متقاضیان کبک می توانند از ۵ آوریل پروفایل خود را به روز رسانی کنند
06 آوریل 2017 - 0:00
بازدید 45
4

اداره مهاجرت استان کبک صبح روز چهارشنبه ۵ آوریل ۲۰۱۷ اعلام کرد که متقاضیان می توانند درخواست های «گواهی انتخاب کبک» (CSQ) خود را به صورت آنلاین به روز رسانی کنند. متقاضیانی که درخواست «گواهی انتخاب کبک» (CSQ) خود را در قالب برنامه نیروی کار متخصص کبک در سیستم Mon Projet Quebec ثبت کرده اند، […]

ارسال توسط :
پ
پ

اداره مهاجرت استان کبک صبح روز چهارشنبه ۵ آوریل ۲۰۱۷ اعلام کرد که متقاضیان می توانند درخواست های «گواهی انتخاب کبک» (CSQ) خود را به صورت آنلاین به روز رسانی کنند.
متقاضیانی که درخواست «گواهی انتخاب کبک» (CSQ) خود را در قالب برنامه نیروی کار متخصص کبک در سیستم Mon Projet Quebec ثبت کرده اند، پیام جدیدی در پرونده آنلاین خود دریافت خواهند کرد که بر اساس آن قادر خواهند بود پرونده خود را به روز رسانی کنند.
در ابتدا باید روی کلمه My file در پرونده Mon Projet خود کلیک کنید و پس از کلیک بر روی کلمه Update my application می توانید:

• اطلاعات شخصی خود را اصلاح کنید،
• اطلاعات همسر یا فرزند خود را که پس از زمان ثبت پرونده به شما ملحق شده اند، وارد کنید،
• مدرک و یا گواهی ارزیابی امتحان زبان فرانسه یا انگلیسی مورد تایید وزارت مهاجرت کبک را ارائه کنید،
• اطلاعات مرتبط با سکونت یکی از اعضای خانواده تان در استان کبک را ارائه کنید.

به علاوه، با توجه به نظرات کابران در خصوص بخش Linguistic proficiency، این بخش بازنگری و اصلاح شده است و با ارتقا این بخش، امکان ورود اطلاعات دقیق و راحت تر شده است.

اداره مهاجرت استان کبک در ادامه یادآوری کرد که بررسی درخواست های ثبت شده در سیستم Mon Projet Quebec از بهار ۲۰۱۷ آغاز می شود و متقاضیان پس از دریافت چک لیست شخصی، بایستی مدارک تکمیلی خود را ارائه کنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.