از مجموعه چای سرد: تجربه متقاضیان کبک از آمادگی و مصاحبه
از مجموعه چای سرد: تجربه متقاضیان کبک از آمادگی و مصاحبه خانم آرزو فاطمی، همکار کنپارس در «دفتر روابط عمومی و تبلیغات کاریابی بین‌المللی کنپارس» برای شماره‌های مختلف خبرنامه داخلی پرنیان (چاپ ایران) گفتگوهایی با آن دسته از موکلین کنپارس که مرحله مصاحبه کبک را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند انجام داده‌ است. این گفتگوها سرشار از اطلاعات خواندنی درباره نحوه آمادگی برای مصاحبه و همچنین حضور در مصاحبه بوده است ضمن اینکه در آنها دیدگاه‌های افراد و دلایل آنها برای مهاجرت و انتخاب کبک هم به بحث گذاشته شده است. مجموعه‌ی این گفتگوها در این کتابچه گردآوری شده است. لازم به یادآوری است که منهای گفتگوی آخر، این مجموعه به صورت نسخه چاپی هم پیشتر منتشر شده است. 
loading

در دست تهیه

مطلب مورد نظر شما هنوز آماده نشده است.

به نظرم صددرصد قبولیم!: گفتگو با مهندس قلی‌نژاد

خبرنامه داخلی پرنیان که با تلاش روابط عمومی‌کنپارس و ویژه موکلین این شرکت منتشر می‌شود در شماره ۷-۸ خود که ویژه نوروز ۱۳۹۱ منتشر و توزیع شد در صفحه «چای سرد» گفتگویی با یکی از موکلین شرکت، آقای عباس قلی‌نژاد» که اخیرا مصاحبه کبک داشته انجام داده است. از آنجا که به نظر می‌رسد انتقال تجربه در چنین مواردی برای بسیاری از مخاطبان سایت جذاب و مفید باشد این گفتگو را در اینجا منعکس می‌کنیم. 

رسانه‌های کنپارس آرامش‌بخش بودند و امیدوارکننده

میهمان این هفته «چای سرد» کسی است که به گفته خودش و به دلیل باور به رفتنش، امروز آنقدر پیش رفته است که در جستجوی یک خانه مناسب در کانادا است و امروز با ادامه مطالعه زبان فرانسه، خود را برای زندگی در سرزمین جدید آماده می‌کند.

عباس قلی‌نژاد که آرامش پیش از مصاحبه خود را نتیجه حضور همسرش می‌داند بر این باور است که رسانه‌های کنپارس افزون بر اطلاعات مفیدیشان، بر خلاف دیگر رسانه‌ها، فضایی امیدوارکننده و آرامش‌بخش برای متقاضیان مهاجرت ایجاد کرده‌اند و همکاران کنپارس ایشان را با دست پر برای مصاحبه فرستاده‌اند.

مهندس قلی‌نژاد که دارای مدرک فوق لیسانس هوا و فضا از دانشگاه صنعتی شریف است، ده سال سابقه کار دارد که ۴ سال آن مرتبط با رشته تحصیلی‌اش بوده است. وقتی از او چرایی مهاجرتش و انتخاب کشور کانادا را می‌پرسم، به زندگی بهتر و پیشرفت در رشته تحصیلی‌اش به دلیل برتر بودن صنعت هوا و فضا در کبک و فرهنگ مهاجرپذیری بالای مردم کانادا اشاره می‌کند. پرنیان با سپاس فراوان از مهندس قلی‌نژاد و قدردانی از ترتیب‌دهندگان این مصاحبه، امیدوار است که خواندن این گفتگوی صمیمانه و آگاهی از تجارب ارزشمند ایشان، لذت نوشیدن چای را برایتان دو چندان کند و شما دوست همراه، میهمان چای سرد در شماره آینده باشید.

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.