آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • ارسال بیش از 2500 دعوت نامه دیگر از سوی اداره مهاجرت

  ارسال بیش از 2500 دعوت نامه دیگر از سوی اداره مهاجرت


بر اساس آخرین اعلام اداره مهاجرت کانادا در تاریخ 13 ایپرل 2015، در هفتمین نوبت از انتخاب متقاضیان در سیستم Express Entry  برای 925 نفر دعوت‌نامه ارسال شده است.

این پروسه در روزهای دهم و یازدهم ایپرل انجام شده است.

بر اساس این اعلام، پایین‌ترین امتیازی که به آن دعوت‌نامه تعلق گرفته عدد 469 بوده که باز هم پایین‌تر از امتیاز نوبت پنجم یعنی 481 بوده اما از پایین‌ترین امتیاز نوبت ششم یعنی 453 اندکی بیشتر است.

همچنین در نوبت هفتم به نسبت دو نوبت قبلی، برای افراد کمتری دعوت‌نامه ارسال شده است. در نوبت پنجم 1620 و در نوبت ششم 1637 دعوت‌نامه ارسال شده بودند.

به این ترتیب در ادامه رفتار این اداره، کماکان برای افرادی هم که بدون پیشنهاد شغل رسمی و یا گواهی انتخاب استان هستند دعوت‌نامه ارسال شده است. البته امتیاز شخصی بالای متقاضیانی که دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند حکایت از آن دارد که این اداره نتوانسته چشم بر روی قابلیت‌های شخصی این افراد ببندد به‌ویژه که نیاز بازار کار در برخی عناوین شغلی و مناطق جغرافیایی بسیار بالا است.

از سوی دیگر در شنیده‌های غیررسمی چنین مطرح شده که افرادی با امتیازات بالاتر از حداقل‌های اعلام شده، هنوز دعوت‌نامه‌ای دریافت نکرده‌اند. از آنجا که اداره مهاجرت تا امروز مشخص نکرده که با چه ساز و کاری دست به انتخاب افراد می‌زند و همچنین جزییاتی از رشته‌های شغلی و کشورهای محل اقدام متقاضیان اعلام نشده نمی‌توان در مورد صحت و سقم این اخبار اظهار نظر کرد.

برای اقدام در این سیستم فرم ارزیابی  کنپارس را تکمیل کنید و از مشاوران کارآزموده شرکت وقت مشاوره رایگان بخواهید. 

در ضمن برای اطلاع از بسته‌های کمک به کاریابی سازمان کاریابی بین المللی کنپارس CIRA اینجا را بخوانید.

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


دو شنبه ۷ اردي بهشت ماه ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۵:۳۸ ق.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۴۹۸۳ - برچسب ها:
اکسپرس انتریexpress entry
ثبت دیدگاه شما
مطالب مرتبط:
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...
آخرین مطالب سایت:
یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

یافتن شغل در کانادا برای تازه واردان

۹ اسفند ۱۳۹۹ - مهاجران جدید می توانند جستجوی شغل خود را به صورت آنلاین آغاز کنند. پس از استقرار در کانادا، اولین قدم برای افراد، یافتن شغلی متناسب با تجربه و علاقه آنهاست. (پروسه ای...
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...
تغییر ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت

تغییر ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - همراهان عزیز   به اطلاع می رساند که ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت تغییر کرده و از این پس می توانید هر جمعه ساعت ٨ شب به وقت تهران برنامه زنده پاسخ...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.