آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • می خواهم برای مهاجرت وکیل کانادایی بگیرم

  می خواهم برای مهاجرت وکیل کانادایی بگیرم


سال هاست که در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می کنم و در این سالها به دلیل جنس کار با وکلای بسیاری آشنا شده ام. در چند سال اخیر هفته ای یا دست کم ماهی نبوده است که یک وکیل کانادایی از آن جنس که برخی می پسندند، با من تماس نگرفته باشد و در مورد پرونده تجاری یک هموطن با من مشورت نکرده باشد. به این معنی است که یک هموطن هم زبان من برای مهاجرت به کانادا به جای استفاده از خدمات هموطنانش که اتفاقا بسیار هم در دسترس هستند و معمولا دفاتری در تهران یا گاه در نزدیکی محل زندگی متقاضی دارند، ترجیح داده است از خدمات یک وکیل کانادایی که نامش را ای بسا در گوگل پیدا کرده است، استفاده کند. برخی از این عزیزان هم این حرکت را نوعی حرکت هوشمندانه می دانند که از اساس به اصل جنس مراجعه کرده اند و برای رفتن به کانادا از خدمات یک کانادایی استفاده کرده اند حال اگر شانس یار باشد این کانادایی، تبارش ویتنامی یا چینی و یا عرب نباشد. نه اینکه ما با افرادی از این تبار مشکلی داریم، نه اصلا، از این جهت عرض می کنم که فرد دنبال اصل جنس است و منشا تفاخر در انتخاب وکیل که همانا کانادایی بودن اوست در نهایت مخدوش می شود.

دقت کنید آنچه اینجا نوشته ام بیشتر درمورد پرونده های تجاری که پیچیدگی خود را دارند صادق است. در پرونده های ساده و غیرتجاری کمتر این ماجرا به چشم می خورد. 

حال این دوست عزیز ما با چند مشکل دست به گریبان است:

۱- مشکل ارتباط و فهم متقابل که بلای جان بسیاری از دوستان است. وکیل شرایط قبول پرونده و شکل انجام کار از طرف خود را می گوید و هموطن ما که قطعا بخشی از آن صحبت را از عمق جان آن گونه که به زبان شیرین فارسی سخن می شنود، درک نکرده است، ای بسا فقط می گوید (یس یس اوکی). به خصوص آنجا که وکیل محترم در مورد دستمزد و هزینه اقدام می گوید و او هیچ ایده ای در مورد روش تحمیل هزینه آقای وکیل ندارد. نمی داند که برای هر دقیقه ای که وکیل صرف پرونده وی می کند حتی زمانی که برای خواندن و پاسخ ایمیل موکل صرف می کند و یا پاسخ تلفنی سوال عادی موکلان که « از پرونده ام چه خبر» هم صورتحساب دریافت می کند.

۲- مشکل بی تجربگی وکیل کانادایی در مورد پرونده های ایرانی. هر کشوری سیستم و مختصات خود را دارد، وکیل شما در برابر اداره مهاجرت از یک سو باید قوانین مهاجرتی را مسلط باشد و از سوی دیگر وضع شما را در ایران بفهمد، سیستم ایران را بشناسد، سیستم تجاری و اموزشی را بشناسد، مدارک را بشناسد و بفهمد و خلاصه بداند که با چین و هند و فرانسه چه تفاوتی دارد آن هم مملکت گل و بلبل ما که در آن سیستم حقوقی و قانون حرفی می زند و در عمل آنچه در حوزه کسب و کار انجام می شود، چیز دیگری است. این می شود که موکل ایرانی محترم که افتخار استخدام یک وکیل کانادایی زبده را پیدا کرده است، باید اگر بتواند کلاس درسی هم دایر کند برای شناسندن تفاوت های سیستم و توضیح آنها البته اگر بتواند و آن هم به هزینه خود. عرض کردم برای دقایقی که از وکیل محترم کانادایی وقت می گیرد، باید دلار هزینه کند. حتی اگر این دقایق برای آموزش وی صرف شود. اگر در آموزش وی ناتوان باشد که در ۹۵ درصد موارد همین است برای وکیل چاره ای نمی ماند جز اینکه دست به دامن یک وکیل ایرانی شود تا بداند در پرونده موکل محترم ایرانی اصولا چه مدارکی باید بخواهد. چه چیز در سیستم ایرانی شدنی است و چه چیز نشدنی است و اینجاست ما می شویم طرف حساب آقای وکیل که باید حالا او هزینه کند تا کمک بگیرد. به این ترتیب هزینه ای که ما از او می گیریم به علاوه وقتی هم که صرف پرونده موکل می کند، برابر می شود با هزینه ای که ان بخت برگشته باید پرداخت کند.

۳- مشکل اطلاعات سطحی وکیل کانادایی در حوزه مهاجرت در مقایسه با همکاران ایرانی. همکاران ایرانی وکلای کانادایی زیر بمباران سوال و مراجعه اند و صدها پرونده ای بسا مشابه را انجام داده اند اما بیشتر وکلای کانادایی در سال به تعداد انگشت شمار پرونده مهاجرتی دارند؛ آن هم هر یک از کشورهای مختلف. بنابراین برای هر مورد باید وقت صرف کنند تا بتوانند عمق مقررات کانادا در آن زمینه خاص مهاجرتی را درک کنند. درست مثل پزشکان محترمی که در ایران این روزها در کار پر سود عمل بینی هستند، به جرات می توان گفت برخی از آنان احتمالا با چشم بسته نیز می توانند بهترین بینی دنیا را تحویل دهند تنها به دلیل آن گفته شیرین پارسی که می گوید کار نیکو کردن از پر کردن است. حال همان بینی را به دست بهترین و حاذق ترین پزشک جراح سوئدی بسپارید که در سال دو عمل این چنینی هم ندارد، در این حالت هم ده برابر هزینه می کنید و هم باید فاتحه بینی را بخوانید و شاید مجبور شوید به وطن بازگشته سراغ یکی از همان پزشکان هموطن بروید تا بینی کج را شاید صاف کند.

 

این می شود که ما در بسیاری موارد پرونده هموطنان عزیز را با یک واسطه کانادایی دریافت می کنیم گاه اقبال با هموطن ما یار است و همان آغاز از ما کمک می خواهند و گاه یار نیست و وقتی مشکلی پیش می آید، وکیل محترم کانادایی برای رفع آن سراغ ما را می گیرد، درست مانند همان بینی که کج عمل شده.

هموطنان نیز گاه از همان ابتدا در جریان قرار می گیرند و به تصورشان از این پس ما در برابر پرونده مسوولیم و تو گویی قرارداد وکالت را با ما بسته اند و انتظار خدمات موکلین را دارند که مجبوریم توضیح دهیم که عزیز دل شما موکل آقای مثلا مایکل جان هستید، نه من و ایشان از من مشورت خواسته اند و من نیز مشورت داده ام و اصلا قرار نبوده که با ما در تماس باشید، خود ایشان خواسته شما در جریان باشید که با ما مشورت کرده است، چیزی که بسیاری از آنان نمی خواهند و موکل ایرانی تا آخر هم نمی داند.

از این مرحله که بگذریم، می رسیم به نقطه ای که آقای فرضی مایکل جان فرستادن صورتحساب را شروع می کند و هموطن وکیل کانادایی دار ما می بیند هر چه پرداخت می کند، تمامی ندارد. درست همانند آخرین موردی که داشتیم؛ هموطن زنگ زده است که فلانی! برای پرونده ای با این مشخصات شما چقدر می گیرید؟ عرض شد فلان مقدار دلار و آه از نهادش برخاست که من تاکنون پنج برابر این مقدار دلار به آقای فرضی ماکل جان داده ام و می دانم با کمک شما پرونده ما را ثبت کرده است ولی باز برایم صورتحساب فرستاده. پرسیدم قرارداد شما چه بوده؟ گفت: «ایشان گفتند ساعتی شارژ می کنند و از من پولی را گرفتند برای نهادن در حسابی که می گفتند مال من است و به تدریج که کار می کنند صورتحساب می کنند و بر می دارند. چند بار از من خواسته اند آن حساب را پر کنم و الان می گوید تمام شد و باز هم بریز. گفتم چاره ای نیست و شما با این روش موافقت کرده اید.»

و تقریبا در همه موارد این سخن به گوش می رسد که ای کاش از ابتدا به شما مراجعه کرده بودیم، اتفاقا منزل ما در همین حوالی میدان ونک است...  

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۷ شهريور ماه ۱۳۹۶ در ۰۵:۰۴:۴۳ ب.ظ - پیوند همیشگی
علی مختاری - بازدید : ۴۱۵۶ - برچسب ها:
مشاوران مهاجرتمشاورین مهاجرتوکیل مهاجرتمهاجرت به استان ساسکچوانمجوز مشاوران مهاجرتکنپارس

دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید محمد رضا
  يك شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶
  مهاجرت

  با سلام خدمت اقا مختاری بنده مدرک فوق دیپلم برق قدرت گرایش توزیع دارم 28 سالمه میخواستم بگم یکی از دوستانم میخواد بره اقامت امریکا بگیره راستش من تا لیسانس رفتم ول کردم چون مدرک تو ایران پول نمیشه دوست دارم منم برم اونور یا کانادا از شما درخواست دارم برای این بنده حقیر ببینید چه شرایطی برای من وجود داره که بتونم برم اقامت امریکا بگیرم ایا کسی رو سراغ دارید که کارای وکیلی رو انجام بده که مطمئن باشه من در شرایط سختی زندگی میکنم چه از لحاظ روحی چه مالی از شما میخوام کمکم کنید اگه ایمیل یا کانال چیزی دارید بفرستید چون اطلاعات کافی ندارم راستی در مورد این وکیلایی که میگن اول 8 میلیون میگیریم بعد از گذرندان دو روز در استانبول با پرواز شما رو به امریکا و کانادا میبرم نگران نباشید از این حرف ها بقیه پول هم به صورت اقساطی ایا اینا کلاهبردارند؟ با تشکر فراوان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مهدی فلاحتی
  يك شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶

  کاملا موافقم

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علی ورشاب ساز
  دو شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶

  سلام آقای مختاری عزیز و خسته نباشید
  من کاملا با حرف شما موافق هستم و مطمئن هستم افرادی که با وکیل کانادایی کار میکنند حتما هزینه و وقت بیشتر صرف میکنند. ولی با تمام احترامی که برای شخص جنابعالی و تیم محترمتان قائل هستم میخواستم بگویم به نظر بنده شما هم برای انجام این کار کمی زیادی مزددست دریافت میکنید البته شاید این فقط نظر من باشد و من از شما خواهش میکنم در مبلغ هزینه دریافتی کمی تغییر ایجاد کنید.
  با سپاس فراوان از تلاشهای شبانه روزی شما عزیز برای موفقیت روزافزون هموطنان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید محمدامین
  سه شتبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

  سلام من 16 سالمه در رشته ریاضی فیزیک تا الان 7تا زبان کامپیوتر یاد گرفتم ولی 50 تومن هم پول در نیاوردم دوستام و معلمام میگن جای کامپیوتر تو خارجعه الان من چجوری باید برم اونور با هزینه پایین تو دانشگاهاش؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مهسا
  شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای مختاری .من ۱۹سالمه و دارم برای گرفتن مدرک ایلتس اقدام میکنم تا ان شا الله بالا ی ۷ بگیرم و بعد از اون مدرک تسول رو بگیرم ک اگر اون مدرک رو داشته باشم به تمام غیر انگلیسی زبونا در همه جای دنیا میتونم درس بدم
  میخواستم بدونم من اگر بخوام با این دو مدرک تو کانادا ادامه تحصیل بدم با توجه ب اینکه تو ایران دانشگاه نرفتم و مدرکم فعلا دیپلمه . و بخوام وام دانش اموزی بگیرم و توی دانشگاه برای کارشناسی ثبت نام کنم . چ اقدامات دیگه ای باید انجام بدم و چ مقدار پول باید داشته باشم در کل میخواستم بدونم با وضعیت من چه شرایطی باید برای گرفتن ویزا و تحصیل در کانادا داشته باشم ؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مهسا
  شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای مختاری .من ۱۹سالمه و دارم برای گرفتن مدرک ایلتس اقدام میکنم تا ان شا الله بالا ی ۷ بگیرم و بعد از اون مدرک تسول رو بگیرم ک اگر اون مدرک رو داشته باشم به تمام غیر انگلیسی زبونا در همه جای دنیا میتونم درس بدم
  میخواستم بدونم من اگر بخوام با این دو مدرک تو کانادا ادامه تحصیل بدم با توجه ب اینکه تو ایران دانشگاه نرفتم و مدرکم فعلا دیپلمه . و بخوام وام دانش اموزی بگیرم و توی دانشگاه برای کارشناسی ثبت نام کنم . چ اقدامات دیگه ای باید انجام بدم و چ مقدار پول باید داشته باشم در کل میخواستم بدونم با وضعیت من چه شرایطی باید برای گرفتن ویزا و تحصیل در کانادا داشته باشم ؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

   امکان دریافت وام و بورس نیست
   به عنوان دانشجوی بین المللی پذیرش می گیرید و می توانید لیسانس بگیرید هزینه ای دست کم معادل ۱۵ هزار دلار در سال شهریه باید بدهید

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
چه کسانی برای وکالت در پرونده های مهاجرتی ساسکاچوان از نظر این استان مجازند

چه کسانی برای وکالت در پرونده های مهاجرتی ساسکاچوان از نظر این استان مجازند؟

پروموشن ویژه کنپارس تا تاریخ 11 سپتامبر ۲۱ امرداد ۱۳۹۶ - بر اساس قانون خدمات مهاجرت و نیروی متخصص خارجی استان ساسکاچوان (The Foreign Worker and Immigration Services Act) که به اختصار FWRISA خوانده می شود، مشاوران مهاجرت بایستی از سوی این...
چه کسانی برای وکالت در پرونده های مهاجرتی ساسکاچوان از نظر این استان مجازند

چه کسانی برای وکالت در پرونده های مهاجرتی ساسکاچوان از نظر این استان مجازند؟

پروموشن ویژه کنپارس تا تاریخ 11 سپتامبر ۲۱ امرداد ۱۳۹۶ - بر اساس قانون خدمات مهاجرت و نیروی متخصص خارجی استان ساسکاچوان (The Foreign Worker and Immigration Services Act) که به اختصار FWRISA خوانده می شود، مشاوران مهاجرت بایستی از سوی این...
برای اسپانسرشیپ همسر ازدواج نباید غیابی باشد
برنامه زنده شماره 75

برای اسپانسرشیپ همسر، ازدواج نباید غیابی باشد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - بخشی از برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری که ظهر روز جمعه 20 بهمن ماه 1396 برابر با 9 فوریه 2018 ساعت 21:۰۰ به وقت تهران پخش شد، به توضیح در خصوص «برای اسپانسرشیپ همسر ازدواج نباید...
اگر کارت اقامت کسی که در ایران است منقضی شود راهکار چیست
برنامه زنده شماره 75

اگر کارت اقامت کسی که در ایران است، منقضی شود، راهکار چیست؟

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - بخشی از برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری که ظهر روز جمعه 20 بهمن ماه 1396 برابر با 9 فوریه 2018 ساعت 21:۰۰ به وقت تهران پخش شد، به توضیح در خصوص «وضعیت اقامتی فردی که در...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها اجرا می شود
4 اسفند ماه 1396

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها اجرا می شود

ساعت 21:00 به وقت تهران ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی،  به درخواست مخاطبین کنپارس، با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها اجرا می شود.  پخش بعدی...
دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک ویزای دانشجویی فرزندان یا پناهندگی ممکن نیست
سه تفکر اشتباه در مفاهیم مهاجرتی

دریافت اقامت کانادا، از طریق خرید ملک، ویزای دانشجویی فرزندان یا پناهندگی ممکن نیست

برنامه زنده شماره 74 ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - بخشی از برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، که ظهر روز جمعه 13 بهمن ماه 1396 برابر با 2 فوریه 2018 ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تورنتو و مونترال پخش شد، به توضیح درخصوص «سه...
پاسخ به سوالات مهاجرتی 12 ژانویه با علی مختاری برنامه زنده شماره 71
نخستین برنامه زنده در سال 2018

پاسخ به سوالات مهاجرتی، 12 ژانویه با علی مختاری (برنامه زنده شماره 71)

۲۶ دي ۱۳۹۶ - برای شنیدن فایل صوتی این برنامه اینجا را کلیک کنید. برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری...
هشتم و پانزدهم دی ماه اجرا نخواهد شد
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی

هشتم و پانزدهم دی ماه اجرا نخواهد شد

۱۵ دي ۱۳۹۶ - به اطلاع شما دوستان و همراهان می رسانیم که برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی در دو تاریخ زیر اجرا نخواهد شد:  1. جمعه هشتم دی ماه 1396 برابر با 29 دسامبر 2017 2. جمعه پانزدهم دی ماه 1396...
مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری
برنامه زنده شماره 70

مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری

۱۳ دي ۱۳۹۶ - بخشی از برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی شماره 70 که ظهر روز جمعه اول دی ماه ۱۳۹۶ برابر با 22 دسامبر ۲۰۱۷ برگزار شد، به توضیح در خصوص مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری اختصاص یافت.  برنامه...
آخرین مطالب سایت:
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 442
انتخاب شماره 84 اکسپرس انتری در 21 فوریه 2018

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 442

۲ اسفند ۱۳۹۶ - در انتخاب شماره 84 اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه 21 فوریه 2018 اعلام شد، تعداد 3000 دعوت نامه با حداقل امتیاز 442 صادر شد.   انتخاب شماره 83 اکسپرس انتری نیز با همین تعداد...
نرم افزار جدید آمادگی آزمون آیلتس راه اندازی شد

نرم افزار جدید آمادگی آزمون آیلتس راه اندازی شد

چه مدرک زبانی برای مهاجرت به کانادا قابل قبول است؟ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - این نرم افزار جدید که از سوی کنسولگری بریتانیا تولید شده است، روش های تست زنی شنیداری و گفتاری را آموزش می دهد و دارای ویدئوهای آموزشی، کوییزهای گوناگون است که...
تغییرات در ساخت پروفایل برنامه نیروی متخصص استان ساسکچوان

تغییرات در ساخت پروفایل برنامه نیروی متخصص استان ساسکچوان

نحوه بارگذاری مدارک ضمیمه آسان تر شد ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - اداره مهاجرت استان ساسکچوان صبح امروز دوشنبه 12 ژانویه 2018 تغییرات جدیدی را در پروفایل متقاضیان برنامه نیروی متخصص این استان (OASIS) اعمال کرد. به موجب این تغییرات جدید در پروفایل OASIS...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها اجرا می شود
4 اسفند ماه 1396

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها اجرا می شود

ساعت 21:00 به وقت تهران ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی،  به درخواست مخاطبین کنپارس، با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران، جمعه ها اجرا می شود.  پخش بعدی...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 442
انتخاب شماره 83 اکسپرس انتری در 7 فوریه 2018

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 442

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - در انتخاب شماره 83 اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه 7 فوریه 2018 اعلام شد، تعداد 3000 دعوت نامه با حداقل امتیاز 442 صادر شد.   انتخاب شماره 82 اکسپرس انتری در 24 ژانویه دومین...
آیا می دانید که کانادا برای فرانسه زبانان امتیاز ویژه در نظر می گیرد

آیا می دانید که کانادا برای فرانسه زبانان امتیاز ویژه در نظر می گیرد؟

جذب فرانسه زبانان در سراسر کانادا ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - کانادا دارای یک اقتصاد نوآور و پیشرو در جهان است.  یکی از راه های رسیدن به این اقتصاد پررونق، ایجاد سیستم مهاجرتی اکسپرس انتری و جذب نیروی کار متخصص است. احمد حسین، وزیر مهاجرت...
چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه ژانویه 2018
مهم ترین اخبار مهاجرتی کانادا در ماه ژانویه

چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه ژانویه 2018؟

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - خلاصه اخبار مهاجرتی در ماه ژانویه 2018 را همچون سال گذشته در زیر بخوانید.   دریافت اقامت کانادا با بخت آزمایی و لاتاری ممکن نیست 31 ژانویه در اخبار آمده است که تعدادی از متقاضیان...
آیا متقاضی مهاجرت به کانادا ملزم به اقامت زندگی و کار در استان خاص است
پاسخ به نگرانی ها در مورد مهاجرت بین استانی در کانادا

آیا متقاضی مهاجرت به کانادا ملزم به اقامت، زندگی و کار در استان خاص است؟

۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - الزام اقامت در استانی که از طریق برنامه مهاجرتی آن استان برای آمدن به کانادا اقدام کرده اید، سوالی است که بارها از طرف متقاضیان مهاجرت مطرح شده و قبلا نیز...
نسخه انگلیسی سرود ملی کانادا تغییر کرد

نسخه انگلیسی سرود ملی کانادا تغییر کرد

سرود ملی کانادا از نظر جنسیتی خنثی شد ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - مجلس سنا کانادا لایحه C210 را دیروز چهارشنبه 31 ژانویه 2018 تصویب کرد؛ بدین ترتیب، نسخه انگلیسی سرود ملی کانادا تغییر داده شد. با تصویب این لایحه، دو کلمه در سرود...
طرح ۴ دعوا برای ۴ برنامه مهاجرتی علیه وزیر مهاجرت به دلیل تاخیر در رسیدگی ها در دادگاه فدرال
با ما همراه شوید

طرح ۴ دعوا برای ۴ برنامه مهاجرتی علیه وزیر مهاجرت به دلیل تاخیر در رسیدگی ها در دادگاه فدرال

۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - پس از اینکه هفته گذشته اعلام کردیم که به اتفاق شرکت حقوقی همکار، درصدد هستیم تا طرح دعوا برای متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک و سایر برنامه های تجاری را مطرح کنیم، با...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.