آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • زیرشاخه اکسپرس انتری استان ساسکاچوان

  زیرشاخه اکسپرس انتری استان ساسکاچوان


استان ساسکاچوان کانادا اعلام کرد برنامه نیروی متخصص خارجی (زیر مجموعه اکسپرس انتری بنام SINP) را بازگشائی میکند. بر این اساس 500 پرونده جدید پذیرفته خواهد شد و اعلام شده که این فایلهای جدید بسرعت بررسی خواهند شد.

این برنامه این امکان را به متقاضیان اکسپرس انتری میدهد که با تکیه بر مهارتهای زبانی، حرفه ای، سن و میزان تحصیلات و سایر فاکتورهای مربوط به نیروی متخصص، استان ساسکاچوان را برای زندگی انتخاب کنند و با پیوستن به بازار کاردر توسعه اقتصادی ساسکاچوان سهیم شوند. در صورتی که متقاضیان با موفقیت از سوی این برنامه انتخاب شوند 600 امتیاز در سیستم CRS کسب خواهند کرد که به معنی خروج موفق از استخر بزرگ (گردونه رقابتی) متقاضیان مهاجرت به کانادا میباشد.

استان ساسکاچوان در چمنزارهای غربی کانادا واقع شده و یکی از اقتصادهای پایدار کانادا است. متقاضیان موفق خواهند توانست اقامت دائم کانادا را به دست آورند و بهمراه خانواده هایشان در این استان مستقر شوند. دولت کانادا وعده داده تمام پرونده ها در زمانی کمتر از شش ماه بررسی خواهند شد. متقاضیانی که توسط دولت ساسکاچوان انتخاب میگردند میبایست شامل یکی از برنامه های زیر باشند:

 • Federal Skilled Worker
 • Federal Skilled Trades
 • Canadian Experience Class

این برنامه که زیرشاخه اکسپرس انتری فدرال کانادا است، هرچند الزاما نیاز به پیشنهاد شغلی معتبر (جاب آفر) ندارد، اما کاندیداهایی که در یکی از 60 رشته اعلام شده مورد نیاز دارای سابقه کار باشند امتیاز بسیار ارزشمندی را خواهند داشت که میتواند احتمال پذیرفته شدن آنها را نسبت به کسانی که این سابقه کار را ندارند بیشتر کند.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


يك شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۶:۱۴ ق.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۲۶۲۶ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

۹ اسفند ۱۳۹۹ - مهاجران جدید می توانند جستجوی شغل خود را به صورت آنلاین آغاز کنند. پس از استقرار در کانادا، اولین قدم برای افراد، یافتن شغلی متناسب با تجربه و علاقه آنهاست. (پروسه ای...
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.