آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • افسانه تبدیل ویزای توریستی به ویزای اقامت کار یا تحصیلی

  افسانه تبدیل ویزای توریستی به ویزای اقامت، کار یا تحصیلی

آیا افراد می توانند بعد از ورود به کانادا ویزای خود را به ویزای اقامت دائم، توریستی یا ویزای تحصیلی تبدیل کنند؟

سوالی که مدت هاست از سوی هموطنان به اشکال مختلف مطرح می شود، این است که آیا افراد می توانند بعد از ورود به کانادا ویزای توریستی خود را به ویزای اقامت دائم، توریستی یا ویزای تحصیلی تبدیل کنند یا خیر. 

باید واضح و شفاف تاکید کنم که اصولا کلمه «تبدیل ویزا» عبارت رایج اما اشتباه ست.

 این اشتباه که حاصل تبلیغات غلط آژانس های مسافرتی و برای تشویق افراد به گرفتن ویزای موقت توریستی است تا آنجا گسترده شده که گروهی را تصور بر این است که در سیستم اداره مهاجرت کانادا یک امکان وجود دارد برای چنین تبدیلی. فراموش نمی کنم که فردی ایمیل زده بود و می پرسید آیا شما فرم های تبدیل ویزا را برای من تکمیل می کنید؟ 

تبدیل ویزا بی معنی است ولی ممکن است فرد بعد از آمدن وضعیت اقامتی خود را تغییر دهد که می تواند اقامت دایم، اقامت موقت دانشجویی و یا اقامت موقت با ویزای کار باشد. دریافت این ویزاها در داخل خاک کانادا با خارج آن تفاوتی ندارد. 

یعنی این گونه نیست که شما اگر به عنوان توریست در خاک کانادا باشید، حق ویژه ای برای دریافت اقامت یا ویزای دانشجویی و یا ویزای کار داشته باشید.

برای روشن تر شدن مطلب به چند سوال پاسخ می دهیم؛

 

ویزای توریستی چیست؟

کسی که ویزای توریستی را که زیرگروه Temporary Resident Visa یا TRV محسوب می شود، از سفارت کانادا می گیرد، به شرط عدم ممانعت افسر مرزی کانادا می تواند وارد این کشور شود و برای مدتی در خاک آن بماند. در ادامه نکاتی را در خصوص ویزای توریستی متذکر می شوم:

 • ویزای توریستی برای کار، زندگی یا تحصیل در کانادا نیست. اگر هنگام ورود دلیلی پیدا شود که افسر احساس کند شما به قصد ماندن امده اید می توتند مانع ورود شما شود مثل اینکه بلیط شما یک طرفه باشد و یا اظهاری بکنید که نشان از ماندن داشته باشد.
 • دارنده ویزای توریستی حتی اجازه انجام کار داوطلبانه را هم ندارد.
 • مدت زمان این ویزا را افسر مرزی کانادا هنگام ورود شما به خاک این کشور تعیین می کند. (به طور پیش فرض هر فرد اجازه دارد تا شش ماه در کانادا بماند، اما گاهی افسر مرزی بنا به شرایط و صلاحدید خود ممکن است این زمان را کمتر یا بیشتر کند.
 • با ویزای توریستی هر فرد می تواند در بسیاری از دوره های آموزشی که طول مدت آنها کمتر از شش ماه باشد، شرکت کند.
 • حضور شما در کانادا، باعث ملاقات حضوری شما به طور مستقیم با کالج ها، دانشگاه ها یا کارفرمایان کانادایی خواهد شد و می توانید شانس خود را برای تحصیل یا کار در کانادا بسنجید یا مقدمات این فرصت ها را فراهم کنید.
 • اگر هنگام ورود افسر مهاجرت در گذرنامه شما تاریخ ورود نزند، یعنی می توانید تا شش ماه در کانادا بمانید و اگر تاریخ خروج بزند تا موقعی که تاریخ زده می توانید در کانادا حضور داشته باشید.
 • اگر مایل هستید بیشتر از شش ماه در کانادا حضور داشته باشید، باید درخواست امتداد حضور Extension بدهید. این تقاضا به صورت آنلاین صورت می گیرد و باید پیش از تاریخ خروج شما باشد. نکته: در صورتی که اداره مهاجرت با درخواست شما موافقت کند، زمان جدیدی را برای حضور شما در خاک کانادا تعیین می کند.
 • در صورتی که از تاریخ خروج شما بگذرد و فراموش کرده باشید که درخواست امتداد حضور بدهید، می توانید در فاصله ۹۰ روز از تاریخ مذکور درخواست Restoration of Status کنید.
 • در صورتی که ویزای مولتی کانادا را دارید، می توانید از کانادا خارج شوید و دوباره به کانادا برگردید. در این صورت به محض ورود می توانید شش ماه دیگر (یا مدت زمانی که افسر مرزی تعیین می کند) در کانادا حضور داشته باشید.

آیا می توان با داشتن ویزای توریستی کانادا اقامت دائم کانادا دریافت کرد؟

به طور معمول در چهار حالت می توان ضمن حضور در کانادا با ویزای توریستی اقامت دائم کانادا دریافت کرد:

 1. در صورتی که در یکی از برنامه های مهاجرتی موجود واجد شرایط باشید و درخواست بدهید مثلا در برنامه نیروی متخصص فدرال. در این حالت تفاوتی نمی کند در کانادا هستید یا خارج از کانادا. حضور در کانادا هیچ امتیازی برای پرونده شما ندارد.
 2. در صورتی که متقاضی با یک فرد کانادایی یا مقیم دائم کانادا ازدواج کند، در این صورت آن فرد می تواند اسپانسر وی در داخل خاک کانادا شود.
 3. در صورتی که متقاضی درخواست پناهندگی بدهد و درخواست وی از سوی دولت کانادا مورد قبول واقع شود. این البته عملا برای هموطنان ایرانی نه در شأن آنها هست و نه شدنی است. به این دلیل که اساسا پناهنده کسی است که جانش در کشور محل اقامتش در خطر است. ایران از جمله کشورهای امن است و نمی توان به سادگی چنین ادعایی کرد، از سوی دیگر این افراد با ارایه مدارک و اطلاعات اعلام کرده اند که قصد ماندن ندارند و وضعیت آنها در ایران مرتب است وگرنه ویزا نمی گرفتند بنابراین ادعای بعدی در تناقض آشکار است و این افراد هیچ شانسی برای ویزا گرفتن ندارند. ادعاهای سخیف تغییر دین و جنسیت و ... اینها نیز نخ نما شده و برای سیستم اداره مهاجرت قابل پذیرش نیست. بنابراین این مورد را اساسا فراموش کنید. اگر کسی چنین درخواستی بدهد، باید پاسپورت خود را تحویل دهد و منتظر رسیدگی به ادعایش در دادگاه بماند این روزها زمان رسیدگی بالای یک سال است و شانس قبول درخواست بسیار کم است و درخواست دهنده سریعاً از کانادا اخراج می شود و باید برای همیشه با کانادا و ای بسا آمریکا خداحافظی کند. 
 4. اگر فردی قبل از سفر به کانادا برای مهاجرت و دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کرده باشد و در میانه راه متوجه شود که با درخواست مهاجرت وی موافقت شده است، در این حالت به صورت مجازی یا به عبارتی Virtual Landing وارد خاک کانادا می شود و سپس ویزای توریستی خود را به ویزای اقامت تبدیل می کند.
 5. در صورتی که فرد متقاضی تحت شرایط انسان دوستانه Humanitarian and Compassionate Considerations درخواست اقامت دائم داده باشد، یعنی فرد متقاضی در حالت عادی ممنوع الورود به کانادا باشد اما به خاطر صلاح یک یا چند انسان دیگر یا به دلیل فشار شدیدی که متحمل است، درخواست اقامت بدهد.

آیا می توان با داشتن ویزای توریستی کانادا ویزای کار دریافت کرد؟

به طور کلی نمی توان ضمن حضور در کانادا با ویزای توریستی ویزای کار دریافت کرد، حضور در کانادا هیچ مزیتی در این زمینه ایجاد نمی کند مگر در موارد زیر:

 1. در صورتی که همسر فرد متقاضی با ویزای کار یا تحصیلی در کانادا حضور داشته باشد.
 2. در صورتی که نوع کار فرد متقاضی به گونه ای ست که به طور قانونی بدون نیاز به مجوز کار اجازه کار در کانادا دارد.
 3. در صورتی که متقاضی از یکی از روش های فوق، موفق به درخواست اقامت دائم شده است و حال می خواهد تا نهایی شدن تصمیم درباره پرونده خود در کانادا کار کند.

آیا می توان با داشتن ویزای توریستی کانادا ویزای تحصیلی دریافت کرد؟

به طور معمول در دو حالت می توان ضمن حضور در کانادا با ویزای توریستی، ویزای تحصیلی دریافت کرد:

 1. در صورتی که فرد متقاضی کمتر از ۱۸ سال سن داشته باشد و برای تحصیل در مقطع دبستان، راهنمایی یا دبیرستان به کانادا آمده باشد.
 2. در صورتی که فرد متقاضی از طرف یک مرکز آموزش عالی به صورت مشروط پذیرش گرفته باشد؛ یعنی یک درس پیش نیاز را در داخل خاک کانادا بگذارند.

نکته: موارد خاصی هم وجود دارد که می توان از داخل کانادا برای ویزای تحصیلی اقدام کرد مثلاً کسانی که همسرشان در تیم های ورزشی کانادا حضور دارند، می توانند ویزای تحصیلی کانادا بگیرند.

در سایر موارد نمی توان ویزای توریستی را به ویزای تحصیلی تبدیل کرد و اگر از یک مرکز آموزشی پذیرش بگیرید حتما باید درخواست خود را به یک دفتر ویزای خارج از کانادا بفرستید.  

 

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید سعید
  سه شتبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶

  سلام من چند باری فرم ارزیابی پر کردم ولی انگار برسی نمیکنید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علی شفیعی فرد مظفری
  سه شتبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶

  اینجانب قسط دارم به کانادا بروم تا دو فرزند پسر و دختر خودرا در محلی که واقعا به آینده و موفقیت برسند و جهت پیشرفت خود و دولت کانادا خدمت کنند و در اسایش و رفاه زندگی کنند

 • به این دیدگاه پاسخ دهید رحیمی
  جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶

  سلام. من پرستار هستم با 4 سال سابقه کاری. برادر شوهرم پزشک هستند و خودشان دارای یک کلینیک پزشکی در ساسکاچوان. آیا ایشون می تونه بعنوان کارفرما برای من اقدام کنند؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

   فرم ارزیابی ما را در سایت در این نشانی تکمیل کنید
   https://www.canpars.ca/assessment.aspx?language=fa-IR&utm_source=Canpars&utm_campaign=AssessmentForm&utm_medium=HeaderBox-FA

   برای بررسی وضعیت شما از جهت داشتن شرایط در سیستم اکسپرس انتری به این نشانی رفته و فرم را تکمیل کنید

   www.expressentry.ir

 • به این دیدگاه پاسخ دهید رضا
  چهار شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶

  سلام اگر با ویزای مولتی کانادا وارد خاک کانادا بشویم و برای اقامت کاری دنبال کار بگردیم دوباره وارد جرگه امتیاز بندی میشیم یا نه اگر از یک کار فرما درخواست کار داشته باشیم بهمون اقامت کادی میدن؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

   بودن یا نبودن در خاک کانادا برای درخواست اقامت هیچ خاصیتی ندارد

   فرم ارزیابی ما را در سایت در این نشانی تکمیل کنید
   https://www.canpars.ca/assessment.aspx?language=fa-IR&utm_source=Canpars&utm_campaign=AssessmentForm&utm_medium=HeaderBox-FA

   برای بررسی وضعیت شما از جهت داشتن شرایط در سیستم اکسپرس انتری به این نشانی رفته و فرم را تکمیل کنید

   www.expressentry.ir

 • به این دیدگاه پاسخ دهید شیما
  يك شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

  سلام من حدود سه سال پیش اقامت کانادا را دریافت کردم و پس از مدت کوتاهی از ورودم به کانادا و لندینگ دوباره به ایران برگشتم. حالا قصد دارم به کانادا بروم و همینطور قصد ازدواج هم دارم. میخواستم بدونم من و همسرم بهتره داخل ایران ازدواج کنیم و من به کانادا برم و بعد برای اسپانسرشیپ اقدام کنیم یا همسرم با اخذ ویزای ویزیتوری به کانادا بیایند و اونجا ازدواج رسمی کنیم؟ممنون از شما

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

   شانس اینکه به همسر شما ویزا بدهند برای آمدن به کانادا کم است
   در ایران ازدواج کنید و اقدام کنید مطمین تر است

 • به این دیدگاه پاسخ دهید امیداسدی
  چهار شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
  همراه دانش اموز

  با سلام.
  یک دفترمهاجرتی به من میگفت با ویزای همراهی فرزند دانش اموز.خودنیز اجازه کار خواهم داشت چون وقتی فردی ویزای تحصیلی داشته باشد بقیه اعظا خانواده اجازه کار خواهند داشت. به نظرشما واقعا چنین است؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

   مزخرف گفته اند
   سواد و دانش حقوقی و مهاجرتی ندارند هر مزخرفی برای گرفتن پول شما خواهند گفت

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مهدی
  جمعه ۲۱ اردي بهشت ۱۳۹۷
  افتتاح پرونده مهاجرتی از داخل خاک کانادا

  با عرض سلام و خسته نباشید...آیا با ویزای توریستی و اقامت به مدت ۳ تا ۴ ماه در خاک کانادا امکان گشایش پرونده مهاجرتی در داخل خاک کانادا جهت ورود به برنامه اکسپرس اینتری میسر می باشد؟
  آیا گشایش پرونده در خاک کانادا و بازگشت به ایران تاثیری در سرعت بخشیدن به روال رسیدگی به پرونده دارد یا چون ملیت ایرانی داریم از هر جای دنیا هم اقدام کنیم مدت زمان رسیدگی و اخذ مجوز ورود به کانادا برای کار و زندگی تفاوتی نحواهد داشت؟
  با سپاس

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

   بودن یا نبودن در خاک کانادا تاثیری در اقدام شما ندارد

   فرم ارزیابی ما را در سایت در این نشانی تکمیل کنید
   https://www.canpars.ca/assessment.aspx?language=fa-IR&utm_source=Canpars&utm_campaign=AssessmentForm&utm_medium=HeaderBox-FA

   برای بررسی وضعیت شما از جهت داشتن شرایط در سیستم اکسپرس انتری به این نشانی رفته و فرم را تکمیل کنید

   www.expressentry.ir

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علی اسکندری
  جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
  همسر اینجانب دانشجوی کانادا میباشد آیا میشه ویزای توریستی را به ویزای کاری تبدیل کرد

  همسر اینجانب دانشجوی کانادا میباشد آیا میشه ویزای توریستی را به ویزای کاری تبدیل کرد

 • به این دیدگاه پاسخ دهید کاملیا
  چهار شنبه ۱۰ امرداد ۱۳۹۷

  با‌ سلام
  بنده پرونده ۲۰۱۵ کبک دارم ازدواج کردم و در حال اضافه کردن مدارک همسرم به پرونده هستم درعین حال با ویزای توریستی من موافقت شده و میخواهم مدتی به ونکوور برای ملاقات خواهرم بروم سوال من این است که ایا امکان دریافت مجوز برای کار وسپری کردن زمان باقیمانده تا تعیین تکلیف شدن پرونده کبک وجود دارد یا خیر؟
  متشکر از پاسخ شما

 • به این دیدگاه پاسخ دهید unk
  شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷
  ویزای توریستی

  با سلام,
  سوالی داشتم که اگر پاسخ بدید ممنون میشم.
  مادرم در حال حاضر به عنوان توریست در کاناداس و از طرف پدرم ساپورت مالی نمیشه , آیا این شانسو داره که اجازه ی ار بگیره ؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Rose Abedi
  سه شتبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  مطلبی که خوندم مفید بود.
  سپاس
  میخواستم بدونم برای بنده که ویزای مولتی دارم و خواهر و برادرم درکانادا اقامت دایم دارند, اگه یکی ازآنها اسپانسر مالی بنده بشوند , میتونم درخواست اقامت دایم بکنم.
  ممنون از پاسخگوییتون

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Farbod Farokhizad
  جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷
  مشاوره مهاجرت به كانادا

  سلام
  من و خانواده ام داراي ويزاي TVR ( ٥ سال مالتي ) تصميم دارم كه به كانادا با اين ويزا ورود كنم و بمانم ، در صورت امكان راهنمايي فرماييد تا مقدمات موكل شدن خود را تنظيم نماييم. با احترام

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

   فرم ارزیابی ما را در سایت در این نشانی تکمیل کنید
   https://www.canpars.ca/assessment.aspx?language=fa-IR&utm_source=Canpars&utm_campaign=AssessmentForm&utm_medium=HeaderBox-FA

   برای بررسی وضعیت شما از جهت داشتن شرایط در سیستم اکسپرس انتری به این نشانی رفته و فرم را تکمیل کنید

   www.expressentry.ir

 • به این دیدگاه پاسخ دهید جواد کریمیان
  جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷

  من بیشتر از طریق ویزای تحصیلی قصد ورود ب کانادا را دارم

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷

  خیر
  خلاف قانون است نکنید
  پناهندگی هم رد می شود

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
ویزای تحصیلی من رد شده است چاره چیست

ویزای تحصیلی من رد شده است، چاره چیست؟

۲۱ آذر ۱۳۹۷ - بعد از اینکه نامه پذیرش از مدرسه، کالج یا دانشگاه را دریافت کردید، برای گواهی  پذیرش استان کبک یا همان CAQ اقدام می کنید و گمان می کنید که کار تمام...
تخفیف ویژه کنپارس برای دریافت ویزای بازدید و توریستی کانادا
برای مدت محدود در دفاتر ایران و کانادا

تخفیف ویژه کنپارس برای دریافت ویزای بازدید و توریستی کانادا

۲۷ اردي بهشت ۱۳۹۷ - به گزارش روابط عمومی کنپارس این شرکت پروموشن ویژه ای را برای دریافت ویزای موقت کانادا (بازدید بستگان یا توریستی) برای متقاضیانی که تا پایان خرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۱ جون ۲۰۱۸)...
نکاتی درباره ویزای توریستی مالتی 5 ساله

نکاتی درباره ویزای توریستی مالتی (5 ساله)

۸ بهمن ۱۳۹۵ - این برنامه را جمعه ها در نشانی های زیر مشاهده کنید:  در فیسبوک به نشانی: https://www.facebook.com/CanadianIranians در ایستاگرام در صفحه کنپارس:  https://www.instagram.com/canpars در توییتر: https://twitter.com/parscanada در یوتیوب:  https://goo.gl/WRI۳Nr در تلویزیون اینترنتی پرنیان:   http://www.parnian.tv در پریسکوپ: PSCP.Tv/parscanada در شبکه GLWIZ کانال ۱۹۵...
فرصت ثبت نام مدارس دولتی فرانسه زبان مونترال را از دست ندهید
پروموشن ویژه کنپارس برای زمان محدود

فرصت ثبت نام مدارس دولتی فرانسه زبان مونترال را از دست ندهید

۲۳ تير ۱۳۹۷ - اگر قصد دارید که فرزندتان برای ادامه تحصیل به کانادا بیاید، فرصت ثبت نام ترم زمستان مدارس دولتی فرانسه زبان مونترال را از دست ندهید.  همه مدارس فرانسه زبان مونترال، همه مدارس انگلیسی...
چرا ویزای تحصیلی من رد شده است

چرا ویزای تحصیلی من رد شده است؟

یک چهارم درخواست های صدور ویزا در سال ۲۰۱۷ ربجکت شده اند ۲۲ تير ۱۳۹۷ - بعد از اینکه نامه پذیرش از مدرسه، کالج یا دانشگاه را دریافت کردید، برای گواهی  پذیرش استان کبک یا همان CAQ اقدام می کنید و گمان می کنید که کار تمام...
نقش دانشجویان در اقتصاد کانادا
خدمات کنپارس برای دریافت ویزای تحصیلی

نقش دانشجویان در اقتصاد کانادا

۲۹ آبان ۱۳۹۶ - سالانه صدها هزار دانشجو و دانش آموز برای تحصیل به کانادا می آیند. آمار نشان می دهد که جمعیت دانشجویی هر ساله با رشد چشمگیری مواجهه است، به طوری که در...
آخرین مطالب سایت:
تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد چه کردیم و چه می توان کرد
تحلیل علی مختاری در مورداتفاقات اخیر در سیستم مهاجرت کبک

تصمیم کبک در مورد ۱۸۰۰۰ پرونده نیروی متخصص نهایی شد: چه کردیم و چه می توان کرد؟

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - خبر عجیبی بود. ساعت ۴ صبح روز یکشنبه لایحه را تصویب کردند. زمانی که همه خواب هستند و تعطیل آخر هفته است بدون خبر قبلی. نمی دانم چرا با این عجله...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465
انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری در12 ژوئن 2019

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 465

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - انتخاب شماره 119 اکسپرس انتری که صبح روز چهارشنبه 12 ژوئن 2019 انجام شد، تعداد 3350 دعوت نامه با حداقل امتیاز 465 صادر شد.  حداقل امتیاز برگزیدگان در انتخاب شماره 118 نیز...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی این جمعه 24 خرداد اجرا نمی شود

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، این جمعه 24 خرداد اجرا نمی شود

برنامه بعدی: جمعه 31 خرداد 1398 ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها   ساعت 21:00 به وقت تهران  12:30...
پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

پیام تبریک جاستین ترودو به مناسبت عید فطر

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در بیانه ای، اعلام داشت: «امشب با غروب خورشید، مسلمانان کانادا و تمام جهان، عید فطر را جشن خواهند گرفت. این عید نشان دهنده پایان ماه...
طراحی و تولید پوشاک برای معلولین در کانادا
صنعت مد در خدمت معلولین کانادا

طراحی و تولید پوشاک برای معلولین در کانادا

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - برای بسیاری از افراد انتخاب و پوشیدن لباس امری عادی است اما برای افراد با ناتوانی جسمانی اغلب گزینه های محدودی وجود دارد. بیشتر پوشاک برای افرادی که می توانند بایستند...
تخفیف ویژه کنپارس برای متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا

تخفیف ویژه کنپارس برای متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا

ارائه بسته خدمات تحصیلی با مبالغ رقابتی ۲ خرداد ۱۳۹۸ -   به اطلاع می رساند که بخش تحصیلی شرکت کنپارس، با بیش از ده سال تجریه، اکنون با گسترش فضای فیزیکی و افزایش نیروی انسانی در راستای ارائه خدمات بهتر با مبالغ...
لایحه پیشنهادی دولت کبک مبنی بر حذف پرونده های متقاضیان برنامه نیروی متخصص کبک چرا نباید تصویب شود
مستند هزار توی مهاجرت

لایحه پیشنهادی دولت کبک مبنی بر حذف پرونده های متقاضیان برنامه نیروی متخصص کبک چرا نباید تصویب شود؟

۲ خرداد ۱۳۹۸ - لایحه پیشنهادی دولت کبک مبنی بر حذف پرونده های متقاضیان برنامه نیروی متخصص کبک چرا نباید تصویب شود؟    شرکت کنپارس و تلویزیون پرنیان با تولید و پخش مستند هزار توی مهاجرت می...
علی مختاری در نشست روز ۱۵ ماه می ۲۰۱۹ IBNG سخنرانی می کند
چهارشنبه 15 می 2019 ساعت 8 صبح برگزار می شود

علی مختاری در نشست روز ۱۵ ماه می ۲۰۱۹ IBNG سخنرانی می کند

۲۳ اردي بهشت ۱۳۹۸ - نشست هفتگی گروه همبستگی بازرگانان ایرانی مقیم مونترال (IBNG) روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ تا ۹ صبح در رستوران Eggsfrutti  واقع در 6710 خیابان saint Jacques شهر مونترال برگزار می...
در سرزمـین جدید هم بیمه باشید

در سرزمـین جدید هم بیمه باشید

۱۱ اردي بهشت ۱۳۹۸ - آیا می دانید که کنپارس نماینده رسمی سازمان تامین اجتماعی ایران در کانادا ست؟ سازمان تامین اجتماعی ایران، کنپارس را به عنوان نماینده رسمی و تام الاختیار این سازمان در امور بیمه...
پایان مهلت ثبت نام دانش آموزان بین المللی در تورنتو و ونکوور فقط مدارس فرانسه زبان مونترال تا 31 ماه می دانش آموز می پذیرند

پایان مهلت ثبت نام دانش آموزان بین المللی در تورنتو و ونکوور/ فقط مدارس فرانسه زبان مونترال تا 31 ماه می دانش آموز می پذیرند

۱۱ اردي بهشت ۱۳۹۸ - مهلت ثبت نام دانش آموزان بین المللی برای سال تحصیلی 2019-2020 در همه شهرهای کانادا به پایان رسیده است و فقط  برای مدارس فرانسه زبان مونترال تا 31 ماه می 2019...
حداقل حقوق در کدام استان کانادا بیشتر است

حداقل حقوق در کدام استان کانادا بیشتر است؟

۱۰ اردي بهشت ۱۳۹۸ - اول آوریل برای اکثر استان های کانادا تاریخ افزایش حداقل حقوق است. استان کبک، حداقل حقوق را 50 سنت افزایش خواهد داد که از فردا اول می 2019 اجرایی خواهد شد. برخی...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.