جدیدترین انتخاب ساسکاچوان در برنامه کارآفرینی
07 مارس 2020 - 17:57
بازدید 50
3

در تاریخ 5 مارس، برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان برای متقاضیان این استان دعوتنامه صادر کرد. در مجموع تعداد 73 دعوتنامه در برنامه کارآفرینی(Entrepreneur)  برای متقاضیان صادر شد. متقاضیانی که حداقل امتیاز  لازم را کسب کرده و واجد شرایط شوند، برای حضور در استخر سیستم اعلام علاقه مندی پذیرفته خواهند شد. متوسط امتیاز برای متقاضیان در […]

ارسال توسط :
پ
پ

در تاریخ 5 مارس، برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان برای متقاضیان این استان دعوتنامه صادر کرد.

در مجموع تعداد 73 دعوتنامه در برنامه کارآفرینی(Entrepreneur)  برای متقاضیان صادر شد.

متقاضیانی که حداقل امتیاز  لازم را کسب کرده و واجد شرایط شوند، برای حضور در استخر سیستم اعلام علاقه مندی پذیرفته خواهند شد.

متوسط امتیاز برای متقاضیان در این دور انتخابی 115، حداقل امتیاز 120 و حداکثر امتیاز 130 بود. متقاضیانی که 115 امتیاز و بالاتر کسب کردند، موفق به دریافت دعوتنامه شدند.

و افرادی که با 110 امتیاز دعوتنامه دریافت کردند باید نمره CLB 4 یا بالاتر کسب کنند و در اینصورت می توانند تقاضای خود را ارائه دهند.

طبق تغییراتی که این استان در دسامبر 2019 ایجاد کرد، متقاضیانی که امتیاز یکسان داشته باشند، برای انتخاب شدن در برنامه کارآفرینی، بر اساس سه عامل اولویت بندی می شوند:

  1. میزان مهارت در زبان رسمی
  2. داشتن بیزنس پلن برای یک بخش کلیدی اقتصاد کانادا
  3. انجام سفر اکتشافی

در انتخاب دور قبل که در تاریخ 7 ژانویه برگزار شد، 42 دعوتنامه برای متقاضیان صادر شد. متوسط امتیاز 120، حداقل امتیاز 115 و حداکثر امتیاز 145 بود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.