آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • دریافت نامه آپدیت پس از مدیکال چرا

  دریافت نامه آپدیت پس از مدیکال، چرا؟


هر چند موضوع تازه نیست اما دوستی سوال کرده بود که چرا برای برخی متقاضیان پس از انجام مدیکال نامه درخواست اطلاعات و یا مدارک جدید که به کوتاه آنرا آپدیت می خوانیم دریافت می شود و برخی دیگر به مصاحبه نیز خوانده می شوند. 

توجه به این نکته ضروری است که تنها کمتر از ۱۰ درصد متقاضیان یکی از این دو و یا هر دو موارد را دریافت می کنند و موضوع هم بسیار طبیعی و در مواردی قابل پیش بینی است و جای نگرانی ندارد. 

در بیشتر موارد آپدیت مربوط به نگرانیهای امنیتی است که از این جهت با مصاحبه دلیل یکسان دارد. اینکه دقیقا چه افرادی می توانند موضوع این درخواست باشند چندان قابل پیش بینی نیست اما هر یک از موارد زیر به تنهایی و یا همراه با دیگر موارد می تواند دلیلی بر آن باشد. 

۱- طولانی شدن زمان انجام مدیکال تا مرحله صدور ویزا:

این زمان اگر چه گاه به دلیل مسایل امنیتی به درازا کشیده است ولی به دلیل شلوغی سفارت و یا ...... پیش می آید. گذشته از علت این تاخیر طبیعی است که اطلاعات دریافتی از متقاضی تا زمان صدور ویزا کهنه شده و افسر تنها می خواهد بداند که از آن زمان تا روزی که تصمیم به صدور ویزا دارد متقاضی چه وضعیتی داشته و درگیر چه نوع فعالیتی بوده است. این اتفاق چندان ربطی به پیشینه او ندارد و تنها فاکتور زمان افسر را به این سمت کشانده است.

۲- نیاز افسر امنیتی به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت نظام وظیفه فرد متقاضی:

اگر دقت کنید در فرمهای مهاجرت از متقاضی در مورد دوره سربازی و اینکه چه کرده است و در کدام رسته خدمت کرده است سوال می شود. این اطلاعات گاه با آنچه در کارت پایان خدمت متقاضی درج می شود متفاوت است مثلا در مورد اعضای هیات علمی دانشگاهها که مشمول قانون طرح تامین اعضای هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور هستند و در دانشگاههای دولتی خدمت کرده اند افراد آموزش نظامی دیده اند و بعد از آن برای دو سال خدمت و دو سال تعهد خدمت به دانشگاه می پیوندند. این در حالی است که کارت پایان خدمتی که برای آنها صادر می شود اشاره ای به این موضوعات ندارد و به گونه ای صادر می شود که گویی این فرد دو سال در رسته های نظامی سپاه خدمت کرده است. این تناقض معمولا موجب ابهام و درخواست توضیح است که البته در مجموعه های حرفه ای مهاجرتی مانند کنپارس در این زمینه ها آمادگی لازم هست هر چند با وجود توضیح درخواست آپدیت در مواردی اجتناب ناپذیر است.

۳- تشابه اسمی و اطلاعات موجود در دیگر پرونده ها:

تشابه اسمی می تواند موجب درخواست اطلاعات بیشتر برای رفع ابهام شود. البته اینکه دلیل ایجاد ابهام تشابه اسمی شما با فرد دیگری است به شما اعلام نمی شود ولی برخوردن به نام مشابه کسی که در مورد او حساسیتی هست می تواند موجب درخواست اطلاعت برای حصول اطمینان شود. از سوی دیگر طرح برخی اطلاعات در پرونده های دیگر می تواند موجب شود شما مصاحبه شوید و یا حداقل از شما توضیح خواسته شود. زمانی که همکار شما هم اقدام کرده است و چه بسا شما خبر ندارید و اطلاعات ابرازی او با آنچه شما گفته اید تفاوت داشته باشد. طبیعی است که افسر پرونده به دنبال کشف حقیقت باشد. 

۴- نقص و یا انقضای مدارک ارسالی:

ممکن است متقاضی هنگام ارسال مدارک به این نکته که پاسپورتش منقضی شده است و یا در آستانه انقضاست توجه نکند و افسر هنگام بررسی مجدد متوجه موضوع شود و یا اینکه قرارداد کاری در پرونده ابراز شده است که از نظر امنیتی برای افسر مهم است و این قرارداد در این بین منقضی شده است. افسر می خواهد بداند که وضعیت قرارداد چیست تمام شده است و یا هنوز ادامه دارد. و یا در فرضی که زمان قابل توجهی پس از ارسال عدم سو پیشینه شما گذشته است برخی افسران درخواست ارسال مجدد آنرا می کنند که البته به ندرت اتفاق می افتد.

۵- تغییر وضعیت خانوادگی:

گاه افراد در گزارش مدیکال خود صحبت از بارداری در ماههای اول می کنند که در شرایطی با نظر پزشک مانع انجام مدیکال نیست ولی بعدا با وجود طی دوره بارداری مدارکی برای تولد فرزند به اداره مهاجرت نمی دهند طبیعی است که افسر در این خصوص جویای اطلاعات بیشتر می شود.

۶- تغییر ویزا آفیس و ناهماهنگیهای اداری:

این مورد در ارتباط با ارسال پرونده ها از یک ویزا آفیس به ویزا آفیس دیگر مشاهده شده است. تو گویی بخشی از پرونده در اختیار افسران اداره جدید نیست و آنها را چاره ای جز مکاتبه با متقاضی برای دریافت مدارک و اطلاعات نیست. با توجه به اینکه صدور ویزا در ویزا آفیسهایی که ایرانان امکان مراجعه ندارند به عهده دیگر ادارات همکار می افتد شانس چنین اتفاقی هست.

۷- رها کردن فاصله زمانی(گپ) در سابقه کاری و تحصیلی:

در فرمهای مهاجرت لازم است که افراد اطمینان حاصل کنند هیچ دوره ای بلا تکلیف رها نشود مثلا ار از اول سال ۱۳۷۰ تا آخر ۱۳۷۱ کار کرده اید و پس از ۳۰ روز به شرکت دیگری برای کار رفته اید و کار بعدی خود را از اول اردیبهشت ۷۲ اعلام کنید شما یک ماه فاصله بدون توضیح رها کرده اید. این مورد از نظر افسران اهمیت بسیار دارد و از شما خواهند پرسید در آن یک ماه چه می کرده اید. در فرمها کافی است بنویسید بیکاربوده اید و نیاز به ارایه مدرک نیست ولی رها کردن آن و بی توجهی به این موضوع می تواند درخواست آپدیت را توجیه کند. این موضوع در بخش سابقه تحصیل هم صدق می کند به خصوص در دوره هایی که افراد پشت کنکور بوده اند و ثبت نام رسمی در موسسات آموزشی نداشته اند و یا مواردی که افراد برای تقویت زبان زمان خاص می گذارند و تمام وقت زبان کار می کنند. دقت کنید هیچ دوره ای نباید بدون توضیح رها شود حتی ۱۰ روز.

۸- درخواست توضیح برای منشا پولی که ابراز شده است:

بر اساس قانون متقاضی باید حداقلی از توان مالی اثبات کند که بر اساس جدولی هر سال تعیین می شود. این پول باید منشا روشن داشته باشد و متعلق به خود شخص باشد. ارسال پرینت ۶ ماهه حساب که نشان می دهد این پول برای مدتی در حساب متقاضی بوده است معمولا برای این دو موضوع کفایت می کند ولی ورود ناگهانی پول و یا خروج و ورود ارقام قابل توجه می تواند موجب دریافت آپدیت و توضیح در خصوص منشا پول شود.


بدیهی است آنچه آمد همه دلایل را پوشش نمی دهد و موارد دیگری هم متصور است که ممکن است به تدریج به لیست بالا اضافه کنم. در مورد مصاحبه البته در پست مستقلی در همین وب سایت نوشته ام که می توانید اینجا بخوانید.آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۸ آبان ماه ۱۳۹۲ در ۱۲:۳۴:۰۹ ب.ظ - پیوند همیشگی
علی مختاری - بازدید : ۱۱۶۴۲ - برچسب ها:
medicalاسکیل ورکر فدرالfswفدرال اسکیل ورکرنیروی متخصص فدرال

دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Pardis
  شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۵

  مدت زمان لازم از دادن مديكال تا آمدن ويزا

 • به این دیدگاه پاسخ دهید حسین امین اسماعیلی
  يك شنبه ۸ امرداد ۱۳۹۶

  سلام و سپاس از وقتی که می گذارید.
  در ویزای تحصیلی بیش از 6 ماه آیا نیاز به مدیکال اگزم هست؟
  در صورتی که پاسخ مثبت است آیا پیش از گشایش پرونده ویزا قابل انجام است؟ یا نیاز به دریافت فرم و ارجاء از سوی سفارت است؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶

   بسته به نظر افسر سفارت است
   وقتی درخواست می دهید اگر لازم بدانند فرم مربوطه را می فرستند

 • به این دیدگاه پاسخ دهید نازنین سراوانی
  سه شتبه ۱۰ امرداد ۱۳۹۶

  سلام . پرونده سرمایه گذاری کبک داریم . در مصاحبه قبول و فایل نامبر فدرال گرفته ایم . الان درخواست آپدیت کرده اند . در زمان تشکیل پرونده شغل من ( همسر) که کارمند هستم را ذکر نکردیم . آیا مشکلی پیش میاد ؟ کارمند دولت هستم ولی نه ارگان هایی که حساسیت امنیتی داشته باشند .

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶

   بله می تواند مشکل شود
   بدون مشورت اقدام نکنید و احتیاط کنید
   امنیتی بودن و نبودنش موضوع بحث نیست

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مسعود
  سه شتبه ۳۱ امرداد ۱۳۹۶
  ویزا

  با سلام،حدود یک ماه پیش انگشت نگاری برای ویزای تحصیلی فرزندم در استانبول را انجام دادم،یک tracking ID داشتم که با آن هرروز وضعیت خود را در سایت سفارت کانادا در ترکیه چک می کردم،دو روز است پس از وارد کردن اطلاعات جواب نمی دهد. چه کاری باید انجام دهم و اینکه معمولا چند روزه جواب ویزا را می گیرم. با تشکر

 • به این دیدگاه پاسخ دهید ژابیز
  پنج شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶

  سلام ییخشید وقتی وضعیت میزنه medical recieved یعنی جی ممکن هست مدارک بیشتر بخوان واسه مدیکال

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Reza
  پنج شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۷
  خدمت در سپاه و اقدام به مهاجرت به كانادا

  سلام و خسته نباشيد
  من در سپاه خدمت كردم و دوره سربازى را گذراندم حالا ميخوام براى اقامت كانادا اقدام كنم ميخواستم بدونم حالا مشكلى براى پرونده من ايجاد ميشه و ممكن هست رد بشه يا باتوجه به اينكه خدمت سربازى اجبارى هست مشكلى پيش نمياد
  ممنون ميشم راهنمايى كنيد

 • به این دیدگاه پاسخ دهید سیاوش
  شنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۷
  دیپورت شدن از کشور امارات متحده عربی

  سلام وقتتون بخیر
  خواستم بدونم کسیکه ۱۰ سال پیش در کشور امارات عربی (ابوظبی) تشخیص این کشور مجرم به رابطه نامشروع شده( هر چند مدارک این را ثابت نکرده)و با توجه به اینکه در زندان بسر برده تا نوبت دادگاه رسیدنش شود ودر نهایت حکم قاضی جریمه ۱۰۰۰ درهمی بوده که با توجه به سپری کردن یکماه در زندان جریمه هم بخشیده میشود و از ان کشور دیپورت میشود در گرفتن ویزای مهاجرتی به کانادا مشکل ساز خواهد بود این موضوی و سو پیشینه محسوب میشود؟آیا کشور امارات اطلاعات مربوط به پرونده اینجانب را در اختیار سفارت کانادا میگذارد؟
  ممنون میشم جوابمو بدید

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
بخشی از نامه های دریافتی کنپارس از اداره مهاجرت کانادا و کبک تا جمعه ۷ اکتبر ۲۰۱۶
نامه های مربوط به گروه نیروی متخصص

بخشی از نامه های دریافتی کنپارس از اداره مهاجرت کانادا و کبک تا جمعه ۷ اکتبر ۲۰۱۶

۲۵ شهريور ۱۳۹۵ -   لطفا به نکات زیر توجه کنید: ۱- به دلیل حفظ اسرار متقاضیان اطلاعات بیش از این قابل ارایه نیست. ۲- از تماس با ما و ارسال ایمیل و درخواست پیش بینی اینکه نامه شما...
مشاغل فناوری اطلاعات در اولویت برنامه استان انتاریو قرار گرفتند
خبر خوب برای مهندسان کامپیوتر، برق و شبکه

مشاغل فناوری اطلاعات در اولویت برنامه استان انتاریو قرار گرفتند

۱۳ تير ۱۳۹۶ - متقاضیانی که دارای سابقه کار ئر حوزه فناوری اطلاعات هستند، در برنامه انتخابی استان انتاریو در اولویت قرار می گیرند.  متقاضیانی که در بانک اطلاعاتی اکسپرس انتری پروفایل دارند و دارای سابقه...
اعلام آمادگی استان انتاریو برای صدور دعوت نامه به صورت هفتگی
برنامه مهاجرتی اولویت سرمایه انسانی استان انتاریو

اعلام آمادگی استان انتاریو برای صدور دعوت نامه به صورت هفتگی

۱۹ اردي بهشت ۱۳۹۶ - اداره مهاجرت استان انتاریو در خصوص صدور اطلاعیه علاقه مندی (Notifications of Interest) به صورت هفتگی برای متقاضیانی که در استخر اکسپرس انتری پروفایل دارند، اعلام آمادگی کرد. این اطلاعیه های علاقه...
پاسخ به سوالات مهاجرتی در اینستاگرام و فیس بوک و   همزمان بصورت زنده
دوشنبه ها با علی مختاری

پاسخ به سوالات مهاجرتی در اینستاگرام و فیس بوک و .....همزمان بصورت زنده

۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - به اطلاع می رساند که از این پس برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی در فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و نیز وب سایت Parnian.tv به صورت همزمان روزهای دوشنبه   • ساعت ۱۲:۳۰...
اینجا کار می کنم ولی بیمه ام از جای دیگر رد می شود
یک توجیه غیر قابل فهم برای افسران

اینجا کار می کنم ولی بیمه ام از جای دیگر رد می شود

۱۱ فروردين ۱۳۹۶ - موضوعی در مورد بیمه بود که مدتهاست به دنبال فرصتی برای نوشتن در مورد آن بودم و می دانم مشکل بسیاری از افراد است. امروز ایمیلی از یک غیر موکل به...
نرم افزار محاسبه امتیاز در سیستم اکسپرس انتری کنپارس آپدیت شد
با توجه به تغییراتی که از ۱۹ نوامبر ۲۰۱۶ اجرایی می شود

نرم افزار محاسبه امتیاز در سیستم اکسپرس انتری کنپارس آپدیت شد

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - با توجه به تغییرات پیش رو در سیستم اکسپرس انتری که اینجا درمورد آن سخن گفته ایم، نرم افزار محاسبه امتیاز متقاضیان در این سیستم که در نشانی ExpressEntry.ir در دسترس شماست آپدیت...
اتفاق خوشایند در سیستم ورود سریع express entry

اتفاق خوشایند در سیستم ورود سریع express entry

۱۹ مهر ۱۳۹۵ - افزایش تعداد افراد پذیرفته شده در آخرین دور انتخابها حاکی از آن است که کاهش چشمگیری در میزان امتیاز لازم برای پذیرفته شدن در اکسپرس انتری اتفاق افتاده. تعداد فایل پذیرفته...
بخشی از نامه های دریافتی کنپارس از اداره مهاجرت کانادا و کبک تا جمعه ۷ اکتبر ۲۰۱۶
نامه های مربوط به گروه نیروی متخصص

بخشی از نامه های دریافتی کنپارس از اداره مهاجرت کانادا و کبک تا جمعه ۷ اکتبر ۲۰۱۶

۲۵ شهريور ۱۳۹۵ -   لطفا به نکات زیر توجه کنید: ۱- به دلیل حفظ اسرار متقاضیان اطلاعات بیش از این قابل ارایه نیست. ۲- از تماس با ما و ارسال ایمیل و درخواست پیش بینی اینکه نامه شما...
در پنجمین نوبت انتخاب متقاضیانی بدون پیشنهاد شغل دعوتنامه گرفتند
در سیستم EE برای اولین بار اتفاق افتاد

در پنجمین نوبت انتخاب، متقاضیانی بدون پیشنهاد شغل دعوتنامه گرفتند

۵ فروردين ۱۳۹۴ - بر اساس اعلام  اداره مهاجرت کانادا، این اداره در پنجمین نوبت انتخاب متقاضیان در سیستم Express Entry تعداد ۱۶۲۰ نفر را دعوتنامه داده است که امتیاز آنها از ۴۸۱ به بالا...
شمارشگر امتیاز در سیستم Express Entry راه اندازی شد
ویرایش اولیه سایت EXPRESSENTRY.IR در اختیار شماست

شمارشگر امتیاز در سیستم Express Entry راه اندازی شد

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - به اطلاع می رساند که شمارشگر آنلاین امتیاز در سیستم ‌Express Entry در سایت Expressentry.ir راه اندازی شد و علاقمندان می توانند برای محاسبه امتیاز دقیق خود در این سیستم به رایگان از آن...
۷۷۹ نفر دعوتنامه برای اقدام برای مهاجرت دریافت کردند
روز ۳۱ ژانویه در سیستم Express Entry

۷۷۹ نفر دعوتنامه برای اقدام برای مهاجرت دریافت کردند

۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - بر اساس اعلام اداره مهاجرت فدرال در اجرای برنامه جدید دریافت درخواست Express Entry برای اولین بار در روز ۳۱ ژانویه برای ۷۷۹ نفر از متقاضیان که پیش از این برای خود پروفایل...
سیستم Express Entry و پیشنهاد شغل صوری
موج جدید سو استفاده و کلاهبرداری در مورد Job Offer

سیستم Express Entry و پیشنهاد شغل صوری

۸ بهمن ۱۳۹۳ - با معرفی سیستم جدید دریافت پرونده از سوی اداره مهاجرت کانادا که به نام Express Entry خوانده می شود و تاثیر بسیار مهم دریافت پیشنهاد شغل یا همان Job Offer  در...
آخرین مطالب سایت:
تمدید محدودیت های سفر در کانادا تا ماه فوریه

تمدید محدودیت‌های سفر در کانادا تا ماه فوریه

۲ بهمن ۱۳۹۹ - دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش کووید19، محدودیت های سفر را تمدید می کند کانادا محدودیت های سفرهای بین الملل غیر آمریکایی را تا روز 21 فوریه 2021، تمدید کرده است. خبر تمدید...
سومین انتخاب اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۱

سومین انتخاب اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۱

۲ بهمن ۱۳۹۹ - 374 متقاضی اکسپرس انتری با حداقل امتیاز «CRS» 741 دعوت شدند کانادا سومین انتخاب مهاجرتی اکسپرس انتری خود در سال 2021 را در تاریخ 20 ژانویه برگزار کرد. «اداره مهاجرت، پناهندگی، و شهروندی...
اعلام تاریخ انتخاب های ۲۰۲۱ جزیره پرنس ادوارد

اعلام تاریخ انتخاب‌های ۲۰۲۱ جزیره پرنس ادوارد

با شاخه‌های مهاجرتی «PEI» بیشتر آشنا شوید ۱ بهمن ۱۳۹۹ - جزیره پرنس ادوارد (PEI) تاریخ انتخاب های پیش بینی شده خود را برای سیستم ابراز علاقه مندی (EOI) در سال 2021، منتشر کرده است. اولین مورد در روز پنجشنبه، 21 ژانویه...
برگزاری اولین انتخاب آلبرتا از ماه ژوئن ۲۰۲۰

برگزاری اولین انتخاب آلبرتا از ماه ژوئن ۲۰۲۰

جزئیات انتخاب زیرشاخه «اکسپرس انتری» در روز 8 ژانویه 2021 ۱ بهمن ۱۳۹۹ - آلبرتا از متقاضیان واجد شرایط که دارای پروفایل اکسپرس انتری بودند، دعوت کرد تا در انتخاب استانی (PNP) روز 8 ژانویه، برای نامزدی استانی و اقامت دائم درخواست دهند. «برنامه انتخاب استانی...
کاهش اشتغال در کانادا از ماه آوریل

کاهش اشتغال در کانادا از ماه آوریل

اقدامات بهداشت عمومی نقش اساسی در شرایط بازار کار دارد ۱ بهمن ۱۳۹۹ - برای اولین بار از ماه آوریل سال 2020، اشتغال در ماه دسامبر، با کاهش 63000 موردی (معادل 0.3 درصد) روبه رو شد. محدودیت های کرونا در سراسر کشور بر بازار کار کانادا...
درخواست های PEQ را ارسال کنید

درخواست‌های «PEQ» را ارسال کنید

از تاریخ 26 ژانویه، فرم‌ کاغذی دیگر پذیرفته نخواهد شد ۳۰ دي ۱۳۹۹ - درخواست های مربوط به «برنامه تجربه کبکی» از روز 12 ژانویه، از طریق پورتال Arrima به صورت آنلاین قابل ارسال می باشند. از سیستم «Arrima» می توان برای ارائه کلیه مدارک مربوط...
خدمات پاسپورت کانادایی در دوران کرونا

خدمات پاسپورت کانادایی در دوران کرونا

۲۴ دي ۱۳۹۹ - به دنبال محدودیت های کرونا، مراکز خدمات حضوری همچنان تعطیل هستند متقاضیانی که پاسپورت آنها در تاریخ 1 فوریه 2019 به بعد منقضی شده است، می توانند ظرف مدت 2 سال از...
نحوه اسپانسرشیپ همسر برای مهاجرت به کبک

نحوه اسپانسرشیپ همسر برای مهاجرت به کبک

۲۳ دي ۱۳۹۹ - شهروندان کانادایی یا مقیمان دائم می تواند شریک زندگی یا همسر خود را که مایل به مهاجرت به کبک هستند، اسپانسر کنند.   از آنجایی که کبک از نظر مهاجرت، دارای اختیارات خاص...
صدور 385 دعوتنامه در اولین انتخاب سال 2021 ساسکاچوان

صدور 385 دعوتنامه در اولین انتخاب سال 2021 ساسکاچوان

۲۳ دي ۱۳۹۹ - متقاضیان مهاجرت می توانند از طریق زیرشاخه های «اکسپرس انتری» و «مشاغل مورد نیاز» اقدام کنند. ساسکاچوان دور جدید صدور دعوتنامه ها را در تاریخ 7 ژانویه برگزار کرد. متقاضیان مهاجرت برای...
پردازش ۳۰۰۰۰ درخواست در برنامه اسپانسرشیپ

پردازش ۳۰۰۰۰ درخواست در برنامه اسپانسرشیپ

۲۳ دي ۱۳۹۹ - با جزییات برنامه  PGPدر سال  ۲۰۲۱ بیشتر آشنا شوید. کانادایی ها و ساکنین دائمی که در سال 2020، برای «برنامه اسپانسرشیپ پدر و مادران، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها» (PGP) اقدام کرده...
درخواست های مهاجرت در دوران کووید۱۹

درخواست‌های مهاجرت در دوران کووید۱۹

۲۳ دي ۱۳۹۹ - اقامت کانادا برای متقاضیان و اسپانسرهای خانواده چگونه خواهد بود؟ کانادا در حال پذیرش متقاضیان اقامت دائم می باشد. هرچند، به خاطر تاثیر همه گیری کرونا بر سیستم مهاجرت، قادر به تخمین...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.