌خواهند از مجموعه امکانات و راهنمایی‌های یک شرکت معتبر مشاوره مهاجرت استفاده کنند. در روزهای اخیر تحلیل‌های مختلفی از سوی کارشناسان کنپارس درباره فرصت بسیار کوتاه...
استقبال گسترده از هدیه نوروزی کنپارس
با پایان یافتن زمان اعلام شده مشخص شد

استقبال گسترده از «هدیه نوروزی کنپارس»

۲ اردي بهشت ۱۳۹۰ - با پایان یافتن فروردین ماه ۱۳۹۰، فرصت استفاده از برنامه‌ای که با عنوان «هدیه نوروزی کنپارس برای زوج‌های جوان» اعلام شده بود به پایان رسید. در تماسی که با مهندس مختاری،...
با سالنامه کنپارس بیشتر آشنا شوییم
معرفی عنصر شاخص بسته‌های نوروزی کنپارس

با سالنامه کنپارس بیشتر آشنا شوییم

۵ فروردين ۱۳۹۰ - پیشتر در خبری ارسال بسته‌های نوروزی کنپارس برای موکلین شرکت را به اطلاع عموم رسانده بودیم. این بسته‌ها که در بسته‌بندی ویژه‌ و شکیلی آمده شده‌اند حاوی مواد متعددی هستند که...
آغاز ارسال بسته های نوروزی
هدیه اختصاصی کنپارس برای موکلین

آغاز ارسال بسته‌های نوروزی

۲۵ اسفند ۱۳۸۹ - بر اساس خبری که دوستان دفتر تهران ساعاتی قبل اعلام کردند ارسال بسته نوروزی کنپارس برای موکلین طرف قرارداد آغاز شده است. این بسته که در دو مجموعه مختلف برای متقاضیان اقامت...
هدیه نوروزی کنپارس به زوج های جوان متقاضی مهاجرت
نوروز امسال را با برنامه‌‌ریزی مناسب برای آینده آغاز کنید!

هدیه نوروزی کنپارس به زوج‌های جوان متقاضی مهاجرت

۲۲ اسفند ۱۳۸۹ - کنپارس برای زوج‌های جوان علاقه‌مند به گشایش پرونده مهاجرت امکان ویژه‌ای در نظر گرفته است. این افراد اگر در فاصله ۲۰ اسفند ۱۳۸۹ تا ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ برای عقد قرارداد اقدام...
راه اندازی سیستم دریافت انتقادات و پیشنهادات تلفنی كنپارس
گامی دیگر برای نزدیكی بیشتر بین خدمات‌دهندگان و خدمات‌گیرندگان

راه‌اندازی سیستم دریافت انتقادات و پیشنهادات تلفنی كنپارس

۲۱ آبان ۱۳۸۹ - در جهت تقویت رابطه بین مدیران و برنامه‌ریزان شركت كنپارس با طیف‌های مختلف مرتبط با آنها، سرویس جدید دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات در دفتر تهران راه‌اندازی شد. این سیستم که...
آخرین مطالب سایت:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...
مسافران به جای هتل در خانه قرنطینه شوند

مسافران به جای هتل در خانه قرنطینه شوند

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - توصیه پنل کووید۱۹ به دولت فدرال در خصوص حذف قرنطینه در هتل‌های موردتأیید و اعمال قرنطینه 14 روزه در خانهپنل کووید19 که به دولت فدرال کانادا در زمینه مسائل مربوط به...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.