آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • اولین ویزاهای اقامت دائم از طریق سیستم ورود سریع صادر شدند

  اولین ویزاهای اقامت دائم از طریق سیستم «ورود سریع» صادر شدند

کریس الکساندر دهم ایپرل 2015 به اولین کسانی‌که از طریق سیستم ورود سریع اقامت کانادا را دریافت کرده‌اند خیرمقدم می‌گوید.

اداره مهاجرت کانادا امروز دهم ایپرل اعلام کرد که اولین افراد از طریق سیستم ورود سریع، ویزای اقامت دائم خود را از دست وزیر مهاجرت، کریس الکساندر دریافت کرده‌اند.

این سه نفر، یکی از ایرلند و دو تای دیگر از چین که هر سه ‌هم‌اکنون در انتاریوی کانادا مشغول بکار هستند اولین افرادی هستند که از طریق سیستم جدید پذیرش مهاجر کانادا که حدود سه ماه پیش آغاز بکار کرد موفق به دریافت اقامت شده‌اند. خانم Emma Hughes با اصلیت ایرلندی از طریق برنامه نیروی متخصص اقدام کرده و هم‌اکنون در شرکت EcoSynthetix در برلینگتن انتاریو شاغل است.

دو تای دیگر در سال‌های پیشین با ویزای دانشجویی به کانادا آمده و در این کشور تحصیلات در سطح کالج داشتند و در شهرهای مختلف انتاریو مشغول بکار بودند. هر دوی آنها از طریق برنامه تجربه‌ی کانادایی Canadian Experience Class برای دریافت اقامت اقدام کرده‌اند.

یادآوری می‌شود سیستم ورود سریع express entry سیستم جدید گزینش متقاضیان مهاجرت به کانادا است که تعدادی از برنامه‌های مهاجرتی کانادا از جمله نیروی متخصص فدرال، فنی-حرفه‌ای فدرال، تجربه کانادایی و برنامه‌های استانی در زیرمجموعه آن قرار دارند و تنها افرادی که از طرف اداره مهاجرت و در قالب یکی از این برنامه‌ها برایشان دعوت‌نامه ارسال می‌شوند می‌توانند برای گشایش پرونده مهاجرتی و دریافت ویزای اقامت دائم –در کلاس اقتصادی- اقدام نمایند.

اگرچه اداره مهاجرت امروز اعلام کرد که به پرونده این افراد در زمانی کمتر از سه ماه رسیدگی و برای‌شان ویزا صادر شده اما باید توجه داشت که اداره مهاجرت پیش از این هم در حرکت‌های تبلیغاتی مشابه –مثلا در مورد فهرست موسوم به 38‌گانه، ویزای start-up، سوپرویزا و...- در مورد اولین متقاضیان سرعت عملی زیادی از خود نشان داده اما واضح است که این حرکت‌ها – به‌ویژه با توجه به انتخابات فدرال در فاصله حدود 6 ماه آینده- بیشتر تبلیغاتی است و نباید زمانی‌که امروز اعلام شد ملاک انتظار قرار بگیرد اما آگاهان معتقد هستند که با توجه به تعداد بسیار اندک پرونده‌های باقی مانده در این اداره به دلیل سیاست‌های شدیدا انقباضی چند سال اخیر، صدور ویزا در سیستم ورود سریع در فاصله‌ای بین 6 ماه تا یکسال از زمان اقدام کاملا قابل حصول است.  

برای آگاهی از جزییات سیستم ورود سریع و یافتن پاسخ پرسش‌های احتمالی خود جزوه مربوط به این موضوع را در کتابخانه مجازی کنپارس مطالعه نمایید.

اصل خبر را اینجا ببینید.

 

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


دو شنبه ۷ اردي بهشت ماه ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۰:۱۱ ق.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۴۶۰۷ - برچسب ها:
اکسپرس انتریexpress entry
ثبت دیدگاه شما
مطالب مرتبط:
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...
آخرین مطالب سایت:
قرنطینه در هتل های تأیید شده

قرنطینه در هتل‌های تأیید شده

۳ اسفند ۱۳۹۹ - دولت کانادا فهرست هتل های مذکور برای قرنطینه مسافران هوایی را اعلام کرد. دولت کانادا لیستی از برخی هتل های مورد تأیید را برای میزبانی مسافران هوایی بین الملل منتشر کرد.   از روز...
تغییر ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت

تغییر ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت

۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - همراهان عزیز   به اطلاع می رساند که ساعت پخش برنامه چشم انداز مهاجرت تغییر کرده و از این پس می توانید هر جمعه ساعت ٨ شب به وقت تهران برنامه زنده پاسخ...
تمدید وضعیت اقامت برای مقیمان موقتی

تمدید وضعیت اقامت برای مقیمان موقتی

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - مقیمان موقتی که قادر به ترک کانادا نیستند، وضعیت اقامتشان تمدید می شود اتباع خارجی در کانادا که وضعیت اقامت موقت آنها رو به انقضا می باشد، می توانند اقامت خود را...
برنامه جدید تجاری برای اقامت دائم کانادا

برنامه جدید تجاری برای اقامت دائم کانادا

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - شرکت کنپارس کانادا در خدماتی تازه از طریق برنامه جدید تجاری برای اقامت دایٔم کانادا اقدام می کند. در برنامه جدید تجاری پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، مدیران شرکت ها، صاحبان مشاغل و کسب...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.