آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • معرفی شرایط Advanced Standing در پاسخ به پرسشی درباره ادامه تحصیل دامپزشکان بخش نخست

  معرفی شرایط Advanced Standing در پاسخ به پرسشی درباره ادامه تحصیل دامپزشکان: بخش نخست


 روش‌هایی وجود دارد که از طریق آنها شما می‌توانید مدت زمان تحصیل دوره‌ای را که قبلاً آن را (یا رشته‌ای نزدیک به آن را) پشت‌ سر گذاشته‌اید کوتاه تر کنید که یکی از آنها به Advanced Standing شهرت دارد. در اینجا، به بهانه پاسخ به پرسش یک خواننده سایت که دکتر دامپزشکی هستند، به این موضوع می‌پردازیم.    شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

دوستی پرسیده‌اند: «بنده می‌دانم که اگر بخواهم در کانادا به عنوان دکتر دامپزشک مشغول به کار شوم، می‌بایستی در امتحانی تحت عنوان (ان.ای.بی) شرکت کرده نمره لازم را بیاورم. ولی از آنجایی که سطح علمی ما در ایران بسیار پایینتر از کانادا است تصور نمی‌کنم بتوانم در این امتحان قبول شوم و از آنجایی که به رشته خود علاقه زیادی دارم، خوشحال خواهم شد اگر بتوانم ۲-۳ سالی در یکی از کالج‌های کانادا تحصیل کنم تا بتوانم به عنوان یک دامپزشک در کانادا مشغول به کار شوم.    شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است.   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

سوال بنده این است که :   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

۱- آیا امکان  تحصیل برای به روز کردن معلومات در آنجا وجود دارد یا خیر؟   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

۲- اگر جواب مثبت است،چند سال باید تحصیل کنیم؟   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

۳- هزینه تحصیل چقدر است؟     شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

پاسخ به پرسش‌های سه‌گانه   شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

درباره شرایط لازم برای اشتغال دامپزشکان در کانادا در آینده توضیحات بیشتری خواهیم داد. در اینجا به اختصار به سوال ایشان که پرسش افراد بسیاری حتی در گرایشات دیگر است می‌پردازیم.    شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

پاسخ پرسش اول این است که بله. همانطور که خود ایشان در ایمیل‌شان اشاره کرده‌اند می توانند از طریق برنامه یا امکانی که به آن Advanced Standing می‌گویند و در بسیاری از مراکز آموزشی کانادا مرسوم است یک دوره تحصیلی را مجدداً اما در زمانی کوتاه‌تر طی کنند. معنای عمومی این عبارت این است که وضعیت تحصیلی پیشین فرد توسط یک یا چند نفر از اعضای هیات علمی آن مرکز بررسی می‌شود و برخی از واحدهای گذرانده شده قبلی با توجه به شرایط تحصیلی فرد و الزامات دانشگاه مربوطه پذیرفته می‌شود و بقیه واحدها باید توسط وی پاس شوند. مثلا فرض کنید برای اینکه مدرک دکترای این رشته را به دست آورید باید A واحد درسی را بگذرانید. هیات مزبور بعد از بررسی مدارک تحصیلی شما به این نتیجه می‌رسد که یک سوم واحدهایی که قبلا گذرانده‌اید مورد قبول است و لذا شما باید دو سوم باقیمانده را بگذرانید. بدین ترتیب شما می توانید از سال دوم یا سوم وارد دانشگاه مربوطه شوید و یک یا دو سال از مدت تحصیلتان کاهش می‌یابد.    شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت قانونی به کانادا و دریافت ویزای اقامت دایم خود و خانواده از طریق نیروی متخصص و سرمایه گذاری است. 

 

 

 

 

شما مجوز مشاهده متن کامل این مطلب را ندارید. لطفا در صورتی که وارد سایت نشده اید (Login نکرده اید)، وارد شوید.

آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


جمعه ۲۱ اسفند ماه ۱۳۸۸ در ۱۱:۳۱:۳۰ ق.ظ - پیوند همیشگی
مدیر سایت - بازدید : ۱۰۲۵۸ - برچسب ها:
vet
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
آخرین مطالب سایت:
وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

وضعیت شهروندی برای متقاضیانی که والدین آنها کانادایی هستند

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - متقاضیانی که والدینشان شهروند کانادا هستند، واجد شرایط شهروندی کانادا خواهند بودشهروندان کانادایی می‌توانند در پذیرش درخواست شهروندی فرزندان خود که در خارج از کشور متولد شده اند، تأثیر بسزایی داشته...
محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

محدودیت ۳ ساعته دفتر تهران

در پاسخ‌گویی تلفنی و حضوری ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - به اطلاع می رساند در روز دوشنبه 24 خرداد استثناً به مدت 3 ساعت، از ساعت 8 تا 11 صبح، به دلیل تعمیرات، امکان پاسخ گویی تلفنی به شما عزیزان یا...
مسافران به جای هتل در خانه قرنطینه شوند

مسافران به جای هتل در خانه قرنطینه شوند

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - توصیه پنل کووید۱۹ به دولت فدرال در خصوص حذف قرنطینه در هتل‌های موردتأیید و اعمال قرنطینه 14 روزه در خانهپنل کووید19 که به دولت فدرال کانادا در زمینه مسائل مربوط به...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.