آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • کنپارس نشان عالی گرفت

  کنپارس نشان عالی گرفت

دفتر کاریابی بین المللی کنپارس با حضور در چهارمین اجلاس رضایت مندی مشتری موفق به دریافت نشان عالی رضایت مندی مشتری از سوی انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان گردید.  

به گزارش دفتر روابط عمومی و پژوهش کنپارس؛ چهارمین اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری، با رویکرد تجلیل از واحدهای مشتری مدار و پاسخگو، با شرکت مدیران صنعت و تجارت کشور در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد. در این اجلاس ملی، منتخبین که از میان سازمان ها و  شرکت های تولیدی و خدماتی فعال در عرصه اقتصاد کشور بودند، پس از ارزیابی شاخص های مشتری مداری توسط کمیته تخصصی همایش، در پایان لوح های سه ستاره، دو ستاره، یک ستاره و اهتمام دریافت کردند. 

بنابراین گزارش؛ روابط عمومی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان فرایند سنجش رضایت مشتریان و ارتباط آن با تعالی سازمانی، بررسی راه کارهای افزایش رضایتمندی مشتری، مزایای رضایت بالای مشتریان و تاثیر آن بر بازار رقابتی و بررسی شیوه های موثر وفادارسازی مشتریان را از عناوین اصلی مباحث مطروحه در این اجلاس اعلام کرد. دکتر سید محمد جعفری ﺭﺋﯿﺲ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻣﻠﯽ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍﺯ ﺣﻘﻮﻕ ﻣﺼﺮﻑ‌ﮐﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﺑﺎ ﺑﯿﺎﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎﻥ ﺭﺍﺿﯽ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺳﻮﺩ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ،ﮔﻔت: ارﺯﺷﻤﻨﺪﺗﺮﯾﻦ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎ، ﺭﺿﺎﯾﺖ ﻣﺸﺘﺮیان ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﺨﺶ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﯿﺮد. 

در این اجلاس که با حضور نزدیک به صد برند شناخته شده در سطح کشور برگزار گردید، کاریابی بین المللی کنپارس موفق به دریافت تندیس نشان عالی رضایت مندی در زمینه فعالیت خود گردید. این نشان براساس سنجش مدارک و مستندات ارائه شده در زمینه:

-دریافت گواهی نامه های تعالی سازمانی

-مدارک و مستندات مربوط به ارزیابی مشتریان

-گزارش تحلیلی از سنجش رضایت و رسیدگی به شکایت مشتریان

-مدارک و مستندات آموزشی کارکنان 

-و هم چنین؛ گزارش فعالیت های واحد تحقیق و توسعه

از سوی کمیته ارزیابی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به برندهای برتر شرکت کننده در اجلاس اهدا گردید. 

گفتنی است با توجه به متفاوت بودن زمینه فعالیت واحدهای شرکت کننده براساس خدماتی و یا تولیدی بودن آن؛ نحوه ارزیابی هر واحد با پارامترهای مختلفی هم چون کیفیت خدمات و یا محصولات ارائه شده، مورد سنجش قرارگرفت که در این میان کنپارس توانست یکی از 20 مجموعه برتری باشد که نشان عالی سه ستاره رضایت مندی مشتری را از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کند. 

لازم به یادآوری است، کاریابی بین المللی کنپارس پیش از این و در دو دوره متوالی موفق به دریافت لوح تقدیر کاریابی بین المللی برتر از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گردیده بود. 

چهارمین اجلاس رضایت مندی مشتری توسط انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و با حمایت فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی در بهمن ماه 93 در تهران برگزار گردید. 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۳ در ۰۶:۵۶:۳۲ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۲۹۶۷ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها ساعت 21 00 پخش می شود

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، جمعه ها ساعت 21:00 پخش می شود

برنامه بعدی: جمعه 28 تیر ماه 1398 ۱۹ تير ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند
موضوع سخنرانی: در کبک کار یا تحصیل می کنید؟ روش مناسب برای دریافت اقامت دایم شما چیست؟

علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند

۱۲ تير ۱۳۹۸ - اگر در کبک درس می خوانید یا مشغول کار هستید این سمینار برای شماست. سمینار Bonjpur Quebec در تاریخ ۵ جولای در دانشگاه کنکوردیا به نشانی 1455 خیابان مزونوف غربی برگزار می...
چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد

چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد؟

۶ تير ۱۳۹۸ - آنچه که امروز به نام کانادا می شناسیم، به اتفاق یک ژوییه ۱۸۶۷ بر می گردد. یکم ژوییه روز ملی کانادا؛ سالگرد تصویب قانون بریتانیایی آمریکای شمالی در این تاریخ است. قانونی...
تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد چه کردیم و چه می توان کرد
تحلیل علی مختاری در مورداتفاقات اخیر در سیستم مهاجرت کبک

تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد: چه کردیم و چه می توان کرد؟

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - خبر عجیبی بود. ساعت ۴ صبح روز یکشنبه لایحه را تصویب کردند. زمانی که همه خواب هستند و تعطیل آخر هفته است بدون خبر قبلی. نمی دانم چرا با این عجله...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465
انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری در12 ژوئن 2019

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری که صبح روز چهارشنبه 12 ژوئن 2019 انجام شد، تعداد 3350 دعوت نامه با حداقل امتیاز 465 صادر شد.  حداقل امتیاز برگزیدگان در انتخاب شماره 118 نیز...
پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در بیانه ای، اعلام داشت: «امشب با غروب خورشید، مسلمانان کانادا و تمام جهان، عید فطر را جشن خواهند گرفت. این عید نشان دهنده پایان ماه...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.