آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • درباره پرونده شاکیان لیست ۳۸ گانه در دادگاه فدرال

  درباره پرونده شاکیان لیست ۳۸ گانه در دادگاه فدرال

 اگرچه نتیجه قطعی و خبر رسمی دال بر اینکه وقت معینی برای صدور مدیکال این عزیزان اعلام نشده اما به طور غیر رسمی توصیه شد که از این دوستان بخواهیم در اولین فرصت نسبت به آپدیت پرونده با راهنمایی دفتر و نیز واریز رقم هزینه لندینگ فی که تعبیر درست آن The Right To Permanent Residence Fee  است اقدام کنند. 

 

 علی مختاری؛

پیرو موفقیت دعوای مطرح شده در دادگاه فدرال و درخواست Mandamus از این دادگاه به دلیل تاخیر وزارت مهاجرت در رسیدگی به پرونده های گروه ۳۸ گانه و اعلام سرنوشت شرکت کنندگان در شکایت و اعلام قبولی بیش از ۲۷۰ نفر از حدود ۳۵۰ نفر شرکت کننده؛ اعلام کردیم که از نظر ما این نتیجه اگر چه بسیار مثبت است اما کافی نیست و مایلیم که اداره مهاجرت زمان معینی را برای صدور مدیکال این دوستان اعلام کند. به همین دلیل در مذاکرات روز ۱۸ جولای موضوع از سوی وکیل پرونده با دادگاه در میان گذاشته شد و هنوز این موضوع با واسطه دادگاه فدرال و به همت خانم پارکر وکیل پرونده و آقای دانیل لاتولیپ قاضی مدیر پرونده در دادگاه فدرال در حال پیگیری است و به نظر می رسد که نتایج خوبی در راه است.

اگرچه نتیجه قطعی و خبر رسمی دال بر اینکه وقت معینی برای صدور مدیکال این عزیزان اعلام نشده اما به طور غیر رسمی توصیه شد که از این دوستان بخواهیم در اولین فرصت نسبت به آپدیت پرونده با راهنمایی دفتر و نیز واریز رقم هزینه لندینگ فی که تعبیر درست آن The Right To Permanent Residence Fee  است اقدام کنند. 

 در دوره غیبت چند روزه من از فضای مجازی بازار شایعات گرم شد به خصوص آنکه آقای Tim Leahy هم توانست در این زمان به توافقی با اداره مهاجرت دست یابد که در مورد آن هم در زیر خواهم گفت. در این میان دوستانی را هم فرصتی دست داد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و در شبکه های تلویزیونی به نوعی موضوع را مطرح کردند تو گویی معجزه ای به دستان توانمندشان اتفاق افتاده است.

دوستان عزیز توجه کنند که:

۱- ما از ابتدای این اقدام ادعایی نداشتیم و با بازخوانی مقالات سال گذشته که هنوز در این سایت در دسترس است این موضوع روشن است. گفتیم تلاشی است که باید کرد و از شما همراهی خواستیم عده ای با ما همراه شدند و عده ای نشدند هزینه اقدام را هم بیش از هر کس دیگری خود متقبل شدیم با صرف وقت خود؛ توان پرسنل دفتر و نیز هزینه قابل توجه مالی. توقع این نیست که برخی دوستان موضوع را وارونه بگیرند تو گویی ما را تعهدی بوده است که وزیر را به صلابه کشیم که در زمان معین  کاری که نکرده است را بکند. نه ما را آن میزان توان و قدرت است و نه چنین چیزی لزوما شدنی است. گفتیم تلاش می کنیم و کردیم. خدا با ما یار بود و با همراهی دوستان تلاشی که با امید نه چندان بالایی با شعار به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل شروع شده بود به بار نشست. بله به بار نشست چون می توانست ننشیند و کیس ما هم Dismiss شود همانگونه که آرزوی بسیاری بود. 

۲- دوستان احتمالا رای صادره برای کیس آقای Tim Leahy را نخوانده اند وگرنه می دانستند که دعوای Mandamus  مطرح شده از سوی ایشان در مورد گروه لیست ۳۸ گانه (۱۵۰ متقاضی که کمتر از ۸۰ نفر ایرانی بودند) رد شد با این استدلال که رسیدگی به پرونده سرگروه این دسته انجام شده است و آن بخش از دعوای ایشان که مربوط به گروه اقدام کنندگان قبل از ۲۰۰۸ بود موفق شد. مهم اما رد شدن قسمت اول دعوا نبود که مهم استدلالهای قاضی در محکومیت ادعای وزیر در داشتن اختیارات فراقانونی ناشی از سی ۵۰ بود و آنچه را که ما پیروزی نامیدیم در حقیقت همین بود که دیگر رسانه ها نیز از آن به شکست حقوقی وزیر یاد کردند. این موضوع البته در این مقاله  توضیح داده شد ولی به آن توجه کافی نشد.

۳- ما از آن جهت خوش شانس بودیم که دعوای ما به دادگاه نرفت و با توجه به توافقی که شده بود و نیز استدلالهای قاضی در دعوای آقای لیهی اداره مهاجرت خود را در موقعیتی دید که چاره ای جز اعلام لیست نتیجه پرونده های شاکی به دادگاه آن هم با ده روز تاخیر در ۱۰ جولای ندارد. اگر پرونده ما قبل از آقای لیهی به دادگاه رفته بود و آن استدلالها که بیشتر به دلیل وجود دسته دیگر متقاضیان جای طرح پیدا کرده بود وجود نداشت ممکن بود دعوی ما هم رد شود. 

۴- تعداد متقاضیان همراه آقای لیهی در گروه ۳۸ رشته ای تنها ۱۵۰ نفر بوده است که از این رقم کمی کمتر از ۸۰ نفر از ایرانیان بوده اند که بخشی از آنها با دو سه نفر از مشاورین مهاجرت مقیم تورنتو پرونده قرارداد داشته اند و بخشی شخصا با آقای لیهی قرارداد بسته اند.آقای لیهی همچون ما در پی فشار به اداره مهاجرت برای گرفتن زمان معین برای رسیدگی بوده است و نامه ای را دال بر موافقت بر صدور مدیکال این گروه در زمان معین دریافت کرده است. اینکه اداره مهاجرت بر قولی که داده است یا خیر تا چه حد پایبند باشد البته مطرح است و باید دید چه می شود.

در این میان تعدادی از گروه ۳۸ گانه مدیکال و ویزا دریافت کرده اند و یکی از مشاورین محترم در ماهواره مدعی شده اند که با این تلاشها شاکیان گروه ایشان موفق شده اند مدیکال خود را دریافت کنند. موضوع جالبی است کل متقاضیان ایرانی همراه آقای لیهی ۸۰ نفر بوده و احتمالا چیزی در حد ۲۰ نفر از آنان از مشتریان این مشاور عزیز بوده است که بخشی از آنها هم مدیکال گرفته اند. حال آنکه تعداد قابل توجهی  از شاکیان گروه کنپارس مدیکال و بسیاری از جمله سرگروه این دسته ویزا هم گرفته اند. این موضوع و تبلیغ منفی مورد اشاره برخی از دوستان را به این تصور رسانده است که وضعیت بهتری در آن گروه حاکم است در حالی که اینطور نیست و این همکاران از عدم اطلاع شما در مورد تعداد موکلین درگیر و .... استفاده می کنند.

دوستانی هم که مدیکال می گیرند و ویزایشان صادر می شود البته به امور دیگر مشغول می شوند و هر روز نمی توانند یا انگیزه ندارند در فرومهایی که در این موضوعات فعال است حاضر شوند و توضیح دهند.

۵- پیش از این هم گفته ام اگر بنا باشد که نتیجه حاصل شده از طرح دعوای Mandamus همین باشد که دوستان بدانند مرحله انتخاب را از سر گذرانده اند باز هم موجب آرامش خیال است و جای خوشحالی است. کم لطفی است که قدر این را ندانیم. از دوستانی سوال کنید که هنوز نمی دانند از این مرحله گذشته اند یا خیر. همین که انتظار نمی رود فردا روز افسر اعلام کند سابقه کار شما او را قانع نکرده و یا خویشاوند شما که به شما امتیاز داده است  در کانادا نیست و یا ......... دهها بهانه دیگر که اگرچه گاه خلاف قانون ولی اتفاق افتاده است؛ جای خوشحالی است و باید قدر دانست.  

۶- گاهی ادعا می شود که همه ۳۸ رشته ایها در حال رسیدگی است پس این شکایت چه اثری داشت. پاسخ این است که اگر هم اینطور باشد باز خوشحالیم. بدانید اگر دعوای آقای لیهی و دعوای ما نبود وضعیت لیست ۳۸ گانه هم مانند قبل از ۲۰۰۸ ها بود. وزیر قصد رسیدگی نداشت برای اینکه متوجه شوید چه می گویم به بحثی که معاون کنی در پارلمان با من داشت دقت کنید و یکبار آنرا بخوانید در استدلالهای او بوی حذف این گروه می آید در هیچ جای سخنان وی نیست که به این گروه رسیدگی می شود به جای آن می گوید اینها می توانند دوباره اقدام کنند. مقاومت در برابر تصمیمات غیر قانونی این تصمیمات را پرهزینه می کند و این هزینه از تمرکز حزب NDP بر موضوع؛ حضور ما در پارلمان و طرح دو دعوای بزرگ حقوقی بسیار بالا رفت. برنده ماییم که تلاش کردیم یک حرکت ظالمانه را متوقف کنیم و باید افتخار کنیم که جمع دیگری از هموطنان ما اگر چه همراه ما نبودند از مزایای آن برخوردار شدند. این روزها هم با وجود اینکه در مورد قبل از ۲۰۰۸ ها قانون تصویب شده و اراده وزیر هم بر اجرای آن است به دلیل طرح چند دعوا در دادگاه که مجال بحث در مورد آنها نیست متوقف شده است و ممکن است شرایط عوض شود.

مشکل بزرگ جامعه ایرانی ما در کانادا فردمحوری است و این البته زاده تمایل ذاتی ما به این رفتار است. اگر هر یک از ما موفقیت خود را در موفقیت جمع ببینیم بسیاری از مشکلات حل می شود. بسیاری از دوستانی که من دیده ام دقیقا موضوع را به خود و پرونده خود محدود می کنند و این نقطه اختلاف من با آنهاست. اگر جمعی عمل نکنیم و متحد نباشیم موفق نیستیم هر جا که باشیم. تک تک ما شکننده ایم اما با هم توان شکستن داریم. 

در هر صورت در تلاشیم که این پروژه با دریافت یک زمان معین برای نهایی شدن این پرونده ها همراه شود ولی همانگونه که گفتم غیر رسمی گفته اند پرونده ها را آپدیت کنید که توصیه می کنم در اولین فرصت با مراجعه به دفتر ما در تهران در این مورد اقدام کنید.

پیروز باشید 

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۲۲ شهريور ماه ۱۳۹۱ در ۰۶:۵۶:۱۳ ب.ظ - پیوند همیشگی
بازدید : ۸۰۷۷ - برچسب ها:
mandamusدادگاه فدرال کانادا
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
مقاله روزنامه لاپرس درباره شکایت ایرانیان علیه وزیر مهاجرت
به دنبال مصاحبه این روزنامه فرانسوی زبان با مدیر کنپارس

مقاله روزنامه لاپرس درباره شکایت ایرانیان علیه وزیر مهاجرت

۲۰ بهمن ۱۳۹۱ -   امروز پنجشنبه هشتم فوریه ۲۰۱۳ در پی مصاحبه روز گذشته خبرنگار روزنامه لاپرس با آقای علی مختاری مدیر شرکت کنپارس و به بهانه ثبت اولین سری از پرونده های متقاضیان کبکی...
اسامی اختصاری قبول شدگان لیست ۳۸ گانه همراه در شکایت کنپارس
ضمن پوزش برای تاخیر یک روزه

اسامی اختصاری قبول شدگان لیست ۳۸ گانه همراه در شکایت کنپارس

۲۵ تير ۱۳۹۱ -   لیست ۲۷۰ نفره افراد قبول شده در برنامه نیروی متخصص فدرال (لیست ۳۸ گانه) شرکت کننده در شکایت کنپارس           ردیف نام نام خانوادگی چهار رقم سمت راست  فایل نامبر ۱ ف ح ن ۸۱۰۴ ۲ گ م ۱۰۶۴ ۳ س ر ۹۷۳۰ ۴ س ه ۷۷۵۴ ۵ س ح ا ۸۳۴۱ ۶ ا ه ۵۱۴۴ ۷ م ر ۴۴۹۶ ۸ ب ص و ۸۵۲۴ ۹ ا   ۰۱۸۳ ۱۰ م ش ۵۰۹۱ ۱۱ ر ش ۸۶۹۰ ۱۲ م ش ۷۵۸۴ ۱۳ ن س ۷۵۵۶ ۱۴ م س ا ۳۴۱۵ ۱۵ ح س ل ۰۹۶۶ ۱۶ ا و  ۴۶۸۰ ۱۷ ع و...
سرنوشت پرونده متقاضیان لیست ۳۸ گانه شاکی روشن شد
خبر فوری و مهم: موفقیت دعوای حقوقی لیست ۳۸ گانه

سرنوشت پرونده متقاضیان لیست ۳۸ گانه شاکی روشن شد

۲۱ تير ۱۳۹۱ -  علی مختاری؛سرانجام تلاشها در دادگاه فدرال به بار نشست. ساعتی پیش ایمیلی از دادگاه فدرال دریافت کردیم که در آن لیست کامل شرکت کنندگان در دعوی الزام وزیر به ایفای وظیفه...
شکایت از وزیر در دادگاه فدرال با جدیت دنبال می شود
گزارشی کوتاه در پی گرم شدن بازار شایعات - بخش نخست

شکایت از وزیر در دادگاه فدرال با جدیت دنبال می شود

۹ بهمن ۱۳۹۰ - علی مختاری؛ شنیده ها حاکی است که شاید به دلیل کم کاری ما در اطلاع رسانی بازار شایعات داغ شده و برخی از دوستان نیز فرصت را غنیمت یافته و به خصوص...
لزوم طرح دعوا در دادگاه فدرال علیه وزیر مهاجرت
باز هم تاخیر در آنکارا

لزوم طرح دعوا در دادگاه فدرال علیه وزیر مهاجرت

۲۰ اردي بهشت ۱۳۹۴ - پرونده های ایرانیان در برنامه های تجاری کبک شامل سرمایه گذاری و کارآفرینی در مرحله فدرال در دو ویزا آفیس آنکارا و یا پاریس در دست رسیدگی است. آن دسته از افراد...
مقاله روزنامه لاپرس درباره شکایت ایرانیان علیه وزیر مهاجرت
به دنبال مصاحبه این روزنامه فرانسوی زبان با مدیر کنپارس

مقاله روزنامه لاپرس درباره شکایت ایرانیان علیه وزیر مهاجرت

۲۰ بهمن ۱۳۹۱ -   امروز پنجشنبه هشتم فوریه ۲۰۱۳ در پی مصاحبه روز گذشته خبرنگار روزنامه لاپرس با آقای علی مختاری مدیر شرکت کنپارس و به بهانه ثبت اولین سری از پرونده های متقاضیان کبکی...
شرکت حقوقی Rochefort  Associés به دنبال شکایت از جیسن کنی
به دلیل تاخیر آنکارا در رسیدگی به پرونده های کبک

شرکت حقوقی Rochefort & Associés به دنبال شکایت از جیسن کنی

۲ دي ۱۳۹۱ -   به دنبال تاخیر قابل توجه در رسیدگی به پرونده های ایرانیان پذیرفته شده کبک در مرحله فدرال و تحمیل نوعی تبعیض سیستماتیک با تعیین سهمیه صدور ویزای محدود برای سفارت کانادا...
پیروزی به روش کانادایی
درس‌هایی از شکست اداره مهاجرت در دعاوی اخیر

پیروزی به روش کانادایی

۳۰ تير ۱۳۹۱ - مجید بسطامی کسانی که کمابیش مطالب صاحب این قلم را دنبال می‌کنند قاعدتا می‌دانند که یکی از کانون‌های اصلی تمرکز یافته در این یادداشت‌ها نقد و ارزیابی عادات و روحیات منفی‌ست که...
سرنوشت پرونده متقاضیان لیست ۳۸ گانه شاکی روشن شد
خبر فوری و مهم: موفقیت دعوای حقوقی لیست ۳۸ گانه

سرنوشت پرونده متقاضیان لیست ۳۸ گانه شاکی روشن شد

۲۱ تير ۱۳۹۱ -  علی مختاری؛سرانجام تلاشها در دادگاه فدرال به بار نشست. ساعتی پیش ایمیلی از دادگاه فدرال دریافت کردیم که در آن لیست کامل شرکت کنندگان در دعوی الزام وزیر به ایفای وظیفه...
چرا رای ۱۴جون دادگاه فدرال مهم است
تحلیلی کوتاه بر پیامدهای شکست حقوقی وزیر در دادگاه

چرا رای ۱۴جون دادگاه فدرال مهم است؟

تاثیر این رای بر پرونده شاکیان کنپارس چیست؟ ۸ تير ۱۳۹۱ -  علی مختاری؛خبر رای خوشحال کننده دادگاه فدرال را زمانی در سایت کنپارس نوشتم که در ایران نیمه شب بود با وجود این در اندک زمانی بیش از ۱۰۰ نفر آنرا خوانده...
قاضی استدلالها برای تاخیر در رسیدگی به پرونده ها منطقی نیست
موفقیت باور نکردنی در دادگاه فدرال در مورد برنامه نیروی متخصص

قاضی: استدلالها برای تاخیر در رسیدگی به پرونده ها منطقی نیست

ادعای اختیارات فراقانونی وزیر از سوی دادگاه رد شد ۸ تير ۱۳۹۱ -  علی مختاری؛ دیروز (۱۴جون ۲۰۱۲ برابر با ۲۵ خرداد ۱۳۹۱) خبر بسیار خوشحال کننده ای رسید که می توان آنرا موفقیت بسیار بزرگ متقاضیان نیروی متخصص فدرال که همت کردند و در...
تغییرات در تیم وکلا و مشاوران کنپارس
به منظور تقویت توان حقوقی

تغییرات در تیم وکلا و مشاوران کنپارس

۱۵ خرداد ۱۳۹۱ -  به منظور بالا بردن سطح خدمات حقوقی و مهاجرتی و افزایش توان دفاع از حقوق موکلان در دادگاهها؛ کنپارس تیم تخصصی خود در مونترآل را تقویت کرده است. در این میان...
آخرین مطالب سایت:
در سیستم مهاجرتی کانادا ویزای لاتاری قرعه کشی وجود ندارد و دروغ محض است
قربانی روش جدید کلاهبرداران نشوید

در سیستم مهاجرتی کانادا ویزای لاتاری (قرعه کشی) وجود ندارد و دروغ محض است

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - این روزها در فضای مجازی عده ای به دنبال کلاهبرداری از مردم بی اطلاعند به بهانه اقامت کانادا آن هم از روش لاتاری. برای مردمی که در مورد لاتاری آمریکا شنیده اند...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی این جمعه اجرا نخواهد شد
برنامه بعدی: 1 تیر 1397

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی این جمعه اجرا نخواهد شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی، به درخواست مخاطبین کنپارس، با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها اجرا می شود.  این برنامه...
افزایش تعداد دعوت نامه ها در دور جدید انتخاب اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 451
انتخاب شماره 93 اکسپرس انتری در 13 ژوئن 2018

افزایش تعداد دعوت نامه ها در دور جدید انتخاب اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 451

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - در انتخاب شماره 93 اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه 13 ژوئن 2018 انجام شد، تعداد 3750 دعوت نامه با حداقل امتیاز 451 صادر شد.  در انتخاب های شماره 91 و 92 که در...
اجرای یکی دیگر از تعهدات وزیر مهاجرت کانادا از اول ژوئن 2018

اجرای یکی دیگر از تعهدات وزیر مهاجرت کانادا از اول ژوئن 2018

کانادا از نظر پزشکی سخت گیری کمتری برای صدور ویزا خواهد کرد ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - وزارت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا روز دوشنبه 16 آوریل 2018 اعلام کرده بود که در خصوص قوانین عدم پذیرش مهاجران به دلیل مسائل پزشکی تجدید نظر می کند. این تغییرات در...
شرکت کنپارس استخدام می کند

شرکت کنپارس استخدام می کند

۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس، برای تکمیل کادر اداری خود در دفتر مونترال، از علاقه مندان دعوت به همکاری می کند.  داشتن شرایط زیر برای متقاضیان الزامی ست: ساکن مونترال داشتن تجربه کاری مرتبط در...
استارت آپ ویزا چیست

استارت آپ ویزا چیست؟

۲ خرداد ۱۳۹۷ - استارت آپ ویزا یکی از برنامه های تجاری سیستم مهاجرتی کاناداست که از مسیری نه چندان ساده منجربه دریافت اقامت برای متقاضی و خانواده اش می شود. اگرچه این برنامه پیچیدگی های...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 440
انتخاب شماره 90 اکسپرس انتری در 23 می 2018

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 440

۲ خرداد ۱۳۹۷ - در انتخاب شماره 90 اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه 23 می 2018 انجام شد، تعداد 3500 دعوت نامه با حداقل امتیاز 440 صادر شد.  در انتخاب شماره 88 و 89 نیز همین تعداد دعوت نامه...
آیا کانادا مهاجر پزشک دندانپزشک داروساز وکیل و دیگر شاغلین حرفه ای می پذیرد
با توجه به وضعیت قوانین فعلی مهاجرت و محدودیتها

آیا کانادا مهاجر پزشک، دندانپزشک، داروساز، وکیل و دیگر شاغلین حرفه ای می پذیرد؟

اگر بله روش مناسب کدام است؟ ۲۸ اردي بهشت ۱۳۹۷ - کانادا دوره خاصی را در زمینه مهاجرت تجربه می کند. از طرفی نیاز شدید به نیروی انسانی بیش از پیش وجود دارد و از سوی دیگر به دلیل حضور ۹ ساله...
تخفیف ویژه کنپارس برای دریافت ویزای بازدید و توریستی کانادا
برای مدت محدود در دفاتر ایران و کانادا

تخفیف ویژه کنپارس برای دریافت ویزای بازدید و توریستی کانادا

۲۷ اردي بهشت ۱۳۹۷ - به گزارش روابط عمومی کنپارس این شرکت پروموشن ویژه ای را برای دریافت ویزای موقت کانادا (بازدید بستگان یا توریستی) برای متقاضیانی که تا پایان خرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۱ جون ۲۰۱۸)...
استان منیتوبا 626 دعوت نامه جدید صادر کرد

استان منیتوبا 626 دعوت نامه جدید صادر کرد

۲۵ اردي بهشت ۱۳۹۷ - اداره مهاجرت استان منیتوبا، در جدید ترین صدور دعوت نامه برای متقاضیان نیروی متخصص برنامه انتخابی استانی در 11 می 208 تعداد 626 دعوت نامه صادر کرد.  در مجموع تعداد 626 دعوت...
انگشت نگاری برای ویزای اقامت کانادا نیز اجباری شد
از 31 ژوییه 2018 اجرا می شود

انگشت نگاری برای ویزای اقامت کانادا نیز اجباری شد

۲۵ اردي بهشت ۱۳۹۷ - وزارت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا اعلام کرد که از تاریخ 31 ژوییه 2018 انگشت نگاری و عکس برای دریافت همه ویزاهای کانادا اعم از ویزای ویزیتوری، ویزای تحصیلی، ویزای کاری...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.