آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • تغییرات مثبت در برنامه نیروی متخصص کبک ۲۰۱۵

  تغییرات مثبت در برنامه نیروی متخصص کبک ۲۰۱۵


همان طور که قبلا هم اعلام شده بودبرنامه مهاجرتی استان کبک از ابتدای آوریل 2015 بازگشایی می شود. طبق آخرین اخباری که در اواخر سال 2014 منتشر گردید حاکی از تغییر مختصری در سیستم امتیاز بندی دارد البته این تغییرات مثبت بوده وبا توجه به تعداد اعلام شده در مورد ویزاهای صادر شده در سال 2015 می توان امیدوار بود که در این سال تعداد افرادی که پذیرش خواهند شد و ویزا دریافت خواهند کرد رو به رشد باشد .

در جدول امتیاز بندی کبک برای برنامه های نیروی متخصص، کارآفرینی، خوداشتغالی و سرمایه گذاری کبک تغییراتی رخ داده است. این تغییرات شامل همه پرونده های رسیده پس از ۳۱ دسامبر ۲۰۱۴ و نیز آن دسته از پرونده هایی که پیش از این تاریخ دریافت شده اند ولی هنوز رسیدگی اولیه نشده اند خواهد بود.

و اما تغییرات:

۱- از این پس به مدرک دکترای متقاضی اصلی ۱۴ امتیاز داده می شود و این به منظور جذب افراد با تحصیلات بالا به منظور تسهیل توسعه اقتصادی کبک است.  

۲- درپرونده های نیروی متخصص و خود اشتغالی در صورتی که همسر فوق لیسانس یا دکترا داشته باشد یک امتیاز اضافه دریافت می کنند.

۳- کسانی که پیشنهاد شغل در منطقه مونترآل دارند از این پس به جای ۶ امتیاز ۸ امتیاز دریافت می کنند.

از طرف دیگر اخبار غیر رسمی دیگری وجود دارد که حاکی از آن است که سال 2015 آخرین سالی خواهد بود که کبک به این صورت مهاجر می پذیرد و احتمالا از سال آینده داشتن پیشنهاد شغل از طرف کارفرما الزامی خواهد بود.

به هر حال با توجه به تمامی این تغییرات پیشنهاد می شود افرادی که قصد اقدام از طریق کبک را دارند هرچه سریعتردر فرصت باقیمانده اقدامات لازم را انجام داده تا قبل از شروع برنامه ، پرونده آنها تکمیل و جزو اولین پرونده های ارسالی باشند . در صورت تمایل به بررسی شرایط خود از طریق نیروی متخصص کبک،می توانید با پرکردن فرم ارزیابی رایگان و یا تماس با ما ، از واجد شرایط بودن خود در این روش و یا دیگر روشهای مهاجرتی آگاه گردید.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۳ در ۰۱:۲۲:۰۹ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۱۸۴۶ - برچسب ها:
ثبت دیدگاه شما
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها ساعت 21 00 پخش می شود

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، جمعه ها ساعت 21:00 پخش می شود

برنامه بعدی: جمعه 4 مرداد ماه 1398 ۲۶ تير ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند
موضوع سخنرانی: در کبک کار یا تحصیل می کنید؟ روش مناسب برای دریافت اقامت دایم شما چیست؟

علی مختاری ۵ جولای در سمینار Bonjour Quebec سخنرانی می کند

۱۲ تير ۱۳۹۸ - اگر در کبک درس می خوانید یا مشغول کار هستید این سمینار برای شماست. سمینار Bonjpur Quebec در تاریخ ۵ جولای در دانشگاه کنکوردیا به نشانی 1455 خیابان مزونوف غربی برگزار می...
چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد

چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد؟

۶ تير ۱۳۹۸ - آنچه که امروز به نام کانادا می شناسیم، به اتفاق یک ژوییه ۱۸۶۷ بر می گردد. یکم ژوییه روز ملی کانادا؛ سالگرد تصویب قانون بریتانیایی آمریکای شمالی در این تاریخ است. قانونی...
تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد چه کردیم و چه می توان کرد
تحلیل علی مختاری در مورداتفاقات اخیر در سیستم مهاجرت کبک

تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد: چه کردیم و چه می توان کرد؟

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - خبر عجیبی بود. ساعت ۴ صبح روز یکشنبه لایحه را تصویب کردند. زمانی که همه خواب هستند و تعطیل آخر هفته است بدون خبر قبلی. نمی دانم چرا با این عجله...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465
انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری در12 ژوئن 2019

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری که صبح روز چهارشنبه 12 ژوئن 2019 انجام شد، تعداد 3350 دعوت نامه با حداقل امتیاز 465 صادر شد.  حداقل امتیاز برگزیدگان در انتخاب شماره 118 نیز...
پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در بیانه ای، اعلام داشت: «امشب با غروب خورشید، مسلمانان کانادا و تمام جهان، عید فطر را جشن خواهند گرفت. این عید نشان دهنده پایان ماه...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.